کمبود Effect در برنامه Cubase SX

شروع موضوع توسط StreetBoy ‏8/11/09 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کمبود Effect در برنامه Cubase SX تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من برنامه Cubase SX دارم. ولی یک مشکلی که باهاش دارم اینه که Plug-in و Effectهاش خیلی کم و محدود. در صورتی که من تو فیلم آموزشیش که می دیدم Plug-in و Effectهای بیشتری داشت. میشه کمکم کنین و راهنمایی کنین که چیکار باید بکنم مثلا باید پلاگین این برنامه رو از جایی دانلود کنم تا به Effectهاش اضافه بشه؟؟؟ یا این برنامه همینجوری هست و نمی شه کاریش کرد!؟!؟!؟
    چوم من مثلا با برنامه Cool Edit کار می کردم اون با اینکه مبتدی هست ولی Effect های بیشتری داشت.

این یک عکس از Effectهای برنامه Cubase SX خودم:
    {username}-{filename}

این هم یک عکس از Effectهایی که در برنامه آموزشیه همین برنامه Cubase SX دیدم که البته باز هم بیشتر از اینها بود:

{username}-{filename}

ممنون می شم راهنماییم کنین.
    اگه باید Plug-in این برنامه رو دانلود کنم یک آدرس بهم بدین که بتونم اینکار رو بکنم چون خودم چیزی پیدا نکردم.

2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    عزيزم شما بايد plug-in هاي جدا نصب كنيد . توي سايت ميتونيد دانلود و بعد نصب كنيد . بعد از نصب به صورت اتوماتيك Dll افكتهاتون ( Plug-in ) توي cubase ميره و حتي از تصوير آموزشي هم تعداد پلاگين هاتون بيشتر ميشه :d اين يه توضيح مختصر بود . اميدوارم موفق باشيد .

3. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

خیلی خیلی ممنون از راهنماییت. می تونی دقیقا بگی کجای سایت Plug-in های مربوط به Cubase SX رو گذاشتن؟؟؟؟ یا اگه بجز این سایت سایتهای دیگه هم هست که Plug-in های جامع تر و بیشتری می شه پیدا کرد ممنون می شم بگین.
    بازم ممنون.

4. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    خواهش ميكنم . قابلي نداشت . خيلي از اين plug_in ها رو ميتونيد از بازار بخريد و خيلي هاي ديگه رو هم ميتونيد از همين سايت و يا جاهاي ديگه دانلود كنيد . مثلا تالار دانلود همين سايت رو شما يه سر بزنيد . طبق قوانين سايت نميتونم سايتي رو به شما معرفي كنم , به هر حال جنبه تبليغاتي داره و ... :d ولي همينجا خيلي چيزها رو ميتونيد پيدا كنيد . :smile (75):

5. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:

ممنون نیما جان، ببخشید من زیاد سوال می کنم. شما گفتی تو بازار هست. می خواستم بدونم یعنی در قالب نرم افزار این Plug-in هارو می فروشن؟؟؟؟ یعنی من برم مغازه های نرم افزار بگم Plug-in نرم افزار Cubase رو می خوام؟؟؟؟؟؟ یا اینکه بگم VST می خوام؟؟؟ منظورم اینه که این Plug-in ها و Effectها به چه عنوان در بازار موجود هست؟؟؟
    یک سوال اینکه باید مخصوص Cubase باشه یا به هر عنوان باشه به Cubase می خوره؟؟؟؟؟

6. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    همه جا كه ندارن كه عزيزم :d فقط اونهايي كه كارشون اين باشه و تك و توكي هم گير مياد توي مغازه هايي كه آرشيو نرم افزاراشون كامل هستند . در ضمن Plug_in كيوبيس و غير كيوبيس نداره چون روي همه نرم افزارهاي ضبط جوابگو هست . :smile (53):

7. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    مطالب موجود در لینک زیر رو مطالعه بفرمایید
    درباره ی Softsynth ها و انواع پلاگین های صوتی
    هر پلاگینی که به صورت VST هست رو شما می تونید در cubase و سایر Daw ها استفاده کنید
    توی تالار دانلود هم پلاگین های زیادی معرفی شده ولی اول باید بدونین در چه زمینه ایی پلاگین نیاز دارید

8. StreetBoy

StreetBoy عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من بیشتر Plug-in ها رو برای Vocal می خوام!!!!!! Plug-in های مخصوص Vocal رو می شه بهم معرفی کنین؟!؟

9. morydanger

morydanger عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    سلام یکی از بهترین پلاگ این ها oxsford هستش یکی دیگه هم wawe که من پک ش رو 20 هزار تومان خریدم خیلی هم به دردم خرد .:smile (21):

10. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    کسی لینک دانلود این Oxford رو نداره؟ خیلی دنبالشم :smile (14):

11. montazerifarshi

montazerifarshi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ببخشید من یه سوال در مورد cubase 5 دارم . واقعیتش وقتی که یه آهنگ ضبط کردم بعد روش خوندم نمیدونم چه افکتهایی به صدای خواننده بدم که از حالت خشن و خشکی که هست در بیاد میخواستم اگه میشه راهنماییم کنی.

بارگذاری...