کلاس میکس و مستر و موسیقی الکترونیک

شروع موضوع توسط e 30 ‏23/12/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کلاس میکس و مستر و موسیقی الکترونیک تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. e 30

e 30 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام به دوستان خسته نباشید

من می خواستم کلاس میکس و مستر و همچنین کلاس موسیقی الکترونیک برم و به موسسه میلینیوم که کتاب هنر میکس رو منتشر کرده زنگ زدم ولی شهریه کلاسا سرسام آوره که واسه میکس و مستر گفتن یک میلیون و هشت صد هزار تومن و واسه کلاس موسیقی الکترونیک یک میلیون و پونصد هزار تومن ! می خواستم ببینم کسی هست که این کلاسارو رفته باشه ؟؟؟ و اینکه اگه رفته مثلا واسه موسیقی الکترونیک چه چیزهایی میخوان آموزش بدن ؟؟؟ و اصلا به نظرتون کلاسا اینقدر ارزش داره که آدم اینهمه هزینه کنه ؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید ممنون

2. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با سلام دوست عزیز ..تهران هستید؟؟
    توصیه میکنم به جناب مهرفر پیام بدین

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Omid Molavi

Omid Molavi مدیر تالار آهنگسازی و استودیوها تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    دوستاني بودند كه در اين كلاسها شركت كردند ولي واقعاً چيزي بلد نيستند و بلعكس . همه چيز مربوط به خود كسي هست كه داره تو كلاس آموزشي چه خصوصي چه كلاس هاي جمعي شركت ميكه.
    قيمت هايي كه هست از كلاس هاي خارج از كشور بسيار ارزان تره اما سطح آموزشي رو بايد ديد .. و امكانات براي هر هنر جو كه چه امكاناتي رو بروش هست در حين آموزش.

كلاسهاي خصوصي هم ميتونه خوب باشه .. و ميشه از افرادي كع تو زمينه ميكس و مسترينگ موفق عمل كردند استفاده كرد.

اين حرفه فقط ياد گيري نيست بلكه عمل و پشتكاره و عشق و جاي مناسب براي كار كردن و تمرين و وقت لازم و در آمد لازم براي زماني كه شما تمام وقتتون رو داريد صرف تجربه ميكنيد.

موفق باشيد

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    من خودم رفتم به صورت خصوصي پيشه كسي كه خودش كار بلد بود و خوب چند تا از كاراش هم مجوز گرفته بود و هم تو شبكه هاي ماهواره اي پخش شده بود و من نمونه كاراش رو ميدونستم رفتم پيشش و خيلي منو جلو انداخت شخصا . واقعا جلو انداخت اما ديگه همه چيز رو به شما نميگن تجربه خودتونم ملاك هست

• اشتباه اشتباه x 1
  5. e 30

e 30 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ممنون از دوستان . خوب من که الان با cubase آشنايي دارم دو سال هم کلاس پيانو رفتم و از نظر تئوري موسيقي مشکلي ندارم . مي خواستم ببينم با اين شرايط کلاس موسيقي الکترونيک به دردم ميخوره يا نه ؟؟؟؟

6. issah

issah عضو سایت

امتیازات:
    +57 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    نه دوست من...کلاس موسیقی الکترونیک داخل ایران فایده نداره،اگر می خوای موسیقیه الکترونیک کار کنی توی ایران باید اول یک شنونده حرفه ای بشی و کارهای خوب اروپایی و امریکایی رو دقیق گوش کنی و اگر استعداد و سلیقه ی کافی رو داشته باشی می تونی موفق شی...شخصا فعالیت یکی از این موسسات رو دیدم فقط وقت هنرجو رو تلف می کنن نمی خوام بگم همه موسسات بد هستن فقط تجربه ای که داشتم رو گفتم...

7. e 30

e 30 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    الان که من امکان رفتن به خارج کشورو ندارم . یعنی پیشنهاد شما اینه که با آزمون و خطا پیش برم ؟؟؟ هرچی که خودم تونستم یاد بگیرم ؟؟؟؟

8. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    به نظرمن اگر ديگه مشكلي تو ساز و تئوري نداري و ميتوني ملوديهاي ذهت رو بزني و البته اگر نميتوني از پس اين هزينه ها بر بياي به صورت تجربي سعي كن پيشرفت كني و اگر بتونيد 2 نفر با هم كار كنيد و از ايده هاي هم استفاده كنيد خيلي بهتر هست.سعي كن فعلا بيشتر ريميكس كار كني و كارهاي بزرگان موسيقي رو رميكس كني.فكر كنم خيلي ميتونه تاثير داشته باشه . صد البته اگر كلاس بري بهتر و زودتر پيشرفت ميكني ولي حالا كه امكانش رو نداري بايد از اين راه وارد بشي.سي دي ها و فايل هاي آموزشي هم تاثير خودشون رو دارند.

