کسی این میکروفنو میشناسه؟

شروع موضوع توسط defiance bax ‏4/7/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کسی این میکروفنو میشناسه؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. defiance bax

defiance bax عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان من چند روز پیش مشهد بودم و تو مشهد داشتم دنبال بازار موسیقی میگشتم که بتونم مایکروفن و... قیمت کنم که البته بعد از 3 -4روز کشتن و سوال کردن و گم شدن تو شهر غریب و غربت و دوری از خانواده و کلی دردسر دیگه تو کل مشهد فقط تونستم یک جا رو گیر بیارم که بدردبخور باشه و بقییشون فقط مخصوص ساز و... بودن(احتمالا طی تحقیقات من فقط همون یک جا تو کل مشهد وجود داره)!
    فروشندشم فقط در حد یک توضیحات کوچیک در مورد جنساش تونسته بود خودشو راه بندازه و اون چیزایی که من دنبالش بودمو نداشت ولی یه مایکروفن چینی به نام shenggu sg-837 رو به من معرفی کرد که بقول خودش ما تنها شرکتی هستیم که این مایکروفنو وارد میکنه و...

خلاصه زیاد وقتتونو نگیرم بعد از نیم ساعت توضیح دادن در مورد خودشون و مایکروفن بلاخره رفت سراغ مقایسه ی این مایکروفن با rode nt1وnt2 و گفت که کار این مایکروفن خیلی درس تر هستش و...

من که تو جو بودم این وسط پریدم و گفتم که با m audio solaris مقایسش کن و اونم بعد از یک مقدمه ی هنری و زیبا گفت که تو بعضی صداها این shengguجون بهتره

و رفت که بیارش این شاهکار هنریرو
    وقتی آوردش تو یه چمدون فلزی که مخصوص مایک های گرون هستش بود که حسابی خوشم اومد!!

با خودم گفتم بابا بی خیال همچین مایکروفنی باید قیمتش بالا 100میلیون باشه روم نشد که قیمتشو بپرسم و بعد از چند دقیقه دیدم مایکروفنو بسته بندی کرد و داد دستم که امروز یه سودی کنه و به یه آدمی که هیچی نمیفهمه قالبش کنه!!!
    منم که همه جارو سیاه میدیدم از دهنم پرید گفتم:آ آ آآ آق آقا قققیمتش چ چچنده؟
    اونم بعد از چند ساعت تعریف و تمجید گفت که ما اومدیم برای طالبان کم پول که پول کارت صدای خوب یا میکسر ندارن یه دستگاه فانتوم داخل پک گذاشتیم که با اون قیمتش برای شما که مسافری و.... 360 هزار تومان ناقابل و بدون دستگاه فانتوم 320تومان!

اینجا دیگه سیاهی اطراف چشمم ناپدید شد و همه آرزوهام بر باد رفت و یک سوال بی جواب و مبهم تو سرم به وجود اومد

مایکروفن به این خوبی فقط 320 تومن؟؟؟؟؟
    مایکروفنو در آوردم و براندازش کردم!!!
    وقتی گرفتم دستم انگاری یهو برق گرفتم!!

سبکه سبک به طوری که انگار پنبه تو دستم گرفته بودم که طرف پرید و گفت که شرکتش عمدا اونو سبک درست کرده که به پایه مایکروفن گرون نیاز نداشته باشه و اینکه خوبیه مایک به وزنش نیست و...(فقط این یه موردو تا حدودی خوب اومد)!!!!!

رنگش سیاه و مات بود و قیافش تقریبا شبیه مایک های نوییمن بود!!

به خاطر وجود دو دیافراگم صدارو از دو طرف میگرفت!!!!
    همه ی سویچ ها هم داشت(سویچ 10- و...)
    از بیرون راحت میشد دیافراگمشو دید!!!

