کسی این کتاب را میشناسد ؟

شروع موضوع توسط 3GreenSpades ‏30/1/16 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک کسی این کتاب را میشناسد ؟ تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. 3GreenSpades

3GreenSpades عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    سلام تو این آموزش طرف از یک کتابی استفاده میکنه که با تمرین رفته جلو . اگر کسی این کتاب رو میشناسه حتما معرفی کنه .
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}

2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    برادرانه بهت بگم همچین پک های اموزشی ایرانی مفت هم نمیارزه و خریدنش برابر با دور ریختن پول هستش.مخصوصا منابعی که برای ساختش هزینه نکردند و الکی با یه دوربین 1میلیون تومنی سر و تهشو فیلمبرداری کردند و ریکوردش کردند و دادن به بازار.اینجور اموزشی ها فقط برا پر کردن جیب خودشونه.یه زمانی(5 سال پیش)همه ی این اموزشی های ایرانی رو میخریدم اخرشم نفهمیدم چی به چیه هیچی یاد نگرفتم.

• موافقم موافقم x 4
  3. mostafa12

mostafa12 عضو سایت

شغل :
    هیچ :)
    امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    درست میگین هیچی مثل استاد نیست اینا الکیه خودشون هم بلد نیستن

• موافقم موافقم x 3
  4. 3GreenSpades

3GreenSpades عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    یادگیریش سخته مگه ؟ تو این فیلم دیدم مثدماتیش سخت نبود
    من میخوام کمی یاد بگیرم تا مثل بوق نرم پیش استاد . میخوام یه چیز بارم باشه بعدا برم . فکر نکنم بیشتر از 10 - 15 جلسه برم بقیه رو کتاب میخونم . البته اگر گیر بیارم

5. red gun

red gun عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیزم
    پیشنهاد من به شما اینه که اگر می خواهید این ساز را یاد بگیرید(که با توجه به تصویر می شه گفت این ساز گیتار الکتریک هست ) اصلا و عبدا سمت کتاب های ایرانی نروید چون فقط پول و وقت هدر دادنه پیشنهاد من به شما پدیده ای به اسم یوتیوب هست که امروزه شما با یک سرچ ساده می توانید کلی تکنیک و اهنگ را یاد بگیرید افرادی هستند که تو یوتیوب میان و از صفر و به صورت گام به گام اموزش میدن که برای شروع بد نیست
    ولی مشکل بزرگ بعدی از اینجا شروع می شه که شما حتما به یک استاد نیاز خواهید داشت(حتما) و پیدا کرن یک استاد که استاد باشد واقعا کار سختی هست(واقعا سخت) بنده خودم شخصا هم استاد خوب داشتم و هم استاد بد و به جرات می تونم بگم استاد خوب واقعا مهم و تاثیر گزار هست و می تونه باعث افزایش انگیزه بشه برعکس استاد بد که می تونه کاری کنه ادم از ساز زده بشه مشکل بزرگ ما اینجا هست که خیلی ها که ادعای استادی می کنند اصلا ساز زدن بلد نیستن (یکی از اولین معلم هایی که داشتم که دو جلسه هم بیش تر پیشش نرفتم اصلا گیتار زدن بلد نبود(فقط یک گیتاری گزاشته بود تو اتاقش) بعدا خودش هم گفت که ساز تخصصیش سنتور بوده !!!!!!!!) و بعضی هاشون هم که ساز زدن بلدن شیوه تدریس بلد نیستند(ولی ماشالله همه استاد ها خودشون را بهترین گیتار زن روی کره زمین می دانند و از این بابت کم نمی اورند) و اما مرحله اخر (و شاید هم اول ) پیدا کردن یک کتاب خوب هست که پیشنهاد من به شما کتاب های خارجی هست که امروزه شکر خدا به راحتی می توانید تمام کتاب ها را از اینترنت بصورت رایگان دانلود کنید و لذت ببرید همچنین بسیاری از این کتاب ها همراه با دی وی دی هایی عرضه می شوند (که شکر خدا انها را هم می توانید به صورت رایگان دانلود کنید ) که در ان دی وی دی ها هر تمرین که درون کتاب هست زده می شود و می تواند کمک خوبی کند که اگر خواستید بنده می توانم کتاب های خوبی به شما معرفی کنم

• موافقم موافقم x 2
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. 3GreenSpades

