آخرین ارسال‌ها

کمک برای قبولی در دانشکده موسیقی تهران در کنکور

وای خدا سکته کردم!
اگه اینطوری بود که نت بزارن جلوت و اون نت رو بزنی که هیچکی قبول نمیشد!
سلام ببخشید الان چند سال از این مطلب میگذره اما بهتره بگم که یه نوازنده خوب اونیه که بتونه از روی دفترچه نت هم بزنه اون موقعس که میتونه قطعه های جدید تررو بزنه و تو گروه های موسیقی و نوازندگی پذیرفته بشه.... من خودم عاشق آهنگسازیم دوماهیم بیشتر نیست که با گیتار کلاسیک شروع کردم و هدفم خوانندگی و آهنگسازیه اما اول از همه میخوام درسطح بالایی از آهنگسازی باشم و در سطح جهان به روز باشم... موسیقی دنیای متفاوتیه در حالی که من رشته ام ریاضی بود و پیش ریاضی دارم ولی با تموم اتفاقاتی که برام افتاد و تاخیر هایی که پیش اومد حداقلش تونستم از الان شروع کنم هرچند من بدون استاد کار میکنم و از روی یه کتاب خود آموز اما سعی کردم که پایه و اساس درست و صحیح شروع کنم حالا امیدوارم که بتونم موفق بشم یعنی به این فکر نکردم که نتونم چون به خودم ایمان دارم و اینکه خدا هم پشتیبانمه من خیلی دوست داشتم میدونستم از تجریبات و آموزش های استاد امیرحسین به نژاد بهره مند بشم اما حیف نه سطح مالیم اجازه این کار رو میده نه سطح دانش و عملیم در کل واسه همه آرزوی موفقیت میکنم...

13/1/18
6
23
دوستان دانشگاه آزاد هم آزمون عملی داری برای رشته موسیقی؟؟
اگه داره چه خاکی باید به سرمون بریزیم؟؟
[doublepost=1516641913,1516641602][/doublepost]میشه یکی کمکم کنه
من دارم رشته عمران میخونم و میخوام انصراف بدم و سال دیگه که 97 میشه برای ورودی مهر ماه با ثبت نام بدون کنکور برم دانشگاه آزاد (تهران مرکز) برای رشته موسیقی
لطفا یکی سر حوصله مرحله به مرحله بهم توضیح بده چیکار باید بکنم از اول تا اخر دارم دیوانه میشم
ممنونم❤

منم دارم دیونه میشم منم میخوام برم اما نمیتونم امسال کنکور بدم چوم هنوز آماده نیستم و سال بعدم سربازی از راه میرسه منم پدرم 24 ماه خدمت جبهه کرده گفتم که با اون معاف بشم اما از شانس من امسال من امتیاز این رو ندارم معاف بشم سال بعدم هست که خدا میدونه بشه یا نشه مگر اینکه خدا لطف کنه ولی الان این رو هم در نظر میگیرم اگه نشه یه نقشه دوم داشته باشم واسش اونم اینه که تو کنکور 97 شرکت کنم ولی چون امسال شرایط قبولی رو ندارم حالا بر فرضم قبول شدم نمیدونم میتونم سال بعد انصراف بدم برم دانشگاه روزانه آهنگسازی کرج واقعا اصلا گیری کردیم چون آخه مشکلی مالی دارم نمیتوتم برم دانشگاه آزاد اگه هم بتونم فقط سال اول بعدش میخوام آهنگسازی کرج قبول بشم ... الان موندم دقیقا چیکار کنم پای هدفم خیلی چیزا رو فدا کردم تا به هدفم برسم پل پشت سرم ریخته و من موندم و ندای قلبم که میگه هنر و دنیا موسیقی اگه کسی میتونه به عنوان یه بزرگتر و با تجربه تر راهنمایی درستی بهم بکنه من حس میکنم میتونم و از خودم توانایی هایی دیدم ولی هنوز شکوفا نشدن در حال جوونه زدنن من نه پدر پولداری دارم نه جیب پر پولی فقط با این فکر وارد این کار شدم که تموم زحمتمو بکشم کار کنم تا جایی که بتونم نیازات مادیمم برطرف کنم از اولشم میدونستم سخته الانم نمیخوام جا بزنم چون فقط هدفم مهمه نمیخوام به هیچ قیمتی هدفم و تلاشام از بین بره من رشته ام ریاضی فیزیک بود و پیشمم ریاضیه ولی باور کنید از اولشم به عشق موزیک و خوانندگی رفتم دنبال این رشته تا مهندس بشم و از راهش پول در بیارم و تو راه خوانندگی و موزیک خرج کنم اما نمیدونم یه دفعه چی شد اصلا راهم عوض شد یه دفعه تصمیم گرفتم برم سمت آهنگسازی و بخوام آهنگسازم بشم و الان دوست دارم یه موزیسین درجه یک بشم من همیشه عاشق هنر بودم مجسمه سازی نقاشی سفالگری و ادبیات و کارای فرهنگی اما تا اون موقع گذاشتم شرایط واسم تصمیم بگیره اما از وقتی که یه هدف جدی واسه خودم پیدا کردم دیگه دوست ندارم بذارم شرایط واسم تصمیم بگیره میخوام تموم تلاش خودمو بکنم... ببخشید انقدر طولانی شد خیلی حرف واسه گفتن داشتم و دارم....
[doublepost=1516713738,1516713301][/doublepost]
من دارم رشته عمران میخونم و میخوام انصراف بدم و سال دیگه که 97 میشه برای ورودی مهر ماه با ثبت نام بدون کنکور برم دانشگاه آزاد (تهران مرکز) برای رشته موسیقی
لطفا یکی سر حوصله مرحله به مرحله بهم توضیح بده چیکار باید بکنم از اول تا اخر دارم دیوانه میشم
ممنونم❤
سلا فکر نکنم دانشگاه آزاد داشته باشه ولی خب اگه هم داشته باشه خیلی راحته پس نگران نباشید فقط بیشتر مسئله تئوری و سلفژ و پولشه...

