کمک - خرید درامز الکتریک

شروع موضوع توسط armandelta2002 ‏5/12/11 در انجمن سایر سازها

تاپیک کمک - خرید درامز الکتریک تالار سایر سازها در persian-music.org.

1. armandelta2002

armandelta2002 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -1
    نرم افزار:
    سلام میدونم که تایپک تکراریه ولی جوابم رو تو جستجوها پیدا نکردم و میترسم که قیمت ها با این بازار نمیدونم چه مدلی خوبه
    من مارک یاماها رو قبول کردم میتونم تا 1.5 میلیون هزینه کنم و میدونم مارک رونالد بهترین مارکه
    فقط یه مدلی میخوام که دابل بیس(کیک-تبل بزرگ) باشه و هم های هت داشته باشه و بشه بعدها ارتقا داد.
    من آماتور هم نیستم یعنی مخوام تازه درام رو یاد بگیرم و سبک متال مانور بدم ممنون میشم یک مدلی که در بازار ایران وجود داره رو بشه در چند روز اخیر خرید رو بدین ممنون قیافشم شبیه درام اکوستیک باشه
    نهایت های هت رو جدا خریداری بشه هم مشکلی نیست
    یا یه مدل بالاتر از پردازشگر درامز رو جدا خریداری کنم

اگه هم تیکه های یاماها کمتر از 10 تیکه بود یه مدل موکو رو پیشنهاد بدین ممنون میشم

قیمت این مدل ها رو حدوداً بدین ممنون میشم
    YAMAHA
    -------------------------------
    DTXPRESS IV
    DTXTREME III
    DTX700 series
    DTX900 Series
    DTX500 series
    --------------------------------
    این سایتم درام های خوشکلی داره
    Medeli Hong Kong
    تو ایران گیر میاد؟
    اگه گیر میداد مدل های حذود قیمتش چقده؟
    DD518DX
    DD508DX
    DD508
    DD505D

تو یه سایت هم Roland td20 رو دیدم که تاریخ 1389-11-23 قیمت زده بود 15.000.000 نمیدونم به تومان زده یا به ریال:smile (81):فکر کنم به تومان باشه
    آخه خیلی خوشکل کامله

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/12/11
  2. avm

avm عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام در واقع 15 میلیون تومان هست ;) یه درصد فکر کن به ریال باشه یعنی حدود 1/5 قیمت جهانی، در واقع دقیقا" چقدر میخوای هزینه کنی؟!! و مصرف ات دقیقا چی هست؟!! چون نوشتی که درامز میزنی، یعنی ساز آکوستیک داری یا نه؟!! برای ضبط میخوای یا بخاطر سر و صدا؟!! در واقع چرا میخوای پد کیک اش بزرگ باشه؟!! و اینکه من دقیق متوجه نشدم میخوای 2 تا پد کیک داشته باشه ؟!! و های هت؟!! معمولا همشون روش های هت هست، برای دبل بیس درامینگ هم تقریبا با همه مدلها میتونی double bass drumming بزنی. در واقع قیمت رو نمیدونم فقط رولند رو میدونم که td-20 رو گفتی , td-12 هم 6 میلیون هست.

3. armandelta2002

armandelta2002 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -1
    نرم افزار:
    بالای این تایک کامل گفتم
    اصلا پشت درام نشتم و بلد نیستم
    1.5 میلیون میخوام هزینه کنم واسه دل خودم بزنم و واسه ضبط نباشه هم مهم نیست
    کیک 2 تا باشه اندازش تو الکتریک مهمه مگه؟
    بله های هت داشته باشه - های هت هست رو همشون ولی چند مدل عکسشو دیدم که پدال های هت بود ولی خبری از خود های هت نبود دلیل خواسی داره؟
    یه مدل حدود 1.5 میخوام که تقریبا مثل td-20 کامل باشه تیکه هاش و بشه بعدا اضافه کرد