3GreenSpades عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    من چون تو یاد گیریه چیزای دیگه رو خیلی تجربه دارم فکر نکنم بشه گفت پش خود ادم اصلا امکان یادگیری نیست . من میخوام یک چیزایی رو بلد باشم بعد برم پیش استاد که فقط اشکالاتمو بگیره و یا چند تا تکنیک یادم بده . منتها استارت هر چیزی خیلی مهمه . چون تو برنامه نویسی این اشتباهو کردم و 1 سال وقتمو تلف کردم در نتیجه نمیخوام با گیتار هم این مشکل پیش بیاد . این یک . دو اینکه اصلا مهم نیست کتاب باشه ویدیو باشه خارجی باشه فارسی باشه ترجمه باشه رایگان باشه و یا پولی . فقط یک چیزی معرفی کنین که خودتون خونده باشید و دیده باشید که خوبه و برای شروع بدرد میخوره . یوتیوب ناقصه و یا خیلی کلی گفته . کتاب به نظرم باید بهتر باشه
    این یارو که عکسش رو گذاشتم اهورا کرباسی هستن و ظاهرا 2 تا کتاب تروی استتینا رو هم ترجمه کردن . منتها این تروی استتینا 20 تا کتاب داره و من نمیدونم کدوم برای شروع گیتار الکتریک هست + اینکه thrash metal و heavy metal تو بیشتر کتاب هاش به چشم میخورن . من فعلا با متال کاری ندارم و میخوام راک یاد بگیرم .
    حالا شما کتابی میشناسید ؟؟؟ (ترجمه باشه بهتره )

7. red gun

red gun عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    کتاب پیشنهادی من به شما heavy metal lead guitar volume1 از troy stetina هست به جرات می تونم بگم یکی از بهترین و ساده ترین کتاب های برای شروع هست و جزو محود کتاب هایی هست که تعادل درش برقراره و تکنیک های مهم گیتار الکتریک را نیز در خود جای داده البته کتاب های دیگری نیز هست که هر کدام به یک یا چند تکنیک گیتار می پردازند ولی این کتاب و البته قسمت دومش تکنیک های زیادی را با رعایت تعادل در خودش جای داده
    پیشنهاد من به شما این هست از انجایی که نمی خواهید صفر (دست خالی ) پیش معلم بروید سعی کنید که تا صفحه 16 این کتاب پیش بروید (که 8 تا از مهم ترین تکنیک های گیتار الکتریک که در هر سبکی استفاده می شه در این صفحات هست ) فقط فراموش نکنید که بعد از رسیدن به هر تکنیک یک سرچ در یوتیوب بکنید تا بهتر تکنیک را یاد بگیرید چون اگر تکنیک ها را اشتباه یاد بگیرید سخت می شه فراموش کردشون

• موافقم موافقم x 1
  8. 3GreenSpades

3GreenSpades عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    یعنی قبلش نیزا به خوندن ریتمو اینا ندارم؟ این کتاب فارسیشم هست ؟

9. elyas ha

elyas ha عضو سایت

شغل :
    Kargare Vatan
    امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    از قضا شما اگ میخوایین اساسی یاد بگیرین و بعد از دو سه ماه یا 5 6 ماه خودتون ادامه بدید حتما شروع کار رو برید پیش استاد خوب که تو پایه تون رو تو چارچوب قانونی گیتار زدن یاد بگیرید.
    به نظرم شما یکمی هزینه کنید 5 6 ماه برید پیش استاد . بعضی چیزارو که شاید یاد گیریش از اینترنت یا کتاب گیجتون کنه و بی میل بشید رو از استاد ب راحتی یاد بگیرید بعد که به قولی قلق کار ب دستتون اومد خودتونم میتونید از اینور اونور یاد بگیرید.
    1 سال 2 سال هم که برید پیش استاد دیگ خودتون واقعا کار بلد میشید.البته تمرین رو باید زیاد انجام بدید.
    که اگ خوب یاد بگیرید شوق تمرین هم بهتون میاد و میبینید مثلا ساعت 6 عصر نشستید تمرین کنید ساعت 10 شده و خبر ندارید.
    موفق باشید دوست عزیز

• موافقم موافقم x 1
  10. red gun

red gun عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    این کتاب به ساده ترین شکل ممکن شروع به کار کرده حتی برای راحتی بیش تر به جای استفاده از نت از TAB استفاده کرده که به راحتی می شه انها را نواخت
    و اما ریتم اگر شما از همان ابتدا با شناخت و درک ریتم شروع به یادگیری کنید مطمنان بهتر هست ولی اگر شناختی ندارید زیاد مهم نیست تنها چیزی که مهمه استفاده از مترونوم هست که پیشنهاد میدم بدون مترونوم تمرین نکنید و برای استفاده از مترونوم نیاز به شناخت میزان ضرب هر نت دارید و باید بدانید که مثلا نت سیاه 1 ضرب هست و...... که برای شناخت میزان ضرب هر نت می توانید با یک سرچ ساده در گوگل انواع میزان ضرب ها را یاد بگیرید و کار مشکلی نیست
    در مورد این که نسخه فارسی این کتاب هست یا خیر اطلاعی ندارم ولی اگر کمی به زبان انگلیسی مسلط باشید فکر نکنم به مشکلی بر بخورید

بارگذاری...