9. issah

issah عضو سایت

امتیازات:
    +57 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    دوست من...محمد جان با رمیکس کردن که آهنگساز نمی شه شد.من نگفتم فقط آزمون و خطا...گوشتون رو به درک موسیقی عادت بدین و بعد یک نرم افزار خوب و مناسب با سبکتون رو انتخاب کنید و تا حدی به نرم افزار مسلط بشید طوریکه وقتی آهنگی رو می شنوید اول درست درک کنید و بعد تا حدودی بتونید در ذهنتون نت و ریتم آهنگ رو ترسیم کنید.تلفیق تجربه و علم همیشه جواب می ده اگر در کنارش سلیقه هم باشه.
    در ضمن محدود شدن به یک سبک موسیقی و یا استایل یک خواننده بخصوص، به راحتی می تونه آینده کاری افراد تازه کار رو نابود کنه.به نظر من انتخاب سبک زمانی مناسب هست که شما چندین سبک رو تجربه کرده باشید.

10. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    دوست من...محمد جان با رمیکس کردن که آهنگساز نمی شه شد

---------------
    به نظر من اين يكي از راه هاي موثر هست كه سعي كنيم يك آهنگ رو رميكس كنيم.و هر چه بيشتر آةنگ رو شبيه ورژن اصلي در بياريم و سعي كنيم تكنيكهاي به كار برده شده در اون آهنگ رو تقليد كينم و البته خلاقيتهاي خودمون رو هم توش داشته باشيم.

11. Omid Molavi

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    در چه حدی آشنایی دارین؟ یعنی میتونین یه موزیک ماکت بسازین در حد کیبورد ؟ توضیح بدین تا بشه شما رو راهنمایی کرد.

این کمک بزرگی میکنه به شما تو آموزش

موسیقی الکترونیک شامل چند مبحث مهم میشه . شما باید ببینید هدفتون تو این رشته چی هست .
    1- ارنج و چیدمان سازها و کار با وی اس تی ها و فرمول نویسی ها و ساخت درام در سبک های مختلف و و و...
    2-میکس و صدا برداری وکال و سازها و کار با سخت افزار های ضبط و ....
    3- مسترینگ

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  12. issah

issah عضو سایت

امتیازات:
    +57 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    دوست عزیز... محمد جان... فکر کنم منظورتون ری ارنج هست که با میکس فرق داره. من در کامنت قبلیم به ری ارنج یا تنظیم مجدد تاکید کردم.
    در ری ارنج هست که هنرجو هم نحوه تنظیم یک اثر رو تمرین می کنه و هم می تونه تغییراتی رو به سلیقه ی خودش اعمال کنه این کار با میکس کردن فرق می کنه...

13. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ممنون از راهنماييتون

14. e 30

e 30 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase

بله واسه ساخت موزيک مشکلي ندارم ولي من بيشتر هدفم اينه که کار با سينتي سايزر ها رو ياد بگيرم و در حد پيشرفته کار کنم

15. Omid Molavi

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    کار با سینت ها رو میشه در حد 4-5 جلسه آموخت ... ولی ساخت صدا از سینت ها یک روزه و دو روزه امکان پذیر نیست ..شما وقتی کار با آسیلاتور ها رو آموختید باید ایده داشته باشین تا صدا سازی کنید و تو خود سینت میکس اولیه دارید که بر اساس سلیقه بسیار بحث جالب و دنیای وسیعی هست.
    در مورد ترفند های کار با سینت و اجرای اتومیشن و event ها ... باز اون هم سلیقه و نیاز به دقت داره .
    میتونین این مباحث رو در 3-4-5 جلسه آموزش ببینین و بعد خودتون با سلیقه خودتون ... به اون صدا هایی که میخواین برسین.
    پس شما تقریباً نیازی به یاد گیری در کلاس های اون شکلی رو ندارید ...شما دنبال ترفند های کار هستید ..که بهتر کار کنید و میتونید خصوصی تو یه استدیو مشکلاتتونو برطرف کنید. (دوستان مثل حمید رضا مهرفر ) گزینه خوبی هستند . یا دوستانی که کاراشونو شنیدید و دیدید تو کار با سینت ها موفق بودند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  16. e 30

e 30 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ایشون گفتن با اف ال کار میکنن و این کلاس به درد من نمی خوره ! تشکر از راهنماییتون

17. saman_ebrahimi

saman_ebrahimi Banned

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    خبر خوب به کسایی که yamaha HS80 دارند. از flat ترین نوع صدا در رنج قیمته حتی بالا تر! شانس با ما یار بود

18. pouriamahdi

pouriamahdi عضو سایت

امتیازات:
    +108 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    کلاسای هنر صدا یه خوبی داره
    اونم اینه که مدرک میده
    مدرکشم تو 19 تا کشور دنیا معتبره

19. apolloguy

apolloguy

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    من میخوام progressive house, future house, edm va dubsteb بسازم. یک سالیه اماتور وار با اف ال استودیو کار میکنم. موفق شدم ملودی های تو ذهنمو رو نرم افزار پیاده کنم. ولی هیچی از تئوری موسیقی نمیدونم. یه اموزشگاه پیدا کردم که سعید شمس و dj mamsi از اساطیدش هستن ولی هزینش برای من خیلی زیاده. میشه کسی رو به من معرفی کنین. و البته راه ارتباط با ایشون. ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏6/5/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏4/5/16 ---
    این اقای مهرفر رو چطور پیدا کنیم؟؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. آموزش موسیقی الکترونیک