آخرین ارسال‌ها

کمک برای خوانندگان تازه کار

suymun

عضو سایت
17/9/12
127
ساری
سلام خدمت دوستان
مدتهاست توی این سایت درخواستهایی از خوانندهای جوان و تازه کار میبینم که اکثرا دلشون میخواد خواننده بشن با آهنگسازها و تنظیم کننده های سرشناس آشنا بشن... یه تهیه کننده یا اسپانسر پیدا کنن... و ...
من همیشه با دیدن این پیامها خندم میگرفت ولی وقتی این نوع پیام ها زیاد و زیادتر میشه (البته نه در این سایت کلی در اطرافم رو عرض میکنم)
دیگه جایی برای خنده نیست
باید درنظر داشته باشید که هیچکس روی شخصی که هنوز حتی یک کار بیرون نداده سرمایه گذاری نمیکنه
اسپانسر برای کسی وقت میذاره که در فضای مجازی حداقل شنونده داشته باشه و احساس کنه که این شخص پتانسیل ستاره شدن رو داره
بعضی از دوستان هم برام پیام میفرستادن که شما که آهنگسازی براتون هزینه نداره با ما راه بیاد خدمت این دوستان هم عرض کنم که بله برفرض که هزینه نمیکنیم (که واقعا ناحقیه هزینه ایی که کردیم و میکنیم اول از همه وقت و عمرمونه به عنوان مثال من از کودکی موسیقی کار کردم و الا نزدیک به 35 سال سنمه حساب کنید برای تواناییه محدودم فقط روزی 2ساعت تلاش کرده باشم چقدر میشه و حساب کنید در این چندسال درآمدی که به زور 10میلیون در سال میشه آیا توجیح داره یا نداره) یا در مورد نرافزارهای غیر اوریجینال که استفاده میکنیم... و هزاران مورد دیگه که از بحث خارجه...
از این رو مدتها قبل تصمیم گرفتم برای این عزیزان کاری انجام بدم (و انجام دادم)
من یک آهنگساز و تنظیم کننده هستم و فقط در حیطه خودم میتونم به دوستان کمک کنم ولی شروطی این میون هست که دوستان باید رعایت کنن
اول اینکه واقعا بتونن بخونن یعنی اینکه نه فقط چون آهنگهای فلانی رو همراه با خودش میخونن مثل خودش میشه چون من یه آهنگساز دیگه هستم و اثراتم شبیه کارای دیگه نیست و دلم میخواد خواننده ایی هم که باهاش کار میکنم منحصر به فرد باشه نه اینکه صرفا تقلید فلان خواننده رو انجام بده
دوم اینکه در تولید یک موزیک مبلغی از هزینه مربوط به آهنگساز و تنظیم کننده است شاعر استودیو برای ضبط و هزینه میکس و مستر ...
کسی که میخواد من در خدمتش باشم باید فکر هندل کردن این هزینه ها باشه و من اصلا نه خودم این کارهارو انجام میدم و نه پل ارتباطی میشم و نه کسی رو معرفی میکنم پس هماهنگ کردن با خوده خواننده هست
سوم انتخاب نوع کار با خودمه و وقتی چند نمونه صدا رو برام فرستادید خودم سبک کارو انتخاب میکنم
و چهارم اینکه من یه حرفه ایی نیستم انتظار فلان کیفیت رو نداشته باشید
اگر حرف و بحثی هست دوستان همینجا مطرح کنن که همه ببینن فقط برای فرستادن نمونه صدا و دریافت فایل تست پیام خصوصی ببدید
ممنون

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
692
سلام داداش. من نتیجه حرفای شما رو متوجه نشدم.
تاپیک انتقادی اجتماعیه یا تاپیک تبلیغ؟

suymun

عضو سایت
17/9/12
127
ساری
سلام داداش. من نتیجه حرفای شما رو متوجه نشدم.
تاپیک انتقادی اجتماعیه یا تاپیک تبلیغ؟
کدوم قسمت رو متوجه نشدید دوست عزیز؟ عنوان مشخصه
دلایل اتخاذ این تصمیم من بیان شده کاری که میخوام انجام بدم و حدود آن هم مشخص شده شروطی که دارم هم بیان شده
شما کدوم قسمت رو متوجه نشدید من عرض کنم خدمتتون

