کمک برای ساخت اهنگهای شاد

soroush

هنرمند
25/8/09
40
11
8
اهواز
:smile (74):من یک وی اس تی یا اموزشی می خواهم که اهنگهای شاد بتوان با ان ساخت

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Farhad Mahdavi

هنرمند
با پیانو میشد اشک آدمو درآورد همچنین میتوان اونو به رقص درآورد .
این موضوع در مورد تک تک سازها صدق میکنه .
ساز مهم نیست برای شاد یا غمگین بودن آهنگ بلکه روش آهنگسازی مهمه ...

soroush

هنرمند
25/8/09
40
11
8
اهواز
پس درام کیت های ان را بگذاربد
:smile (74):

Farhad Mahdavi

هنرمند
در مورد درام کیتها هم همین موضوع صدق میکنه . در بخش دانلود درامهای زیادی قرار داده شده . باید با تامل در آهنگهای شاد و یاد گرفتن تکنیکهای ساخت این آهنگها بتونیم که به صورت شاد آهنگسازی کنیم...

27/8/09
89
36
18
AHVAZ
در جواب شما دوست عزیز : هیچ راه خواصی نیست جز استعداد خودت ولی با استفاده از گام های میسیقی شاید کارت راه بیفته .

پس دوستان گامهای شاد با حس هایی که القا میکنن رو نام ببرن .تا با استفاده از اونا اهنگ ما حسی که می خواهیم رو به خودشون بگیرن .
.
دوستان اگه میشه توضیح بدن چه جوری باید یک ملودیه شاد داشته باشی . ایا قاعده ی خاصی داره .

در باره ی دام کیت هم فرقی نمیکنه از چی استفاده میکنی . شما با قابلمه هو میتونی شاد بنوازی .
ولی درام کیت
برای کارای راک پاپ واز این قبیل :ez drummer
.
برای 6.8--بندری .داربوکا بد نیست

18/10/09
13
0
0
ساوه
نوع آهنگ به ساز بستگی داره ولی نه اون قدر که بخوایم برای آهنگ شاد یه نوع ساز و برای آهنگ غمگین ساز دیگه ای معرفی کنیم.
بیشتر به استعداد و نوع تنظیم داره. مثلا با ویولن میشه هم آهنگ شاد ساخت هم آهنگ غمگین.
شما باید روی اصول تمرکز کنید و ربطی به ساز نداره بلکه به چگونگی استفاده از ساز بستگی داره

4/12/09
95
20
0
اصفهان
استایلوس ار ام ایکس یه وی اس تی عالیه.همه ریتمی هم داره.شادو ایرانیو ترنسو هر چیکه بخواهید.اپدیتش فول اکسپنشن 16 تا دیویدیه

ahoora8000

عضو سایت
13/12/09
121
5
18
دوستان عزیز من آگه بخوام بیت های 8/6 بسازم باید با چه سمپل هایی کارکنم تو مایه های پاپ ورپ وبیت های آماده یا لوپ ها ممنون میشم کمکم کنید ؟
ممنون

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام

ای کلمه بیت روی اعصاب من موزیک هوی متال اجرا میکنه!!!

عزیزم بازم همون صحبتهای قبلیه ریتم 8/6 فقط یه ریتمه فرقی نمیکنه با چی میسازی همش بستگی به کاری که میخای انجام بدی داره

واسه درامز Vstهای زیادی هست واسه پرکاشن (مثلا ضرب) یه VSTi توی همین فروم معرفی کردن بگرد پیدا میکنی اسمش Silk Road Percussion هست

توی سکوئنسر هم که زمانبندی رو 8/6 میزاری (با همون 4/4 هم میشه 8/6 چید)

19/1/10
8
0
0
سلام
من vst گیتار بیس دارم
اما اصول استفاده از بیس رو بلد نیستم
نمیدونم چطور رو کلام پیاده کنم
آهنگ بدون بیس هم حال نمیده
لطفا اصولشو واسم بگید

