کمک برای خرید وسایل استودیو

9/2/10
105
9
18
تهران
سلام دوباره خدمت تمام دوستان گلم
من حدود 1میلیون و 500 هزار تومان پول دارم می خوام ازتون کمک بخوام برای اینکه یه کارت صدای خوب و یه کنترل سورفیس خوب معرفی کنید برام
و چیزهایی که به درد می خوره ممنون می شم .

9/2/10
105
9
18
تهران
آره اگه چیز های بیشتری می شه خرید راهنمایی کنید یا اگه نمی شه
چون مانیتورینگ ام آدیو دارم
میدی کنترلر دارم
میک هم نوا دارم

9/2/10
105
9
18
تهران
دوستان فقط بگم منظورم از کنترلر ( میدی کنترلر نیست ) منظورم control Surface / mixer / sounde Cart

control Surface ها چه مدل هایش اتوماسیون automation دارن ممنون می شم راهنمایی کنید فردا می خوام برم خرید سیستمو باید تو این یه هفته جمع کنم مرسی

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
دوستان فقط بگم منظورم از کنترلر ( میدی کنترلر نیست ) منظورم
برای Control Surface حداقل باید 1500 تا 1800 هزینه کنید!
از برندهای M-Audio، Alesis و Mackie میتونید بخرید!

3/4/10
286
107
43
تهران
سلام من امکانات ساده ای برای ضبط تو خونه می خوام و سازهای سنتی (نی تار سنتور ) می خوام ضبط کنم. کیفیت برام مهمه چون چند جا امتحان کردم صدای نی خوب در نیومد.فک کنم میکسر ساده یه میکروفون خوب و کارت صدا می خوام البته pc هم که دارم.بیشتر در مورد میک مشکل دارم چون میخوام کیفیتش تا حدودی مطلوب باشه . تا حدود 250 میخوام هزینه کنم یه خورده بیشترم مشکلی نیست. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.​
البته با توجه به اینکه اینجا جاش نیست ، اما شما اگر خودتون نوازنده نی هستید ، بهتر میدونید که صدای نی از کجا خارج میشه ... سعی کنید میکروفن گذاری صحیح انجام بدید و جنس صدای نی رو خودتون تا حدی بسازید .... با همه نوع امکانات میتونید این کار رو انجام بدین ... کمی وقت بزارید

25/10/10
3
0
1
Tehran
با تشکر از شما دوست عزیز . صدای نی از دهن و خود نی خارج میشه و این طور که من امتحان کردم میک باید با حدود 25 30 سانت فاصله روبروی دهان باشه. تو اسودیو مشکلی نیست اما چون من میخوام یه میک و میکسر برای خونه بگیرم... یکی از دوستان میک گرفته بود مارکش یادم نیست ولی می گفت 50 خریده صدای تار نسبتا خوب ضبط کرد اما تمام حجم صدای نی گرفت. حالا خواستم ببینم با این بودجه چه میک میکسری بگیرم بهتره...