• عالیه!
واکنش‌ها: Yo3fM
14/11/14
1,094
34
ایران
سلام خدمت دوستان
مدتهاست توی این سایت درخواستهایی از خوانندهای جوان و تازه کار میبینم که اکثرا دلشون میخواد خواننده بشن با آهنگسازها و تنظیم کننده های سرشناس آشنا بشن... یه تهیه کننده یا اسپانسر پیدا کنن... و ...
من همیشه با دیدن این پیامها خندم میگرفت ولی وقتی این نوع پیام ها زیاد و زیادتر میشه (البته نه در این سایت کلی در اطرافم رو عرض میکنم)
دیگه جایی برای خنده نیست
باید درنظر داشته باشید که هیچکس روی شخصی که هنوز حتی یک کار بیرون نداده سرمایه گذاری نمیکنه
اسپانسر برای کسی وقت میذاره که در فضای مجازی حداقل شنونده داشته باشه و احساس کنه که این شخص پتانسیل ستاره شدن رو داره
بعضی از دوستان هم برام پیام میفرستادن که شما که آهنگسازی براتون هزینه نداره با ما راه بیاد خدمت این دوستان هم عرض کنم که بله برفرض که هزینه نمیکنیم (که واقعا ناحقیه هزینه ایی که کردیم و میکنیم اول از همه وقت و عمرمونه به عنوان مثال من از کودکی موسیقی کار کردم و الا نزدیک به 35 سال سنمه حساب کنید برای تواناییه محدودم فقط روزی 2ساعت تلاش کرده باشم چقدر میشه و حساب کنید در این چندسال درآمدی که به زور 10میلیون در سال میشه آیا توجیح داره یا نداره) یا در مورد نرافزارهای غیر اوریجینال که استفاده میکنیم... و هزاران مورد دیگه که از بحث خارجه...
از این رو مدتها قبل تصمیم گرفتم برای این عزیزان کاری انجام بدم (و انجام دادم)
من یک آهنگساز و تنظیم کننده هستم و فقط در حیطه خودم میتونم به دوستان کمک کنم ولی شروطی این میون هست که دوستان باید رعایت کنن
اول اینکه واقعا بتونن بخونن یعنی اینکه نه فقط چون آهنگهای فلانی رو همراه با خودش میخونن مثل خودش میشه چون من یه آهنگساز دیگه هستم و اثراتم شبیه کارای دیگه نیست و دلم میخواد خواننده ایی هم که باهاش کار میکنم منحصر به فرد باشه نه اینکه صرفا تقلید فلان خواننده رو انجام بده
دوم اینکه در تولید یک موزیک مبلغی از هزینه مربوط به آهنگساز و تنظیم کننده است شاعر استودیو برای ضبط و هزینه میکس و مستر ...
کسی که میخواد من در خدمتش باشم باید فکر هندل کردن این هزینه ها باشه و من اصلا نه خودم این کارهارو انجام میدم و نه پل ارتباطی میشم و نه کسی رو معرفی میکنم پس هماهنگ کردن با خوده خواننده هست
سوم انتخاب نوع کار با خودمه و وقتی چند نمونه صدا رو برام فرستادید خودم سبک کارو انتخاب میکنم
و چهارم اینکه من یه حرفه ایی نیستم انتظار فلان کیفیت رو نداشته باشید
اگر حرف و بحثی هست دوستان همینجا مطرح کنن که همه ببینن فقط برای فرستادن نمونه صدا و دریافت فایل تست پیام خصوصی ببدید
ممنون
الان منظور شما از زدن این تایپیک چیه؟ موضوع صحبتهای شما با موضوع تایپیک زیاد همخوانی نداره
و صحبتهای شما بیشتر جنبه معرفی و تبلیغات داره
ضمنا برای همچین تایپیکی که باید در بازارچه میزذدید نمونه کار هم لازمه
این که من اهنگسازم یا فلان و بحمانم که نشد
نمونه کاراتو بزار کسی خوشش اومد میاد سراغت

