کمکم کنید مانیتور خودم رو انتخاب کنم

شروع موضوع توسط mohem ‏17/9/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کمکم کنید مانیتور خودم رو انتخاب کنم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بخش مانیتورینگ
    من با خوندن راهنمایی های این بخش برای خرید مانیتور تا حدودی اطلاعاتم زیاد شد و تا حدودی فهمیدم چی میخوام ولی قانع نشدم
    با دیدن این همه برند معتبر در ضمینه مانیتور آدم وسوسه میشه ونمیدونه چی باید بخره واسه همین تصمیم گرفتم تا با ایجاد این تاپیک از شما دوستان او کی نهایی رو بگیرم
    بودجه ای که برای خرید مانیتور در نظر گرفته بودم ابتدا 800 تومن بود ولی دیدن با این بودجه یه مانیتور متوسط دستمو میگیره و برای مانیتور بهتر باید یبشتر هزینه کنم تا حد اقل یه مانیتور تو کلاس بالا بتونم تهیه کنم
    سبک کاریم هم رپ-پاپ و پاپ هست و میخوام مانیتورم هم تو کارای آکوستیک خوب جواب بده هم کارای سینتی سایزری.....
    نظر خودم روی برند جنلک هست و میدونم برندی هست که آدم هرگزازخریدش پشیمون نمیشه واسه همین بادیدن قیمتها تصمیم به خرید مدل 8040 از جنلک گرفتم با قیمت 1200 که با بودجه من هم جوره ((قیمتها رو از سایت تهران ملودی دارم)). اما کمی با خوندن مطالب و دیدن این همه برند دیدم برندهای زیادی پیش روم هست و کلی گیج شدم
    حالا از دوستان میخوام از برندهای :mackie ، adam، dynaudio ، jbl ، چون برندهایی هستند که به دلم نشستن بخاطر کیفیت بالاشون ....توی این رنج قیمت به من معرفی کنن که از این مدل جنلک بهتر باشه ...
    در ضمن بگم که من با دیدن این لینک از سایتی علاقه مند به خرید جنلک شدم چون حضورش از کلاس متوسط شروع میشه نه پایین !!!!!! دوستان به شخصه علاقه زیادی هم به برند krk وfocal داارم ولی حیف اینه توی ایران گیر نمیان !!یه سوال این دو برند رو میشه از دوبی تهیه کرد؟
    کلا خیلی گیج شدم لطفا راهنماییم کنید.......

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏18/9/10
  2. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    8040 که فرمودید قیمتش رو قیمت یه دونه است و اگه جفت بخواید 2800 شاید بتونید پیدا کنید!!!
    Genelec 8030 با بودجه شما جور در میاد که قیمتش 1300 هستش که میتونید ارزونتر هم پیدا کنید!!!

3. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ممنون . ولی چرا شاید بتونم مگر دیسکانتینیو شده یا جفتش گیر نمیاد یا جفتش با این قیمت؟
    خوب از برندهای دیگه چی هست با بودجه من که صدای قابل قبولی بده و از 8030 جنلک بهتر باشه؟
    ((از برندهایی که گفتم ))

4. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    کسی نیست منو راهنمایی کنه از برندهایی که گفتم چی میتونم انتخاب کنم بهتر از این جنلک سبک کاریمم که گفتم هم آکوستیک باشه هم سینتی سایزری

5. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    گفتم شاید چون قیمتها دائماً در حال تغییر هستن و باید بگردی تا پائینترین قیمت رو پیدا کنی!
    8030 به نظر من خیلی عالیه!
    اگه بتونی یه ساب هم در کنارش بگیری خیلی بهتره!

6. ART

ART عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, nuendo
    قيمت 660 دونه اي.

8040 هم 1060000.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/10/10
  7. Shaho

Shaho عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    من 3 ساله 8030 دارم . برای یک هوم استودیو کا ملا مناسبه زیاد سخت نگیر اگر با قیمت مشکلی نداری همین مدل رو بگیر .

بارگذاری...