آخرین ارسال‌ها

کمک به تشخیص یک صدا در آهنگ پاپ

سلام دوستان
توی موزیک های امروز خیلی زیاد صدای Plucked رو میشنویم
اما من میخواستم از راهنمایی شما استفاده کنم و دقیقا متوجه بشم که صدای پلاکدی که در این دو آهنگ اجرا شده چه نوع وی اس تی هست
لازم هست توضیح بدم که من وی اس تی های پایین رو زیر و رو کردم و نتونستم پیدا کنم
Nexus - Sylenth - Serum - Spire - و خیلی چیزای دیگه
سینا شعبانخانی رنگ سال
محسن ابراهیم زاده دونه دونه

[aasmp3]177761[/aasmp3]

[aasmp3]177762[/aasmp3]

اگه کسی دقیقا میدونه که این صدا مربوط به کدوم وی اس تی و کدوم شماره صداس ممنون میشم بگه بهم . تشکر
و یه چیز دیگه : آیا برای این پلاک ها آکورد نوشته شده یا تک نت داره میزنه؟
[doublepost=1535323551,1535216107][/doublepost]?

فایل های ضمیمه

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
411
22
Sweet Spot
سلام با علم صدا سازی میشه از ساده ترین سینتی سایزر هر صدایی که تو ذهنتون هست و یا میشنوید رو بسازید
به شخصه نکسوس رو تو صداسازی اصلا قبول ندارم!!! دست باز نیست مثه بقیه سینت ها!
Serum عالیه،، هارمور و هارملس ایمیج لاین هم عالیه،، مهران عباسی با این دوتا کیک میساخت!!
پس در نتیجه دنبال شماره پریست و سینت نباشید!!!
اینا همش صداسازی هست و با کمی بالا پایین کردن (البته با اگاهی به کاری که میکنید) المان ها میتونید بسازید
پلاک ها رو معمولا به صورت اکورد میچینن تا بازه صدایی بهتری داشته باشه
موفق باشید

سلام با علم صدا سازی میشه از ساده ترین سینتی سایزر هر صدایی که تو ذهنتون هست و یا میشنوید رو بسازید
به شخصه نکسوس رو تو صداسازی اصلا قبول ندارم!!! دست باز نیست مثه بقیه سینت ها!
Serum عالیه،، هارمور و هارملس ایمیج لاین هم عالیه،، مهران عباسی با این دوتا کیک میساخت!!
پس در نتیجه دنبال شماره پریست و سینت نباشید!!!
اینا همش صداسازی هست و با کمی بالا پایین کردن (البته با اگاهی به کاری که میکنید) المان ها میتونید بسازید
پلاک ها رو معمولا به صورت اکورد میچینن تا بازه صدایی بهتری داشته باشه
موفق باشید
فرهاد جان ممنونم از پاسخت
شما بمن یه نت C3 پیانو بده من باهاش کل سازهای یه اهنگ پاپ رو میسازم از اسنیر گرفته تا لید گیتار .. اما...
مسئله رو روشن تر کنم من تنظیم الکترونیک انجام نمیدم فقط اکوستیک کار میکنم و توی پروژه ایی گیر کردم و دنبال پریست راحت و اماده بودم
با این حال و با توجه به صحبتهای شما که زحمت کشیدی و وقت گذاشتی نتیجه میگیرم که خودم باید اینکارو انجام بدم و کسی کمک نخواهد کرد
دنبال اتمام حجت بودم که خوشبختانه شما این حجت رو بر من تموم کردی
بازم تشکر ازت

بالا