suymun

عضو سایت
17/9/12
127
ساری
الان منظور شما از زدن این تایپیک چیه؟ موضوع صحبتهای شما با موضوع تایپیک زیاد همخوانی نداره
و صحبتهای شما بیشتر جنبه معرفی و تبلیغات داره
ضمنا برای همچین تایپیکی که باید در بازارچه میزذدید نمونه کار هم لازمه
این که من اهنگسازم یا فلان و بحمانم که نشد
نمونه کاراتو بزار کسی خوشش اومد میاد سراغت
خیلی واضح گفتم و هیچ فروشی و بازاری هم در کار نیست به خواننده های تازه کار که توان پرداخت دستمزد آهنگساز رو ندارند با شرایطی که عرض کردم رایگان کارامو میدم و یه ضرب المثل هست که میگه اسب پیشکشی رو دندون نمیشمارند
یعنی خیلی ساده دوستانی که دوست دارن بخونن و نمیتونن هزینه بکنن من درخدمتم
این کار رو نمیدونم شما به چه حسابی گذاشتید ولی برای من عوایدی نداره اگر فکر میکنید کارم اشتباهه دلیلشو بگید
[doublepost=1479480210,1479479075][/doublepost]به دلیل اینکه به مذاغ بعضی ها خوش نیومد کلا قضیه منتفیه
همینکه بعضی از این کار برداشت مالی یا تبلیغاتی کردن باعث شد بفهمم که چرا قبل از من این کار رو کس دیگه ایی انجام نداده

14/11/14
1,094
34
ایران
خیلی واضح گفتم و هیچ فروشی و بازاری هم در کار نیست به خواننده های تازه کار که توان پرداخت دستمزد آهنگساز رو ندارند با شرایطی که عرض کردم رایگان کارامو میدم و یه ضرب المثل هست که میگه اسب پیشکشی رو دندون نمیشمارند
یعنی خیلی ساده دوستانی که دوست دارن بخونن و نمیتونن هزینه بکنن من درخدمتم
این کار رو نمیدونم شما به چه حسابی گذاشتید ولی برای من عوایدی نداره اگر فکر میکنید کارم اشتباهه دلیلشو بگید
دوست عزیز
طبق شرایط سایت شما باید بابت چیزی که تبلیغ میکنید نمونه بزارید حال به هر نوع و هر شکل
تا دوستان بفهمن سطح شما در چه اندازه هست و استقبال کنند
شاید شما در یه سطح خیلی مبتدی باشید دوستان از کجا باید بفهمن؟
شاید هم برعکس خیلی حرفه ای باشید و با نبودن نمونه کار دوستان موقعیتی رو از دست بدهند
حال شما که ادعای اهنگسازی و تنظیم دارید یکی از کارهای که قبلا انجام دادید رو معرفی بفرمایید تا بقیه هم با شما اشنا بشن
اگر هم نمونه ای ندارید پس چطور با وجود افراد مطرح در این سایت افراد زیادی از شما درخواست میکنن
نکنه دیگر بچه های سایت کاملا با شما اشنا هستن
لطفا حداقل اسمتونو معرفی بکنید تا ما در اینترنت اثار شمارو جستجو کنیم
اینترنت بهترین قاضی هر هنرمند هست امروزه

