کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل

شروع موضوع توسط skyey_boy ‏1/4/11 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. skyey_boy

skyey_boy

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام دوستان
    می خواستم اگه لطف کنین یه کمکی در مورد موقعیت اتاق ضبط و کنترل با توجه عکس ها و نقشه زیر بهم بکنین
    اگه پارتیشن جدیدی هم اضافه کنم می خوام با کناف اضافه کنم که بتونم توش پشم سنگ و یونولیت تزریق کنم
    یه سوالی هم که داشتم اینه که حتما باید ورودی اتاق ضبط جدا از محدوده اتاق کنترل باشه ؟ ( نمی شه از خود اتاق کنترل ورودی به اتاق ضبط داد ؟ )
    اگه لطف کنین کمک کنید تا با کمترین تغییرات تو پارتیشن بندی موجود این کار رو انجام بدم ممنون می شم

کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل-Untitleda.jpg
    کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل-sad.jpg
    کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل-Untitled.jpg
    این نقشه مربوط به زیر زمین می شه و آلودگی صوتی به اون صورت نداره
    می خوام هم وکال و هم ساز رکورد کنم
    بازم متشکرم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏1/4/11
  2. MRN.shz

MRN.shz عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    سوال اول خودت چجوری میخوای باشه؟ میخوای اتاق ضیط جدا باشه از اتاق کنترل؟ خیلی مهم نیست چون اگه در عایق داشته باشی که صدا رد و بدل نشه اتفاقی نمیفته. البته موقع ضبط وکال یا ساز معمولا مانیتور صدا رو خاموش میکنن و مسئول ضبط از هدفون استفاده میکنه.
    سوال دوم اینکه این دیوارهای مشخص شده کدوماش قابلیت جابه جایی داره؟ جای آکس ستون ها هم مشخص نیست. اگه نقشه اصلی رو داری برام بفرست. من معماری خوندم و میتونم نقشه کامل رو برات طراحی کنم. اگه نقشه یا فایل نقشه که با پسوند dwg هست داری برام بفرست کمکت میکنم.

3. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    سلام دوست عزیز
    این طرح هایی که به ذهن من رسید گفتم شاید به کارت بیاد ابته باید اون دستشویی و اون اتاق دیگت رو کامل خراب کنی.
    کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل-یث.JPG کمک برای تعیین موقعیت و مکان اتاق ضبط و اتاق کنترل-ششص.JPG

بارگذاری...