4. avm

avm عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام
    من یه پیشنهاد دارم شما بجای اینکه دوتا پد کیک بخرید یه پدال روبل بگیرین که اینطوری راحت تر هست و معمولا پدها راحت گیر نمیاد، در مورد های هت، یکی از اون پدهایی که میبینی میشه های هت ولی توی بعضی مدلها پدال از های هت جدا هست، راستش حس جالبیو نمیده، کلا های هت ها تو الکتریک درامزها جالب نیست من خودم دولند td-12 دارم و n بار هم با td-20 ساز زدم واقعا" با اکوستیک نمیشه مقایسه کرد، چه برسه به مدلهای بالاتر در مورد اضافه کردن باید بگم ساند ماژولهای این سازها ورودیهای محدودی دارن و اگه بخواین خیلی چیزمیز اضافه کنی باید ساند ماژول بخری در حقیقت پدهای td-12 و td-20 حدود 300-400 تومن باشه البته اگه گیر بیاد که نمیاد به این سادگیها در هر صورت درام الکتریک خیلی خوبه فقط توقع ساز آکوستیک رو زیاد ازش نداشته باش، در مورد صداهاش هم باید بگم هم در td-12 هم td-20 همیشه از superior drummer استفاده میکنم که حس خوبی بهم بده چون خیلی صداهای خودش رو دوست ندارم. میتونی شما هم مدل خیلی بالا نگیری چون اونی که میخوای شاید نباشه، و میتونی با میدی از سمپلها استفاده کنی از طریق کامپیوتر

مرسی ارسلان

5. armandelta2002

armandelta2002 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ممنون از توضیحاتتون پس من همون 2 پدال رو انتخواب میکنم . گزینه بعدی اینه که آیا درام اکوستیک بعد یک مدت دل آدم رو میزنه یا میشه با تنظیم تبل ها این مشکل رو برطرف کرد؟
    های هت اگه واقا این مشکل رو داشته باشه قید الکتریک رو میزنم
    یه درام دابل کیک و 7 تبله مدل یاماها حدودا چه قیمت در میاد؟

درام اکوستیک ---این یه تیکه رو اصلاح میکنم 8 تبله یا 10 طبله مارک دیگه ای بجر یاماها هم قبوله فقط زیر 1,200 بشه

بنظرتون یه مارک غیر معروف چطوره(اکوستیک) مثل salmeiari Drums , perimire , ludwig
    دلیل این همه تایپک هم اینه که مدیر مدت ویرایش هر تایپک رو 30 دقیقه گزاشته که باعث دردسر کاربر ها میشه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/12/11
    • قدیمی قدیمی x 1
  6. avm

avm عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام
    در مورد های نمیگم ایراد داره فقط اگه ساز اکوستیک زده باشی میفهمی کنترل روی های هت دقیقا" مثل آکوستیک نیست.
    در مورد قیمت اطلاع دقیق ندارم باید از فروشگاه ها قیمت دقیق رو بپرسین که همه اینا شامل مدل ساز هم میشه غیر از مارک اش.
    چرا اصرار داری که حتما" دوتا بیس دارم داشته باشه؟!!
    در مورد این ست درامزی که میگی که 10 تا طبل داره و مارک خوب باشه و سرش به تنش بیارزه بالای 5-6 میلیون روش حساب کنی تاره حساب قطعات دیگه رو هم بکن، فکر فضایی که اشغال میکنه هم باش. در مورد مارکهایی که گفتی ludwig و perimier هم باید بگم اینا مارکهای معروفی هستند ولی توی ایران اگه ساز ایرانی نباشه مال یه جای داغونتر از ایرانه کلا" یه چیزیو رک بگم شما با 1.5 فقط میتونی یه استاندارد کیت نسبتا" متوسط از احاظ کیفیت ساز، تازه بدون پوست خوب بدون هاردور خوب بدون پدال خوب بدون صندلی خوب و صد البته سنج درست و حسابی، کلا درامز ساز متاسفانه گرونی هست و پدرت سالا درمیاد تا آخر اونی بشه که دلت میخواد البته کیفش هم بیشتره چون اونوقت بهتر میتونی از اون ساز استفاده کنی
    مرسی ارسلان

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. aminninja

aminninja

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام وی درام موکو ۶۰۹ خوبه آیا ؟

8. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    به نظر شخصی من اسباب بازی بیش نیست
    برید سراغ مدلهای حرفه ایی تر
    اما اگه سقف بودجه همینقدره میتونید تهیه کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  9. aminninja

aminninja

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    مرسی ، وی درام دست دووم تا ۲ تومن هست ؟ وی درام خوب

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. قیمت وی درام

,
  2. وی درام یاماها

,