suymun

عضو سایت
17/9/12
127
ساری
دوست عزیز
طبق شرایط سایت شما باید بابت چیزی که تبلیغ میکنید نمونه بزارید حال به هر نوع و هر شکل
تا دوستان بفهمن سطح شما در چه اندازه هست و استقبال کنند
شاید شما در یه سطح خیلی مبتدی باشید دوستان از کجا باید بفهمن؟
شاید هم برعکس خیلی حرفه ای باشید و با نبودن نمونه کار دوستان موقعیتی رو از دست بدهند
حال شما که ادعای اهنگسازی و تنظیم دارید یکی از کارهای که قبلا انجام دادید رو معرفی بفرمایید تا بقیه هم با شما اشنا بشن
اگر هم نمونه ای ندارید پس چطور با وجود افراد مطرح در این سایت افراد زیادی از شما درخواست میکنن
نکنه دیگر بچه های سایت کاملا با شما اشنا هستن
لطفا حداقل اسمتونو معرفی بکنید تا ما در اینترنت اثار شمارو جستجو کنیم
اینترنت بهترین قاضی هر هنرمند هست امروزه
توی همین سایت نمونه کارهای هنرجوهای من هست . اسمم هم سایمان زاهدی و این یه تبلیغ برای کارم نیست و صرفا برای خواننده های مبتدیه که اولین باره میخوان بخونن و تمکن مالی ندارن و در متن اولیه هم گفتم من حرفه ایی نیستم و تواناییه محدودی دارم و عرض کردم پیام هایی که دریافت کردم فقط از این سایت نبوده .
یه نکته که من متوجه نمیشم اینه که چرا شما برداشت معکوس میکنید پند بار عرض کردم قصد فروش و ارائه خودمو ندارم

14/11/14
1,094
34
ایران
توی همین سایت نمونه کارهای هنرجوهای من هست . اسمم هم سایمان زاهدی و این یه تبلیغ برای کارم نیست و صرفا برای خواننده های مبتدیه که اولین باره میخوان بخونن و تمکن مالی ندارن و در متن اولیه هم گفتم من حرفه ایی نیستم و تواناییه محدودی دارم و عرض کردم پیام هایی که دریافت کردم فقط از این سایت نبوده .
یه نکته که من متوجه نمیشم اینه که چرا شما برداشت معکوس میکنید پند بار عرض کردم قصد فروش و ارائه خودمو ندارم
نمونه کارهای هنرجوهااااای شما؟
ما از خودتون نمونه کار خواستیم شما هنرجوهاتون و مثال میزنید تازه اسمی هم نبردید ما از کجا باید هنرجوهای شما رو بشناسیم
بنده طبق سرچی که در نت کردم ظاهرا هیچ اثری از شما تا امروز منتشر نشده.
این صحبتی که بنده با شما داشتم هیچ سوبرداشتی درش نبوده فقط از شما نمونه کار خواستیم در همه سایتها و هرجایی هم که شما همچین ادعایی مطرح بفرمایید
در مرحله اول باید رزومه کاریتون رو ارائه بدید شما که میفرمایید مدرس هستین ایا در اموزشگاهی بدون شناخت و ارائه رزومه کاری
به شما اجازه تدرس میدن؟ و لو بفرمایید من میخام فی سبیل الله تدریس کنم ایا میدن؟
مطمئنا خیر
شما فکر نکن این سایتها بیدرو پیکرن خیر اینجاهم قوانین خودشو داره و اعضای سایت هم اکثرا اهل موسیقی و هنرمندان فهمیده ای هستند
سعی کنین در دفعات بعد با حواس جمع تر تایپیک بزنید
بنده دیگه عرضی ندارم اگر مطلبی باشه از مدیریت محترم سایت درخواست میکنم ادامه بحث و با شما بکنند
کسانی هم که میخوان از شما درخواست تنظیم بکنند الان بهتر میتونن تصمیم بگیرند
موفق باشید