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
منم دارم دیونه میشم منم میخوام برم اما نمیتونم امسال کنکور بدم چوم هنوز آماده نیستم و سال بعدم سربازی از راه میرسه منم پدرم 24 ماه خدمت جبهه کرده گفتم که با اون معاف بشم اما از شانس من امسال من امتیاز این رو ندارم معاف بشم سال بعدم هست که خدا میدونه بشه یا نشه مگر اینکه خدا لطف کنه ولی الان این رو هم در نظر میگیرم اگه نشه یه نقشه دوم داشته باشم واسش اونم اینه که تو کنکور 97 شرکت کنم ولی چون امسال شرایط قبولی رو ندارم حالا بر فرضم قبول شدم نمیدونم میتونم سال بعد انصراف بدم برم دانشگاه روزانه آهنگسازی کرج واقعا اصلا گیری کردیم چون آخه مشکلی مالی دارم نمیتوتم برم دانشگاه آزاد اگه هم بتونم فقط سال اول بعدش میخوام آهنگسازی کرج قبول بشم ... الان موندم دقیقا چیکار کنم پای هدفم خیلی چیزا رو فدا کردم تا به هدفم برسم پل پشت سرم ریخته و من موندم و ندای قلبم که میگه هنر و دنیا موسیقی اگه کسی میتونه به عنوان یه بزرگتر و با تجربه تر راهنمایی درستی بهم بکنه من حس میکنم میتونم و از خودم توانایی هایی دیدم ولی هنوز شکوفا نشدن در حال جوونه زدنن من نه پدر پولداری دارم نه جیب پر پولی فقط با این فکر وارد این کار شدم که تموم زحمتمو بکشم کار کنم تا جایی که بتونم نیازات مادیمم برطرف کنم از اولشم میدونستم سخته الانم نمیخوام جا بزنم چون فقط هدفم مهمه نمیخوام به هیچ قیمتی هدفم و تلاشام از بین بره من رشته ام ریاضی فیزیک بود و پیشمم ریاضیه ولی باور کنید از اولشم به عشق موزیک و خوانندگی رفتم دنبال این رشته تا مهندس بشم و از راهش پول در بیارم و تو راه خوانندگی و موزیک خرج کنم اما نمیدونم یه دفعه چی شد اصلا راهم عوض شد یه دفعه تصمیم گرفتم برم سمت آهنگسازی و بخوام آهنگسازم بشم و الان دوست دارم یه موزیسین درجه یک بشم من همیشه عاشق هنر بودم مجسمه سازی نقاشی سفالگری و ادبیات و کارای فرهنگی اما تا اون موقع گذاشتم شرایط واسم تصمیم بگیره اما از وقتی که یه هدف جدی واسه خودم پیدا کردم دیگه دوست ندارم بذارم شرایط واسم تصمیم بگیره میخوام تموم تلاش خودمو بکنم... ببخشید انقدر طولانی شد خیلی حرف واسه گفتن داشتم و دارم....
[doublepost=1516713738,1516713301][/doublepost]
سلا فکر نکنم دانشگاه آزاد داشته باشه ولی خب اگه هم داشته باشه خیلی راحته پس نگران نباشید فقط بیشتر مسئله تئوری و سلفژ و پولشه...
از آنجاییکه خودت صادقانه گفتی "من نه پدر پولداری دارم نه جیب پر پولی . . ."، این جواب صادقانه ی من رو هم داشته باش و توضیح هم نپرُس: تا دیر نشده، برگرد به همون ریاضی و یک رشته ی مرتبط با اون پیدا کن و تحصیل کن.

