کلاس آموزشی

شروع موضوع توسط kamii ‏27/1/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک کلاس آموزشی تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. kamii

kamii عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    آیا جایی هست که من بیام یه دوره آموزشی ببینم برای استدیوخانگی کوچیک و موزیک سازی...
    مثلا تهران باشه،چون تو شهرستان ما امکانات هیچی نیست برای چند وقت بیام و آموزش ببینم و برگردم،آیا هستش همچین جایی؟؟؟

2. Mohammad Sedighi

Mohammad Sedighi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    ببین دوست عزیز به نظر من برای آهنگسازی میتونی یک برنامه آهنگسازی رو تهیه کنی و از آموزش هایی که تو اینترنت هست استفاده کنی و اگه یه گشتی توی سایت بزنی میتونی آمزش های دیگری پیدا کنی و سورس هم خیلی به پیشرفتت کمک میکنه.
    و فکر کنم که برای استدیو خانگی هم بتونی مطالب مفیدی پیدا کنی و برای کلاس آموزشی فکر میکنم که یکم پیدا کردنش سخت باشه چون من خودم یه مدت دنبال کلاس بودم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم ولی تو به گشتنت ادامه بده.

3. kamii

kamii عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خوب دوست من شما الان فقط با همین روش موزیک سازی رو یاد گرفتین؟؟؟؟
    می شه کمک کنین از کجا شروع کردین و چطوری؟؟؟

4. Mohammad Sedighi

Mohammad Sedighi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    بله من از همین روش شروع کردم.
    من خوم اول با اف ال کار میکردم بعد از یه مدت واقعا تصمیم گرفتم که کار با برنامه رو بصورت کامل یاد بگیرم و از آموزش علیرضا وحیدی که توی سایت سرچ کنی میتونی پیداش کنی شروع کردم و بعد سورس ها رو دانلود میکردم و به تمام اجزایی که برای ساخت سورس استفاده شده بود توجه میکردم و بعد از همه ی اینها از آموزش های نت و گام و ... استفاده کن امیدوارم که حتما نتیجه بگیری.

با امید موفقیت روز افزون.

فقط این یادت باشه که تمرین و ایده داشتن خیلی مهمه و بدون که خیلی ها از همین روش نتیجه گرفتن.

5. Alisha

Alisha عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست من

مجتمع فنی تهران از اسفند ماه کلاسهای صدابرداری ، کار با نرم افزارهاو... برگزار می کند می تونی اطلاعات بیشتر رو تو سایتش ببینی.

6. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام دوست من
    بهترین روش اینه اول برین به کلاس های تئوری موسیقی بعدش برید یه ساز رو به طور حرفه ای یاد بگیرید چون به نظر من شرط اول آهنگساز بودن اینه که باید یه ساز رو حداقل بلد باشی
    وبعدش می تونی بری به صدابرداری و ..

به نظر من با یه استاد بری جلو خیلی خوب یاد می گیری اما توی تهران خیلی زیاده که با یه جستجو تو اینترنت سایت هاشون رو می تونی پیدا کنی
    و از همین آموزشگاه پارت که بنرش اول سایت هست می تونی استفاده کنی

7. hamidsadeghi

hamidsadeghi عضو سایت

شغل :
    فروش لوستر و روشنایی مدرن
    امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دقیقا حرف آقا رضا درست هستش اول تئوری موسیقی بعد آموزش ساز و اگه ضبط استودیویی می خوای بکنی صدابرداری و میکس و مستر البته کنارش نرم افزارم یاد بگیر زیر نظر یک استاد . من خودم از اول ابتدایی تا 2 سال پیش کیبورد داشتم و همش به صورت گوشی کار میکردم ولی به یک دوستی برخورد کردم که به من تئوری موسیقی یاد داد و چند ماه هم پیانو کلاس میرفتم پیشش و الان هم با برنامه fl کار میکنم و برنامه میکس کرافت . در فرصتی که پیش بیاد حتما میخوام برم کلاس صدا برداری . خواندن کتاب و دبدن فیلم آموزشی خیلی بتونه کارات و جلو ببره 30 تا 4 درصد هستش . بعد کلاس جای معتبر حتما شما رو تو فرصت کم به جلو پیش میبره البته با پشت کار. من یه جایی به اسم موسسه میلینیوم تو ین سایت دیدم

بارگذاری...