آخرین ارسال‌ها

کمک برای خرید میدی کنترلر

20/6/10
148
Teh
سلام دوستان .....
یه راهنمایی میخواستم!
من برای کار آهنگ سازی به یه میدی نیاز دارم حدود 200 تومان میخوام هزینه کنم...
بهترین چیزی که میتونم بگیرم به نظرتون چیه؟!
به من یکی Behringer U61 و infrasonic M49 پیشنهاد کردن...ولی نمیدونم چی بگیرم!
ممنون میشم کمکم کنید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,847
44
بندرعباس
طبق عکس شما m49 دارای knob ها و امکانات بیشتری هستش.
اما در مورد برندش متاسفانه اطلاعاتی ندارم.
خودتون باید تست کنید. مخصوصا نوع و جنس کلاویه هاش.

28/3/10
30
سلام به همگی

من امروز infrasonic m49 رو گرفتم ولی هر کاری میکنم نه تو ریرن نه تو کیوبیس کنترولر کار نمیکنه . اکتیو هست ولی وقتی کلاویه هارو فشار میدم صدا در نمیاد . این کنترلر هم usb خور و هم midi خور هستش . آیا وقتی usb شو وصل کردم به کامپیوتر باید کابل میدیشم وصل کنم تا درست بشه ؟ تو cd که همراهشه بعد از نصب driver یه قسمت دیگه ای داره به اسم m49 editor که تو اون در قسمت input درایور کارت صدامو معرفی میکنم و در قسمت output مدل کنترلر رو ... آیا درست انتخاب میکنم ؟ از دوستانی که با این کنترولر آشنایی دارن خواهش میکنم کمک کنن

Porya

Gold User
16/10/09
623
رشت انجلس
به نقل از om!d-MJ :
سلام به همگی

من امروز infrasonic m49 رو گرفتم ولی هر کاری میکنم نه تو ریرن نه تو کیوبیس کنترولر کار نمیکنه . اکتیو هست ولی وقتی کلاویه هارو فشار میدم صدا در نمیاد . این کنترلر هم usb خور و هم midi خور هستش . آیا وقتی usb شو وصل کردم به کامپیوتر باید کابل میدیشم وصل کنم تا درست بشه ؟ تو cd که همراهشه بعد از نصب driver یه قسمت دیگه ای داره به اسم m49 editor که تو اون در قسمت input درایور کارت صدامو معرفی میکنم و در قسمت output مدل کنترلر رو ... آیا درست انتخاب میکنم ؟ از دوستانی که با این کنترولر آشنایی دارن خواهش میکنم کمک کنن

باید تو قسمت تنظیمات میدی نرم افزار مورد نظرتون ، input رو ، روی میدی کیبوردتون قرار بدید . قبل از اجرای برنامه میدی کیبوردتون رو روشن کنید .
usb رو نصب کردین دیگه به اتصال کابل میدی نیاز نیست .

28/3/10
30
سلام .

من حدود 2 هفته س که این کنترلر رو گرفتم ولی هنوز نتونستم راه اندازیش کنم .
من 2 تا کیس دارم . یکی قدیمی ( 8 سال پیش گرفتم ) و یکی جدید ( امسال ) .. با قدیمیه امتحان کردم , بعد از نصب درایور در دم کنترلر کار کرد . ولی با جدیده مدام از USB ایراد میگیره . یا موقع نصب درایور میگه
USB رو چک کن و نصب نمیکنه یا اینکه اگرم نصب کنه تو daw های مختلف 6 7 ثانیه کار میکنه بعد دیگه از
کار کردن باز می ایسته . آیا این کیبرد با USB 2.0 مشکل داره ؟ با 2 تا ویندوز مختلف ( xp sp2 , win 7 ) و با 2 تا کابل پرینتر دیگه جز مال خودش تست کردم ولی جواب نداد . حالا که با USB مشکل داره , اگه بخوام از کابل میدی استفاده کنم باید ترانس بگیرم ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید .

خب وقتی با قدیمیه کار کرده واضحه که سیستم جدیدتون ایراد داره !
اگه به سخت افزارش اطمینان دارید ، ویندوز عوض کنید

takroooo

عضو سایت
11/9/13
93
قزوین
پاسخ : کمک برای خرید میدی کنترلر

با سلام خدمت همه دوستان عزیزیه آهنگسازفوق حرفه ای اینکاره بهم کمک کنه .من از آهنگسازی زیادسردرنمیارم ولی میخام یه میدی کنترلرخوب که همه چیش خوبو با کیفیت باشه توهمه سبکابشه کارکردباهاش.صداش مثل آهنگهایی که همیشه گوش میکنیم باکیفیت باشه با اف ال سازگارباشه تا سقف 1500000ملیون بازاگه بالاتربودبگید.نمیخام 2تامیدی بخرم اول ساده بعددستم رابیفته بفروشمش میشه 2 تاخرج.یه کارت صدای خوب 2ملیون.یه میکرفن4ملیونی.بعداینکه با این پول میشه به یه کیفیت مطلوب رسیدکه دیگه اعصابتوخردنکنی که کیفیت خرابه.باکیوبیسم کارکردم.فضای آکوستیک تقریبا خوبیم دارم.ممنون میشم یکی کمکم کنه.

- - - - - - - - - -

شرمنده جای بدی مطرح کردم چون سردرنمیارم ازانجمن

takroooo

عضو سایت
11/9/13
93
قزوین

دوستان کسی پاسخگو نیس آیا alesisqx61خوبه ؟

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran

behringer umx 610
novation launchkey 61
.....

5/7/19
2
سلام
من میدی کیبوردinfrasonic m49 خریدم و درایورشو ندارم.هرجا چرخیدم نبود یا اینکه لینکش خراب بود
ازتون خواهش میکنم یه لطفی بکنید درایورشو هرکی داره به من بده.لنگ درایورش هستم.تورخدا کمک کنید

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,206
سلام
من میدی کیبوردinfrasonic m49 خریدم و درایورشو ندارم.هرجا چرخیدم نبود یا اینکه لینکش خراب بود
ازتون خواهش میکنم یه لطفی بکنید درایورشو هرکی داره به من بده.لنگ درایورش هستم.تورخدا کمک کنید
خوب چرا از سایت Infrasonic دنلود نمیکنیش؟

بالا