کمک برا خرید میدی کنترلر CME UF70 Classic

شروع موضوع توسط samandar ‏19/11/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کمک برا خرید میدی کنترلر CME UF70 Classic تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    درود دوستان بنده میخوام میدی کنترلر
    CME UF70 Classic رو بخرم .به نظرتون به 550 میارزه .؟؟ اکشنم نیست نیمه اکشنه.اخه من قبلا از دوستان همین سایت شنیدم که میگفتند فیدر و اسلایدر و این دکمه هاش خوب کار نمیکنه و مشکل داره و خوب مچ نمیشه!!1ایا این حرفا درسته؟؟ اگه درسته من بیخودی نگیرمش.!!اصلا به نظرتون نسبت به قیمتش میارزه؟گرون نیست؟؟با توجه به اینکه برند معروفی هم نیست مثل ام ادیو ایا ساپورت نرم افزاری هم داره ؟؟اکشنش چند سال جواب میده؟؟میخوام چند سالی باهاش پیانو کار کنم.
    {username}-{filename}

فایل های ضمیمه:

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏19/11/11
  2. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +481 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    این مدل ناب های خوبی داره و همینطور کلاویه های خوب ولی به همون اندازه فیدر هاش دقیق نیستن و تو حین کار مشکل ایجاد میکنه . ولی اگه نمیخواید از فیدر هاش استفاده کنید . بقیه چیزاش خوبه 1 مشکل دیگه هم که داره اینه که وزنش برای میدی کنترلر بودن زیادی سنگینه .
    موفق باشی برادر :smile (70):

3. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    ممنون حسین جان .اره فک کنم خود تو بودی که گفتی مشکل داره!!!برادر یعنی چی مشکل داره؟؟منظورت اینه که مثلا وقتی یه فیدر رو میچرخونی مثلا تو نرم افزار روی 46 هستش ولی روی خود فیدر روی 70 هستش نه؟منظورت همینه نه؟منظورم مقدار 1 تا 127 هستش.پس اینجوری باشه که به درد نمیخوره که!!چرا این همه پول بدم بعد فیدراش خوب مچ نشه!!یه چیز دیگه این مدل فکر کنم از اون مدلی که شمنا داری جدیدتره ها!!این کلاسیک هستش. هدف من 70 درصد نوازندگیه پیانو و 30 درصد اهنگسازی با کامپیوتر هستش.شماها اگه باشید از بین این 3 تا مدل کدوم رو انتخاب میکنید نهایت پولم 600 هستش.مدل قدیمی و منسوخ 88 کلیده ام ادیو کی استیشن پرو 88 یکی دسته دوم میده 600 .البته فکر نکنم به 600 بیارزه چون نوش 740 هستش و 150 تومنو ادم میده نوشو میگیره چرا 600 بدم برا دسته دوم .حالا اگه 450 یا 500 بود یه چیزی!!میگن اکشنشم بعد 1 سال خراب میشه چون مثل اکشن اکسیژن 88 نیست. 2- ام ادیو پروکی 88 ای اس 88 که نیمه اکشنه هیچ فیدر یا پیچی هم نداره 515 میگن .3- همین مدلی که بالا گفتم
    [h=2]CME UF70 Classic قیمت 550 هدف 70 درصد نوازندگیه پیانو 30 درصد اهنگسازی الکترونیک.در ضمن بنده کتاب بیر رو هم تموم کردم و اهنگایی مثل گل ارکیده و خوابهای طلایی رو هم میزنم.در ضمن اینو هم در نظر داشته باشید که بنده تا همین 1 ماه پیش مدل دیجیتال پیانوی رولند fp-7f که یکی از قویترین دیجیتال پیانوها بود رو داشتم که فروختم.الان 3900 پولشه.حالا با این تفاسیر نظر دوستان چیه؟[/h]

4. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +481 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    برادر فیدر اونی که میچرخه نیست ( اون ناب ه یا pitch ) اونی که بالا و پایین میشه فیدره . من منطورم دقتش بود مثلا وقتی اونو میزاری رو 45 همینطور بین 45-46 .. بازی میکنه بعضی مواقع هم بیشتر . اولین مشکل بازی کردن عدد فیدرها خراب کردن تنظیمات اتومشن پروژه هست . البته به نظر من اگه فیدر متورایز نباشه کلا بدرد نمیخوره . در مورد مدلشم فکر میکنم فقط رنگش عوض شده . در مورد خرابی اکشنش اطلاعی ندارم .

به نظرم keystation pro 88

5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    اخه گرون نمیگه طرف؟؟؟میگه 600 در حالیکه اگه 100 تومن بزارم رو 600 میتونم اکبند این مدل رو بگیرم!!در ضمن من شنیدم اکشنش یه چیز الکیه .مثل این اکسیژن 88 نیست. احتمالا خیلی هم سنگینه .در ضمن میگن تاچشم قابل کنترل نیستش.یعین زود کم و زیاد میشه شدتش و نمیشه مثل دیجیتتال پیانوها کنترلش کرد.یعنی میگی ارزش داره 100 تومن ارزونتر بدم یه دست دومشو بگیرم!! اونم که معلوم نیست چقد کار کرده!!!دوستان نظر دیگه نیست .؟؟؟؟

6. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    برادر جواب چی شد؟؟؟

7. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    اخه گرون نمیگه طرف؟؟؟میگه 600 در حالیکه اگه 100 تومن بزارم رو 600 میتونم اکبند این مدل رو بگیرم!!در ضمن من شنیدم اکشنش یه چیز الکیه .مثل این اکسیژن 88 نیست. احتمالا خیلی هم سنگینه .در ضمن میگن تاچشم قابل کنترل نیستش.یعین زود کم و زیاد میشه شدتش و نمیشه مثل دیجیتتال پیانوها کنترلش کرد.یعنی میگی ارزش داره 100 تومن ارزونتر بدم یه دست دومشو بگیرم!! اونم که معلوم نیست چقد کار کرده!!!دوستان نظر دیگه نیست .؟؟؟

8. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    شما الان این تاپیک و در مورد cme زدید بعد دارید در مورد قیمت m-audio بحث میکنید؟!!!
    میخواید ببینید بهتون قیمت خوبی داده یا نه؟!
    چه ارتباطی به این تاپیک داره؟
    چند بار هم سوالتون رو تکرار کردید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...