ممنون که خیلی صادقانه گفتی... من خودمم میدونم که بدون پول وارد شدن به دنیا موسیقی اونم الان کار تقریبا اشتباهی میشه گفت میتونه باشه ولی هیچ چیز غیر ممکن نیست هیچ کس از سرنوشت خودش خبر نداره شما که انقدر قاطعانه میگی از این کار دستش بکش صد در صد مطمئنی که اگه من این راه رو برم شکست میخورم؟ من که خودم نمیدونم اما قبل این که بخوام این بیام دنبال این حرفه همه چی رو در موردش میدونستم و اولشم خیلی دو دل بودم اما باز تصمیم گرفتم که ادامه بدم شما که خبر ندارید من چه توانایی هایی دارم خب بر فرض من یه استعداد باشم خب اون موقع باز میدونم میگید چون پول نداری برگرد چون اینجا ایرانه اینجا کسی به استعداد و هنرمند واقعی ارزش قائل نمیشه.... قبل شما یک نفر دیگه این حرف رو بهم زد.... به نظر شما باید تسلیم سرنوشتم بشم؟! شما حرف حق رو زدید به من اصلا برنخورد بلکه از صداقتتون لذت بردم... بدون جیب پر پول نباید دنبال آرزوها و اهداف رفت... میشه لطف کنید و بگید تخصص دقیق شما چیه و از کجا شروع کردید و هدفتون چیه و وضع مالیتون چجوریه؟! البته جسارت نشه...
[doublepost=1516736090,1516721684][/doublepost]
ممنونم❤
سلام راستی بگم که یه دانشگاه میشناسم که یکی از کسانی میشناسم اونجا تدریس میکنه دانشگاه آزاد موسیقی نهاونده فقط مدرک دیپلم میخواد اگه میخوای برو تو سایتش آمارش رو در بیار هزینه هاشم به صرفه تره فکر کنم بعد اینکه بگم داخل تهرانم هست فکر کنم مرکز باشه دقیقا نمیدونم...

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
ممنون که خیلی صادقانه گفتی.
اگه عاشق موسیقی هستی باید بهاشم بدی
بهای عاشق هنر بودن اینه که از خیلی چیزا بگذری مث رفاه و وضعیت خوب مالی که در رشته های دیگه درصد موفقیت مالی خیلی بیشتر از موسیقیه. ادم در هر موقعیتی باشه از خودش راضی نیست ولی دنبال هنر باشی علاوه بر اینکه راضی نیستی پولم نداری که بگی حداقل دلم به اینش خوشه.
باید با خودت کنار بیای ببینی میتونی تا اخرش پاش وایسی و 10 سال دیگه ام دغدغه های زندگیت همیناست که الان بهشون فکر میکنی یا چیزای دیگه.

