کمک جهت خرید ارگ آموزشی برای آموزش پیانو

شروع موضوع توسط m.parsam ‏14/4/12 در انجمن پیانو

تاپیک کمک جهت خرید ارگ آموزشی برای آموزش پیانو تالار پیانو در persian-music.org.

1. m.parsam

m.parsam

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان عزیز
    برای آموزش پیانو ، ارگ آموزشی تا 300 هزار تومان چیزی مد نظرتون هست؟

2. m_kh_music

m_kh_music عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام یه ارگهایی هستند ماله شرکن یاماها جدید زده ..کلاویه هاش شبیه پیانو هست..نیمه سنگینه ...و ریتمهای خوبیم دارن ...صدای پیانوشم خوبه ....تا قبل از عید که 200 تا 300 قیمتش بود الان نمیدونم در ضمن مدلشم یادم نیست ولی اگر بازار سر زدم مدلشو میپرسم میگم ....

3. jamehdarAn

jamehdarAn عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان بنده هم دنبال کیبوردی هستم که از لحاظ کلاویه و صدا نزدیک به پیانو باشه و فقط و فقط قصدم تمرین پیانو هست نه چیز دیگه یعنی داشتن ریتم و سمپل های مختلف اصلا اهمیتی نداره ..حالا با این شرایط کیبورد یا میدی کنترلری لطف کنید معرفی کنید که به دردم بخوره...بودجه:500 هزار تومان...با تشکر.

4. ...sina...

...sina... عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز اگر شکل کلاویه هاش برات مهم نباشه(منظورم شکل کلاویه های پیانو نباشه) به نظرم یاماها2000 بخری خیلی خوب باهاش کار میکنی من هم چندین ساله که با همین ارگ کار میکنم(البته هم ارگ و هم پیانو) واقعا کیفیت صداش حرف نداره! و میتونی با وصل کردن پدال به جای مخصوص و تاچ عالیی که داره و همچنین صدای کاملا شبیه به پیانو و با کیفیت فوق العاده با هاش کار کنی.

5. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    كيبردي وجود نداره كه عينا كلاويه هاي پيانويي داشته باشه نه متوسط بلكه كاملا شبيه سازي اون كلا ويه ها باشه و بعد اين كه با يه همچين كيبوردي ميشه خودمون روبراي آزمون عملي دانشگاه آماده كنيم براي پيانو ؟اگر همچين موردي رو سراغ داريد معرفي كنيد همراه با قيمت - من قصدم يادگيري پيانو براي شركت در رشته ي آةنگسازي دانشگاه هنر تهران هست اما توانايي خريد پيانو اين ساز اشرافي رو ندارم و بايد به فكر چاره اي باشم اگر ميشه يه مشاوره اي به من بديد كه من چطوري ميتونم بدون پيانو-پيانو رو ياد بگيرم آيا با كيبرد ممكنه ؟

6. amir- paradise

amir- paradise عضو سایت

امتیازات:
    +205 / 0 / -3
    نرم افزار:
    cubase
    فکر کنم هیچ کیبوردی وجود نداره که کلاویش مثل پیانو باشه چون سیستم کلاویه پیانو چکشی هستش اما کیبورد پستونکی پس همچین چیزی وجود نداره
    اما کیبوردهای وجود دارند که کلاویه های شبیه سازی شده به پیانو دارن یعنی وقتی باهاشون می نوازین حس پیانو بهتون دست میده مثل فانتوم G8 ولی قیمتش دست کمی از پیانو نداره

بهترین و کم خرج ترین راه برای شما خرید پیانو دیجیتال هستش از 800-900 به بالا میتونی یه پیانو دیجیتال بخری و کارهای پیانوت انجام بدی
    به نظره من کلاویه در یاد گیری علم پیانو هیچ اثری نداره من کسی میشناسم که با a300 چنان پیانوی میزنه که فکر میکنید پیانو زیر دستشه.خودش هم یک کیبورد متوسط یاماها 800 هزارتومنی داره و تاحالا با پیانو کار نکرده.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    دوستان چي معرفي ميكنن تو رنج 800- 700 تومان (پيانوي ديجيتال)

8. c30com

c30com عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, sonar
    تو این رنج قیمت چیزی پیدا نمیشه مگه اینکه میدی کنترل بگیرید( cme uf80=850 ) یا اینکه بودجه را افزایش بدبد. (yamaha p95 =1400).

9. mohammad music

mohammad music عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام اين مدل كيبرد واسه اموزش پيانو با بودجه كم كارسازه yamaha dgx كلاويه هايش از نوع كلاويه هاي پيانو clp هستن قيمتش الان كه خرداد سال 91 هستيم 740 هزار تومنه اين كيبرد 7 اوكتاو 88كلاويه اي هست كه هم ارگ هست هم پيانو

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  10. MAHSA P

MAHSA P

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    من يه ارگ ياماها psr a3 دارم كه براي آموزش گرفته بودم و به نظرم براي كساني كه ميخوان شروع كنن براي يادگيري مناسبه ، الان ميخوام بفروشمش ولي قيمت دستم نيست به نظرتون 300 خوبه؟

11. saeedd

saeedd

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : کمک جهت خرید ارگ آموزشی برای آموزش پیانو

بچه ها من بین کیبرد های یاماها a300 و e333 شک دارم کدومو بگیرم . مشخصاتشون خیلی شبیه به همه...ای 333 جدیدتر و خوش استیل تره ولی در عوض اون a300 ریتم های شرقی هم داره ..ممنون میشم راهنمایی کنید

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. قیمت ارگ بجای پیانو

,
  2. کیبورد یاماها نزدیک به پیانو

,
  3. خرید ارگ برای آموزش