کمک برای خرید کارت صدا

شروع موضوع توسط فرهاد سعیدی ‏24/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کمک برای خرید کارت صدا تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. فرهاد سعیدی

فرهاد سعیدی عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان عزیز من 500 تا 550 هزار تومان پول دارم میخوام کارت صدای خوب تو این رنجه قیمتی بخرم این دو برند رو بهم معرفی کردن delta 10 10 و rme 9632 از نظر شما کدامیک با میکسر o1-v96 بهتره سازگاره و اگر این دو تا خوب نیستن برندی رو بهم معرفی کنید تا با میکسرم سازگار باشه؟
    ممنون

2. arash.hsa

arash.hsa عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    دوست عزیز اگر شما می خواهید از طریق ADAT جهت اتصال میکسر به کارت صدا استفاده کنید که دلتا 1010 کاملا از انتخاب شما خارج می شه .اگر می خواهید از از طریق ورودی های انالوگ صدا را به کامپیوتر منتقل کنید دلتا 1010 گزینه بدی نیست
    توجه داشته باشید که RME 9632 ورودی و خروجیهاش شامل
    یک Stereo analog in- and output, 192 kHz/24 bit, > 110 dB SNR
    ADAT digital I/O, supporting 96 kHz S/MUX operationیک شامل چهار کانال IN و چهار کانال OUT
    یک SPDIF digital I/O, 192 kHz-capable
    یک MIDI I/O with 16 channels
    {username}-{filename}
    از نطر من AD-DAکارت صدای RME خیلی بهتر از M-Audio هست اما بعید می دونم که این مدل دیگه در بازار ایران قایل دسترسی باشه به جای اون RME AIO که ورژن جدید 9632 هست موجود است که حدودا 850000 درمیادRME AIO PCI Express هست و دیگر تفاوتش اینه که ADAT In & OUT تا 192khzرا پشتیبانی می کنه
    ولی اگر می خواهید AD-DA در میکسر انجام بشه پیشنهاد من به شما RME 9652 یا RME RAYDAT هست که قیمتشون از رنجی که شما مشخص کردید بیشتره
    نماینده رسمی RME در ایران شرکت ------ ---- است و فروشگاه ----- محصولات این شرکت را با گارانتی RME می فروشه

-------------- شماره تلفن فروشگاه ----- هست
    موفق باشید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏24/5/11
بارگذاری...