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,216
اما نمیدونم یه دفعه چی شد اصلا راهم عوض شد یه دفعه تصمیم گرفتم برم سمت آهنگسازی و بخوام آهنگسازم بشم و الان دوست دارم یه موزیسین درجه یک بشم
اگه دوست دانشجوی موزیک نداری، شاید فکر بدی نباشه که به دانشگاه بری و با چند تا از دانشجوها مخصوصا اون‌هایی‌ که سالهای آخر هستن صحبت بکنی‌. نمونهٔ کارهای آهنگ سازیت رو هم بهشون نشون بعدی تا نظرشون رو راجب سطحی که توش هستی‌ بشنوی. ازشون بپرس که اصلا این دانشگاه به غیر از پول چه امتحانی رو آزت میگیره؟

هیچ چیزی راجب اینکه تا بحال چه قدر وقت روی موزیک گذاشتی ، تو چه قسمتی‌ خیلی‌ قویتر هستی‌، چه سبکی رو بهتر می‌شناسی‌.....هیچی‌ ننوشتی یا شاید من ندیدم؟

قطعا من در مورد همه این چیزاش فکر کردم....من که گفتم میخوام خواننده و آهنگساز باشم نمیخوام بیخودی از خودم تعریف کنم ولی صدای خیلی خوبی دارم هر چند وقته یه مشکل کوچیک واسم هنجره م پیش اومده که انشاءالله به زودی حل میشه و اینکه بگم من تازه ساز زدن رو با گیتار شروع کردم بدون استاد با یه کتاب خود آموز در کنارشم مباحث تئوری و سلفژم(البته از موقعی که این مشکل پیش اومده نتونستم اما باز خوب بشم به لطف خدا باز شروع میکنم) میخونم و این رو بگم که از اولشم سعی کردم صحیح و درست شروع کنم قطعا بدون استاد سخته ولی خب فعلا که دارم ادامه میدم اما باور کنید حس میکنم آهنگسازی رو هم میتونم ادامه بدم چون بعضی موقع ها خودم یه سری ملودی هایی رو از خودم میزنم تک صدایی منظورمه اما بگم من اولش بخاطر این خواستم برم دنبال این رشته که هم یه علاقه ای مبهمی نسبت بهش داشتم و هم بخاطر این که از هزینه هام کمتر کنم من واقعیتش به این اساس معتقدم که وقتی کارات خوب باشه قطعا ازش درآمدم میکنی من فقط به این فکر نمیکنم که نباید دنیا هنر رو با پول قاطی کرد بلکه پول باعث شکوفایی نبوغ میشه... حالا نمیدونم شما چه نظری دارید....
[doublepost=1516741174,1516740848][/doublepost]
اگه دوست دانشجوی موزیک نداری، شاید فکر بدی نباشه که به دانشگاه بری و با چند تا از دانشجوها مخصوصا اون‌هایی‌ که سالهای آخر هستن صحبت بکنی‌. نمونهٔ کارهای آهنگ سازیت رو هم بهشون نشون بعدی تا نظرشون رو راجب سطحی که توش هستی‌ بشنوی. ازشون بپرس که اصلا این دانشگاه به غیر از پول چه امتحانی رو آزت میگیره؟

هیچ چیزی راجب اینکه تا بحال چه قدر وقت روی موزیک گذاشتی ، تو چه قسمتی‌ خیلی‌ قویتر هستی‌، چه سبکی رو بهتر می‌شناسی‌.....هیچی‌ ننوشتی یا شاید من ندیدم؟
من نرفتم و به اون صورت کسی رو نمیشناسم ولی من از آهنگسازی با ساز بیشتر خوشم میاد و با اف ال هم دوست دارم کار کنم نه به اون صورت سبک مورد علاقه من پاپه البته فعلا ولی از موقعی که با یکی از بچه ها که آهنگسازی میکنه تو این سایت آشنا شدم که علاقمند به سبک کلاسیک بود یه جوری شد که من گیتارم از سبک کلاسیک شروع کنم و علاقم به سبک کلاسیک بیشتر شد و آهنگای کلاسیک رو هم گوش میدم و میخوام بیشترم گوش کنم شاید یکی دو سال فقط کلاسیک گوش بدم
[doublepost=1516741600][/doublepost]این اضافه کنم که من میدونم تو دانشگاه های ایران چیزای زیادی و کاربردی به اون صورت یاد نمیدن ولی خب حداقلش میتونه زمینه ساز این باشه لیسانس موسیقیم رو بگیرم و خیلی دوست برم اتریش که مهد موسیقیه تدریس کنم.... نمیدونم شاید به نظر شما ها یا خیلی ها رویاپردازیه ولی واسه من شده هدف با وجود همه ی مشکلاتی که دارم... فقط میتونم بگم تلاشمو میکنم از آسایشم میزنم از خیلی چیزا هم میزنم تا هدفمو عملی کنم من چه برم مهندس بشم چه هر شغل دیگه ای نمیتونم به این قانع بشم در یک سطح بمونم چه از نظر علم و دانش و کیفیت کاری و چه از نظر مالی...
[doublepost=1516741667][/doublepost]ببخشید انقدر حرفامو طولانی میکنم... آخه قصدم دقیق متوجه کردنه...

