کسی با موسسه "شهر صدا" تجربه داره ؟

شروع موضوع توسط chronic ‏8/9/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک کسی با موسسه "شهر صدا" تجربه داره ؟ تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. chronic

chronic عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio, wavelab
    سلام دوستان بنده می خواستم برم موسسه شهر صدا برای گذروندن کلاس های میکس و مسترینگ ، بهم گفتن اگه کلاس ها رو بگذرونی بهت مدرک فنی حرفه ایی می دیم
    می خواستم بپرسم کسی در رابطه با این موسسه چیزی می دونه یا تجربه داره ازش
    خودم یه مدت کلاس خصوصی با یکی برداشتم و برام مفید بود و تجربه زیادی ازش کسب کردم. اما می خوام سطحه علمیم رو بیشتر کنم، به نظر شما می تونه مفید باشه کلا نظرتون چیه ؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏8/9/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. masoud taghavi

masoud taghavi عضو سایت

امتیازات:
    +33 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام من مدیر عاملش جناب آقای الفت رو میشناسم از مهندسی متخصص صداست واقعا فرد داناییه

3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    هدفتون چیه ؟

4. chronic

chronic عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    هدفه من درک صحیح میکس و مسترینگ ، و علمی یادگرفتنش هستش بعلاوه این که تو کارام یه مقدار به استاندارد ها نزدیک بشم،
    من تا الان تجربی کار کردم و می خوام بدونم فاصله بین تجربه ایی که در حال حاظر دارم،با علمش چقدره ، ممکن بیهوده باشه و هر چیزی رو که می دونم رو، اونا بهم بگن ((ممکنه یه همچین چیزی هم پیش بیاد))

5. mas7

mas7 عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    سلام خسته نباشید
    منم میخواستم شرکت کنم
    قیمتاش چجوریاست؟

6. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    من مخالف این کلاسها نیستم ولی چیزی که شما دنبالش هستید در ورکشاپها یا کلاسهای خصوصی مرتفع میشود.
    مدرک آموزشگاه بدون رزومه خوب جایی برای پیشرفت ندارد در صورتی که برخلاف انتخاب اموزشگاه از کلاسهای خصوصی استفاده کنید امکان پیشرفت بیشترو تایم بیشتری برای استفاده دارید .
    تمام کسانی که شما میشناسید و مدیریت اموزشگاه دارند تا الان یک خروجی موفق و معروف نداشتند علت اینجاست که هیچ وقت نباید انتظار داشت که با یک پرداخت ارزون فوت کوزه گری رو بدست بیارید .
    اکثر اساتید وقتی با پرسشهای زیاد هنرجو مواجه میشوند با یک کارت ویزیت و شماره تلفن به هنرجویان برگزاری دوره ها رو در مکان دیگری به صورت خصوصی پیشنهاد میکنند و دوباره باید هزینه کرد .
    من بهترین و با با تجربه ترین استادی که میتونم معرفی کنم رامتین شعبانیان هست به غیر از اون هم جند نفر دیگر هستند که البته قیمتها بیشتر و سطح مطالب هم بالاتر هست ولی حداقل میدونم مطالب غنی تری از این حرفه بدست میارید که پولساز هست علاوه بر اون در محیط کار هستید و میتونید بیزنس این حرفه رو از نزدیک ببینید چیزی که در اموزشگاه اصلا ممکن نیست.
    بهرحال شما انتخاب میکنید که در یک محیط اکادمیک یاد بگیرید یا در یک استودیو و زیر نظر یک فرد باتجربه مطالب رو یاد بگیرید
    موفق باشید.

7. chronic

chronic عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اصلا نمی دونم ... شاید حق با شما باشه آخه من با یکی از شاگردایه آرش پاکزاد کلاس خصوصی برداشتم (چند میلیون تومان خرج کردم که باهام کلاس برداره اسم نمی برم) و واقعا نمونه کاراش کمتر از خود پاکزاد نبود انصافا ،،، از حق نگذریم خیلی تاثیر داشت اما متاسفانه به اون رضایتی که می خواستم نرسیدم و همچنین حالا هم نرسیدم ، و خیلی سوال ها بی پاسخ برام موند که هیچوقت جوابش رو بهم نمی داد ،
    متاسفانه ایرانی جماعت اصلا دوست نداره حتی بگه با چه خاکی کوزه گری می کنه چه برسه به فوته کوزه گری ، صادقانه می گم اگه من چیزی رو بلد باشم هیچوقت به کسی یاد نمی دم تا جایی هم که دوروری هام رو دیدم همینجوری بودن متاسفانه
    این فوته کوزه گری به جرعت می تونم بگم که انگشت شمار هستن که تو ایران بلدن

بارگذاری...