کمک در اموزش ادوب ادیشن

شروع موضوع توسط sesto ‏23/7/13 در انجمن نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW )

تاپیک کمک در اموزش ادوب ادیشن تالار نرم افزارهای آهنگسازی ( DAW ) در persian-music.org.

1. sesto

sesto عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    ما یه برنامه ضبط نمایش صوتی داریم . که نویز های به شدت مختلفی رو روی رکورد ها داریم
    حالا اگه من بخوام با نرم افزار ادوب ادیشن از اول بدون هیچ دانش قبلی نویز گیری رو یاد بگیرم
    کسی میتونه به من کمک کنه
    با تشکر
    مدیر محترم من واقعا نتونستم جای مناسب این تاپیک رو پیدا کنم اگه ممکنه انتقال بده لطفا

2. alitehrnai

alitehrnai

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیزم برای رفع نویز با برنامه ای که خواستید به ترتیب
    اول آهنگ رو باز کنید(لود کنید )همون صدارو منظورمه از پوشه file-open
    سپس قسمی رو که نویز داره باموس انتخاب میکنی
    از قسمت تولبار بالا effect رو انتخاب و سپس noise reduction/restoreation و capture noise printe رو میزنی یه گزینه باز میه ok رو میزنی
    سپس از قسمت تولبار بالا effect رو انتخاب و سپس noise reduction/restoreation و ایندفعه noise reducation (process) رو میزنی داخلش
    سمت چپ پایین صفحه play میگیری و ok بود نیز همون سمت کلید خاموش روشن یا power هستش میزنی روشن باشه و با ولومهایی که به سمت چپ و راست میرن انقدر ئر میری تا نویز بیاد پایین
    apply میکنی
    سوالی بود در خدمتم

3. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,205 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    عزیز بحث نویز یک بحث کاملاً گسترده ایه، به اشکال و انواع مختلف.
    اینکه گفتید "نویز های به شدت مختلفی رو روی رکورد ها داریم" اطلاعاتی از اینکه منظورتون چه نوعی از نویز هست، به ما نمیده. هر نوعی شرایط تشکیل و Remove خاص خودشو داره.
    گذشته از این، Remive یک نویز همیشه جواب 100% نمیده. بعضی نویزها نزدیک به %100، بعضی ها کمتر از %100 و بعضی از نویزها به هیچوجه قابلیت Remove نداره.
    شما اگر یک فایل نمونه آپ کنید و لینک بدید تا بشنویم، اون موقع راحت تر به جواب میرسید.
    موفق یاشید.

4. fovadcentaur

fovadcentaur عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, sonar
    دوست گرامی شما اول باید بدونید که میکروفون حرفه ای استفاده میکنید که چه کیفیت چه باند هایی ضبط میکنه اگه با میکروفون عادی کوچیک ضبط انجام بشه نویز حذف بشه کیفیت و تن صدا به شدت میاد پایین این در نظر داشته باش اوا کیفیت میکروفون بد نویز گیری

5. lamiya

lamiya عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    soundforge
    بله منم با نظر استاد موافقم microphone اصلی ترین تفاوت ایجاد میکنه هم در میزان نویز هم نوع نویز

6. sesto

sesto عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    میدونم بحث گستردیه . نمی خوام یه چیز ماسمالی یاد بگیرم برای دو سه تا ترک میخوام اصولی از اول یاد بگیرم و نویز هوا رو از همون اول یه جورایی میتونم حذف کنم با ا وی اس اودیو رکوردر ولی خیلی نویز های دیگه دارم بعضی نویز ها تخیلیه توی یکی پارازیت مغناطیسی دارم چون سوکت ادابتور نزدیک به ورودی میکروفونه و پارازیت میندازه و گروه ما یه تیم حرفه ای نیست تازه اولین کار رو میده بیرون
    با این شرایط باید بهترین کیفیت رو ارائه بدم .

7. sesto

sesto عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    شما خودتون از کجا یاد گرفتید این نرم افزار رو ؟

8. eftekhari.ir

eftekhari.ir

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    با سلام
    یک راه بسیار ساده و کاملا حرفه ای برای حذف نویزها هست که امیدوارم به کارتون بیاد (در برنامه ادوب ادیشن نسخه 2014)
    1 - قسمتی از فضای خالی ضبط شده (که نویز دارد) را انتخاب کنید. دقت کنید قسمتی را انتخاب کنید که صدای گوینده در آن نیست و فضای خالی بین صحبتها باشد.
    2 - ctrl+shift+p
    3 - Capture Noise Print
    4 - Close
    5 - انتخاب قسمتی از صدا که میخواهید نویز را حذف کنید. در صورتی که میخواهید کل فایل را نویزبرداری کنید نیاز به انتخاب نیست. فقط کافیست ctrl+shift+p را بزنید.
    5 - ctrl+shift+p
    6 - Apply
    7 - شما اکنون بهترین حالت نویزبرداری را خواهید داشت.
    یا علی

• برنده برنده x 1
بارگذاری...