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,216
نظر من همون پست قبلی‌ هست. بهتر هست که اطلاعات جم بکنی‌ از کسانی‌ که خودشون الان دانشجو هستن. برو به دانشگاهی که این رشته‌ها رو دارن. ببین چه امتحانی میگیرن و خرج رشته چه جوری هست. با چند تا دانشجو هم صحبت کن و نمونهٔ کارهات رو بهشون نشون بده. اون وقت میتونی‌ تصمیم بهتری بگیری. شاید لازم باشه که چند سال خودت بخونی‌ و تمرین کنی‌ تا برای امتحان آماده بشی‌. شاید خرج‌های خیلی‌ بیشتر از چیزی که تو وبسایت دانشگاه نوشتن هم هست برای این رشته‌ها. شاید اصلا اون رشتهٔ آهنگ سازی که اون‌ها دارن چیزی نیست که تو فکر میکنی‌.

نظر من همون پست قبلی‌ هست. بهتر هست که اطلاعات جم بکنی‌ از کسانی‌ که خودشون الان دانشجو هستن. برو به دانشگاهی که این رشته‌ها رو دارن. ببین چه امتحانی میگیرن و خرج رشته چه جوری هست. با چند تا دانشجو هم صحبت کن و نمونهٔ کارهات رو بهشون نشون بده. اون وقت میتونی‌ تصمیم بهتری بگیری. شاید لازم باشه که چند سال خودت بخونی‌ و تمرین کنی‌ تا برای امتحان آماده بشی‌. شاید خرج‌های خیلی‌ بیشتر از چیزی که تو وبسایت دانشگاه نوشتن هم هست برای این رشته‌ها. شاید اصلا اون رشتهٔ آهنگ سازی که اون‌ها دارن چیزی نیست که تو فکر میکنی‌.[/QUOT آهان باشه اما خب من یه مشکل دارم اونم سنندجم قبلا تهران بودیم... اگه آزادم باشه فرقی نداره؟! چون من هدفم دولتیه ... پایه و اساس همشون یکیه؟ در ضمن فقط کرج آهنگسازی داره...
[doublepost=1516746326,1516745646][/doublepost]ببخشید اینجا گفتم تدریس کنم... منظورم این بود تحصیل کنم...اشتباه شد ببخشید
[doublepost=1516746472][/doublepost]خیلی ممنونم از لطف و نظر و راهنمایی هاتون... حتما به توصیه هاتون گوش میدم و عملیشون میکنم

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
زبان انگلیسی منظورتونه درسته استعداد یادگیری زبانم خیلی خوبه زبانمم زیاد قوی نیست ولی خوبه... در کل قصدم گرفتن تافل هست اگه خدا بخواد...
[doublepost=1516746762,1516746677][/doublepost]
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

رشته ای که میخوای رو سرچ کن اموزش تصویری داره
من که خیلی چیز ازش یاد گرفتم
خیلی ممنون میشه بپرسم سطحشون در چه حدیه منظورم آموزشه بعد رایگانه؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
زبان انگلیسی منظورتونه درسته استعداد یادگیری زبانم خیلی خوبه زبانمم زیاد قوی نیست ولی خوبه... در کل قصدم گرفتن تافل هست اگه خدا بخواد...
[doublepost=1516746762,1516746677][/doublepost] خیلی ممنون میشه بپرسم سطحشون در چه حدیه منظورم آموزشه بعد رایگانه؟
رایگانه تا حد مقدماتی
برا دوره های پیشرقته تر هم رایگانه یعنی کمک هزینه میدن رایگان میشه ولی فعلا چون تحریمیم برا ایران کمک هزینه نمیتونن بدن ولی تا همون حد مقدماتیشم خیلی خوبه

