کمبود انگیزه

شروع موضوع توسط imenz ‏8/8/15 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک کمبود انگیزه تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. imenz

imenz

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام دوستان عزیز
    من از خیلی سال پیش عضو اینجا بودم (از زمانی که قالب سایت قهوه ای بود) از همین رو خیلی به دوستان اینجا مخصوصا Light عزیز که هنوز اینجا رو سرپا نگه داشته و استاد عزیزم Omid Mohebbi که ارادت خاصی بهشون دارم و هیچ وقت اخلاق زیباش رو فراموش نمیکنم و اساتید دیگه علاقه خاصی دارم و مطمئنا هیچ وقت اینجا و یه انجمن موسیقی دیگه (بووووووق:whistling:) رو از یاد نمیبرم، واسه همین میخوام یکمی باهاتون درد و دل کنم و امیدوارم جای درستی این تاپیک رو گذاشته باشم و اگه نیست دوستان لطف کنن انتقال بدن.

دوستان یه مدت طولانی ییه که واقعا توی موزیک کم آوردم (تقریبا 2سال) و احساس میکنم نمیتونم مثل قبل کارهایی رو بسازم که حتی خودم از شنیدنشون لذت ببرم یا اینکه اگر میسازم تا نصفه پیش میره و بعدش هروقت پروژه رو باز میکنم یکی دوبار Play میکنم و میبینم چیزی به ذهنم نمیرسه و میبندمش.
    تئوری رو سطحی و در حد آکورد بلدم و میشه گفت از اول با استعداد و گوش و کلا وسایل خدادادی اومدم بالا و کارهایی که ساختم مورد توجه خیلی از مردم و هنرمندان (از جمله: علی دانیال، Carlo Venti، مهران مستی، حمید طالب زاده و حتی خود استاد عزیزمون جناب امید محبی و مهرداد جنابی عزیز آهنگساز مطرح سینما) قرار گرفت و از طرفشون پیشنهاد کار داشتم، پس نتیجه میگیریم کار استانداردی بوده، ولی واقعا نتونستم براشون کاری بسازم که حتی خودم از شنیدنش لذت ببرم.
    بعد از ساخت اون کارهای خوب (2سال پیش) یه اتفاقی برام افتاد که روحیمو درهم شکست و خودم رو تا 6 ماه مجاز میدونستم که واقعا نتونم کار کنم چون بدجوری از لحاظ روحی به هم ریخته بودم ولی از اون به بعد هرچقدر تلاش کردم که دوباره بلند شم دیگه نشد که نشد. کارهای قبلیمو به عنوان نمونه کار به یکی از اساتید دیگه توی شهرمون نشون دادم و فوق العاده استقبال کرد و الان فعلا در کنار ایشونم و قراره چند وقت دیگه اولین کارشون رو براشون تنظیم کنم و میترسم باز هم از پس این کار بر نیام و این شانسم رو هم از دست بدم.

شدیدا به کمک هاتون نیاز دارم چون واقعا دارم عقب میفتم از هدفم و میترسم که کلا از قافله جا بمونم

در ضمن اینو هم بگم که سبک من Trance هست ...

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,805 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیزم شما به تکرار رسیدید.
    و یه بی انگیزگی در شما بوجود اومده که کاملا هم طبیعیه.
    اولین و بهترین راه اینه که حتما و حتما تشریف ببرید زیر نظر یک استاد و تئوری رو کار کنید.
    مطمئن باشید بعد از یک مدت تغییرات رو در خودتون حس خواهید کرد.
    با تکنیکهای روز بیشتر آشنا بشید تحقیق و مطالعه کنید و کارهای خوب بشنوید. این موضوع رفع خواهد شد. خیالتون راحت باشه

• خوشم اومد خوشم اومد x 8
بارگذاری...