تو دفترچشو نیگا کردم چیز خاصی ننوشته بود فقط چند برگ که زدم چشمم به نمودار دریافت صداش افتاد که صداهای بم رو بد میگرفت و بعد از اطلاع به خودش سریع دفترچه رو گرفت و بر انداز کرد و گفت که این دفتر چه یک مدل پایین تره که بیچاره راست میگفت و من خواستار دفترچه خودش شدم و بعد از زنگ زدن به 10 جا گفت که الان ندارمش فردا مراجعه بفرمایید!!!!
    از گارانتیشم که پرسیدم بعد از 2 ساعت تعریف گفت که چون تازه واردش کردیم هنوز گارانتی نداره!!!!

من خواستم فرداش برم پیشش که قسمت نشد و اقا امام رضا (ع) طلبید و فرداش رفتم زیارت و بعدشم برگشتم اهواز خودمون!!!

من چون این مایک رو نمیشناختم تو کتم نمیرفت بدون تحقیق برتریشو نسبت به rode وm audio قبول کنم!!!

تو اهوازم کسی نمیشناختش تها راهی که به ذهنم رسید معرفی اون تو سایت بود!!
    اگه کسی از دوستان این مایکروفن یعنی shenggu sg-837رو میشناسه ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتر بهم بده و بگه که میشه با rode و m audioمقایسش کرد؟
    برای خریدن مناسبه یا نه؟؟؟
    عکسشم گیرم نییومد که بزارم ببخشید دیگه!!

با تشکر.....

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    عجب... داستان جالبي داشتين با اين فروشنده با سواد مشهدي...
    يادتون باشه هميشه برندهاي خوب سايت دارن و با يه سرچ كوچيك توي گوگل صدها مطلب و عكس در مورد ميتوني پيدا كني.
    اگه برند رو درست نوشته باشي.. همون بهتر كه نخريدي.. چون اصلاي توي نت وجود نداشت.. يا شايد هم اسمش رو اشتباه تايپ كرديد.
    يادتون نره براي خريد هميشه از مراكزي خريد كنيد كه جايي هم براي تست داشته باشن. و بتونيد صداي اون رو تست كنيد.
    اتفاقا من يكي رو توي اهواز ميشناسم كه اين نوع سيستمها رو داره. اما الان خاطرم نيست بايد توي دفتر تلفنم براتون بگردم و يا كارتش رو پيدا كنم.
    اون موقع كه لوازمش خوب بود. الان رو نميدونم.

3. defiance bax

defiance bax عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خیلی ممنونم که اینقدر زود جواب دادین!!!!

آره اسمش رو کامل و درست نوشتم!
    منم تو گوگل سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم و فقط در باره ی یه سری لوازم معمولی که این شرکت درست کرده عکس و مطلب گیرم اومد برای همین گفتم بیام تو سایت بنویسم شاید کسی بشناسش و شاید هم که اون فروشنده ی باسواد احیانا عضو سایت باشه(که امکانش خیلی کمه)و درست راهنماییم کنه و یکم از شرکتشون تعریف کنه!!!!

به نظر شما این مایک رو میشه با rode و m audioمقایسش کرد؟؟؟؟
    فروشنده این مایک رو با solarisو nt2 مقایسه میکرد
    امکان داره که از دو مایک بهتر باشه؟؟؟؟؟

اتفاقا بم گفت که میتونی این مایک رو قبل از خرید تست کنی و من خوشحال شدم و گفتم الانه که صداشو بشنوم و بیهوش بشم!
    گفتم یلا من آمادگیشو دارم تستش کن!!
    او بعد از نیم ساعت توضیح گفت که ما برای راحتی مشتریا مایک رو میدیم به خودشون و یک روز وقت میدیم تا بروند تست کنند و خودشان ببینند!!!
    البه این خوبه ولی برای من که از اون سر ایران بلند شدم اومدم امکان نداشت!!!!

اگه لطف کنین و آدرس و شماره ی اون فروشنده رو واسم بفرستین یکدنیا ممنون میشم!!!!
    دست همتون درد نکنه!!
    با تشکر....

بارگذاری...