آهان منم این دو تا سبک رو دوست دارم... من خیلی دانشم فعلا کمه اما دنبال سبک های جدیدترم یعنی خیلی دوست دارم یه سبک ابداع کنم... با کمک گرفتن از همین نوع موسیقی ها
[doublepost=1516747593,1516747543][/doublepost]خیلی ممنون از لطفتون شبتون خوش

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
منم یه زمانی مث تو میخواستم برم دانشکده موسیقی خیلی تحقیق کردم هم از استاداش پرسیدم هم از فارق التحصیلاش
همه صد در صد نظرشون این بود که وقت تلف کردنه رفتن دانشگاه موسیقی. بجای اون میتونی بری یه ساز یاد بگیری و همزمان تئوری و هارمونی و اهنگساری یاد بگیری یاد بگیری هم توی هزینه هم توی وقت خیلی بهتره

نظر من همون پست قبلی‌ هست. بهتر هست که اطلاعات جم بکنی‌ از کسانی‌ که خودشون الان دانشجو هستن. برو به دانشگاهی که این رشته‌ها رو دارن. ببین چه امتحانی میگیرن و خرج رشته چه جوری هست. با چند تا دانشجو هم صحبت کن و نمونهٔ کارهات رو بهشون نشون بده. اون وقت میتونی‌ تصمیم بهتری بگیری. شاید لازم باشه که چند سال خودت بخونی‌ و تمرین کنی‌ تا برای امتحان آماده بشی‌. شاید خرج‌های خیلی‌ بیشتر از چیزی که تو وبسایت دانشگاه نوشتن هم هست برای این رشته‌ها. شاید اصلا اون رشتهٔ آهنگ سازی که اون‌ها دارن چیزی نیست که تو فکر میکنی‌.
سلام من دیشب به این موضوع دقیق تر فکر کردم الان به این نتیجه رسیدم من از چه نوع آهنگسازی هایی خوشم میاد و دوست دارم انجام بدمش از نوع آهنگسازی های که خواننده اد شیرین اگه بشناسیدش اون استفاده میکنه و آهنگ هایی که با ساز گیتارم ساخته میشن... میشه راهنمایی کنید بگید این چه نوع آهنگسازی های محسوب میشن؟؟؟
[doublepost=1516784636,1516784035][/doublepost]
منم یه زمانی مث تو میخواستم برم دانشکده موسیقی خیلی تحقیق کردم هم از استاداش پرسیدم هم از فارق التحصیلاش
همه صد در صد نظرشون این بود که وقت تلف کردنه رفتن دانشگاه موسیقی. بجای اون میتونی بری یه ساز یاد بگیری و همزمان تئوری و هارمونی و اهنگساری یاد بگیری یاد بگیری هم توی هزینه هم توی وقت خیلی بهتره
سلام منم میدونم وقت تلف کردنه من هدفم اینه که برم اتریش آهنگسازی یاد بگیرم و خوانندگیم اونجا بهتر بیشتر آموزش ببینم فقط لیسانس موسیقی رو لازم دارم که برم.... آهان من یه سوال دارم که بالا پرسیدم اما یه سوال دیگه دارم دارم بی حاشیه واقعیت رو میگم من صدام شبیه آقای محسن یگانه س اونم خیلی البته از موقعی که اون مشکل هنجره یعنی التهاب هنجره واسم پیش اومد نزدیک یه سال پیش الانم دکتر رفتم یعنی قبلا هم رفتم ولی اوایلم نمیتونستن تشخیص درست بدن اما خب پیش این دکتره رفتم فوق تخصص هنجره بود گفت ساختار هنجره م خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره بعد منو فرستاد پیش یه گفتار درمان یه سری تمرینات بهم داده گفته یه ماهه خوب میشی.... نمیدونم بعد این مدت صدام تغییراتی بکنه یا نه البته خدا نکنه... الان سوالم اینه به نظرتون چون من شباهت صدایی دارم و خواننده های هم صدا باز هستن که الانم دارن میخونن نمیدونم به نظرت مشکلی پیش میاد من نمیخوام از آقای یگانه تقلید کنم دنبال جایگاه خودمم چون ایده های خودمو دارم....؟!

صفحه ما در اینستاگرام

بالا