مشکل شما وی اس تی نیست

:smile (74):من یک وی اس تی یا اموزشی می خواهم که اهنگهای شاد بتوان با ان ساخت
سلام دوست عزیز
جسارتا خدمتتون عرض کنم مشکل شما با داشتن وی اس تی خاصی که بهتون معرفی بشه تا حدودی قابل حله.اما قسمت عمده مشکلتون برمیگرده به اینکه تا چه اندازه توانائی استفاده از دریای بیکران صداهائی که در وی اس تیها نهفته است رو دارار هستید؟ ! اینکه ژانر اهنگتون شاد یا غمگین.پاپ یا راک یا ... باشه بسیار در انتخاب شما در استفاده از وی اس تی تاثیر داره و اینکه شما به عنوان تنظیم کننده اثر و بسته به توانائی علمی و عملیتون و همچنین سلیقه و ذوق هنریتون چگونه از وی اس تی استفاده میکنید.
در ضمن اضافه کنم بر خلاف بسیاری از دوستان و همکاران که اعتقاد دارن کار کردن با وی اس تی راحته بنده معتقدم راحتتر که نیست هیچ بلکه احتیاج به شناخت سازها (ساز شناسی حداقل در سطح عمومی) شناخت فرکانس (جهت جلوگیری از مشکل دفع فرکانسهای یکسان) که مشکل اخر در نود و نه درصد کارهای ایرانی وجود داره. همچنین دانستن علم هارمونی ارکستراسیون ونوازندگی در سطح قابل قبول که شما میتونید با توجه به نوع پروژتون از این توانائیها استفاده کنید.
در هر صورت اگه بفرمائید که سبک کارتون چی هست بنده میتونم جهت انتخاب وی اس تی و انواع لوپ و اینکه چجوری و از کجا و با چه قیمتی میتونید تهیه بفرمائید کمکتون کنم.

19/1/10
8
0
0
آقای سیاوش
لطفا یه توضیح در مورد vst
استای لوس
بدید
چند دی وی دی ؟
قیمت ؟
نوع کارایی ؟

4/12/09
95
20
0
اصفهان
فول اکسپنشن اون 16 دیوی دی هست که تقریبن 1 یا دو دی وی دی از اون مربوط به ریتمهای ایرانی و خلیجی هست.قیمتش هم بستگی به کسی داره که ازش میخرید!!!ولی دیگه بیشتر از دیویدی 1500 نخرید که ضرره.

fereshteh

هنرمند
8/8/09
39
30
0
بندرعباس
سلام به همه
در پاسخ به اون دوستمون كه در مورد نحوه نواختن بيس سوال كرد ميشه گفت كه ملودي كه براي بيس ميسازيم حتما بايد از نتهاي درجه اول (تونيك) ، پنجم و هفتم آكورد مورد نظر تشكيل شده باشه مگر در نواختن پاساژ ها كه مجاز هستيم از تمام نتهاي موجود در گام قطعه استفاده كنيم (كه البته اگه سبك كارمون از خانواده راك يا سبك هاي امريكايي باشه استفاده از پاساژ هايي كه تو گام بلوز اجرا ميشه خيلي جالب از آب در مياد:smile (35):)
اينو هم اضافه كنم كه ريتم بيس بايد كاملا منطبق بر ريتمي باشه كه درام داره اجرا ميكنه و جاي خودشو به عنوان يك عضو هضم شده در قطعه باز كنه.
GOOD LUCK

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
واسه اهنگسازی نه vst مهمه نه drum kit و نه Sound Card عزیزم
مهم خلاقیت شماست که در کنار احساستون میتونید ازش استفاده کنید
شما میتونی واسه شروع و اینکه اهنگسازی به دستت بیاد از سمپل استفاده کن اما مواظب باش معتاد سمپل نشی که واسه افت کارات میشه

راجه به بیس هم ساده ترین روش رو بهت میگم دوست عزیزم
تو اول گام صداتو پیدا کن
بعد راحت میتونی نت های بیس گامتو جدا کنی و از اونا واسه گیتار بیست استفاده کنی
اگه متوجه نشدی واست بیستر توضیح بدم دوست عزیزم