suymun

عضو سایت
17/9/12
127
ساری
نمونه کارهای هنرجوهااااای شما؟
ما از خودتون نمونه کار خواستیم شما هنرجوهاتون و مثال میزنید تازه اسمی هم نبردید ما از کجا باید هنرجوهای شما رو بشناسیم
بنده طبق سرچی که در نت کردم ظاهرا هیچ اثری از شما تا امروز منتشر نشده.
این صحبتی که بنده با شما داشتم هیچ سوبرداشتی درش نبوده فقط از شما نمونه کار خواستیم در همه سایتها و هرجایی هم که شما همچین ادعایی مطرح بفرمایید
در مرحله اول باید رزومه کاریتون رو ارائه بدید شما که میفرمایید مدرس هستین ایا در اموزشگاهی بدون شناخت و ارائه رزومه کاری
به شما اجازه تدرس میدن؟ و لو بفرمایید من میخام فی سبیل الله تدریس کنم ایا میدن؟
مطمئنا خیر
شما فکر نکن این سایتها بیدرو پیکرن خیر اینجاهم قوانین خودشو داره و اعضای سایت هم اکثرا اهل موسیقی و هنرمندان فهمیده ای هستند
سعی کنین در دفعات بعد با حواس جمع تر تایپیک بزنید
بنده دیگه عرضی ندارم اگر مطلبی باشه از مدیریت محترم سایت درخواست میکنم ادامه بحث و با شما بکنند
کسانی هم که میخوان از شما درخواست تنظیم بکنند الان بهتر میتونن تصمیم بگیرند
موفق باشید
شما انگار اصلا مطالب بنده رو نمیخونید اسمم رو عرض کردم نمونه کار هم توی این سایت از یوزر خودم هست فقط خواننده و یا نوازنده هنرجوی من هستن و اینکه اینکه کسی واقعا اگر بخواد من براش کاری انجام بدم مسلما نیازی ندارم از این سایت وارد بشم
من که اول هم عرض کردم توانایی ام محدوده و حرفه ایی هم نیستم و قست خودنمایی هم ندارم اگر قست خود نمایی داشتم توی تاپیک آقای فرسایی میرفتم و ایشونو مثل اسادید موسیقی که میفرمایید چشم بسته مورد انتقاد قرار میدادم.
و همچنین من نگفتم کاری از من توی اینترنت هست فقط یه سایت از شهر زادگاهم اشتباها منو استاد خطاب کرده که اشتباهه
مشخصات من در فیسبوک موجوده پیج suymun

خب جناب زاهدی عزیز اولا که ما همه تنظیم کننده ها و اهنگسازا روزی بود که دوست داشتیم کسی بهمون کمک کنه منظور ارتین جان رو کاملا میفهمم و حرف بدی نمیزنه شما اگر حرفه ایی هستید یا مبتدی این به خودتون مربوطه ولیاین یک بحث خصوصی هستش شما به مخاطبان خودتون این پیغام رو بصورت خصوصی میتونین بگین بیشتر به فکر انتقال دانسته ها و تجربیات خودتون در این سایت بپردازین تا برای همنوعان خودتون مفید بوده باسین در کل اساتید بنده این سایت رو به این منظور پشتیبانی و راه انداختن که یه کار فرهنگی و دوستانه انجام بدیم و از اطلاعات همدیگه استفاده بکنیم اگر به غیر ازین باشه فکر کنم بودن در اینجا معنی نداره و نخواهد داشت و من به شخصه اگر بتوانم حتی برا کسی که کاری بیرون نداده کای بتونم انجام بدم میدم حتی بدون گرفتن کوچکترین مبلغی ولی متاسفانه فرهنگ بسیار بدی که امروزه در کشورما جا افتاده اینه که حتما باید یک اهنگساز یا تنظیم کننده باید با یه حرفه ایی کار بکنه و میبینی که هنوز هم هنوزه خواننده در کشورما تعدادی انگشت شماری هستند که میبینی و این نسل هروز داره پیرتر میشه اهنگسازای ما کار برا نوشتن ملودی ندار ..تنظیم کنندهای ما کا برا تنظیم چرا بخاطر اینکه اجازه ندادیم مارکت ما رکت پرسود و پرکار برا همین باشه همه هم به دنبال این هستن که کار فقط به اون خواننده یا تنظیم کننده و اهنگساز معرف بدن ..تا کی..به چه قیمتی من اعتقادم اینکه اگر اجازه بدیم این بازار گسترده باشه ..موزیسین هامون واقعن از لحاظ علمی به این قشر مبتدی یا نیه حرفه ایی بها بدن خواننده خوب در مارکت موسیقیمون بیشتر باشه .و یکم از این منیت بیایم بیرون اینده بسیار خوبی خواهیم داشت اینو شک نکنی..

بالا