کدوم نسخه از اف ال پروژه رو سیو میتونه کنه

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
140
27
28
Ahvaz
سلام دوستان

من اخرین نسخه ی اف ال استودیو رو الان نصب رو سیستمم دارم ولی وقتی برنامه رو باز میکنم و توش ریتم میسازم یا صداسازی میکنم وقتی بخوام پروژه رو سیو کنم پروژه سیو میشه ولی وقتی همون پروژه ی سیو شده رو بخوام load کنم بالا میاد ولی خالی حالتی که انگار هیچی سیو نکردی اونم بخاطر دادن ارور خرید لایسنس هستش که باید نسخه کاملش رو خریداری کنی
الان تصمیم دارم از ورژن های قدیمی تر اف ال استفاده کنم ولی نمیدونم کدوم ورژن ؟ لطفا راهنماییم کنید کدوم نسخه از اف ال پروژه رو سیو میتونه کنه؟؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
386
292
63
تهران
اف ال همه نسخه هاش کرک شده . اگه سیو نمیکنه مشکل از اون فایل کرک یا اشتباه کرک کردنه. کرکشو از یه جا دیگه دانلود کن

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
140
27
28
Ahvaz
اف ال همه نسخه هاش کرک شده . اگه سیو نمیکنه مشکل از اون فایل کرک یا اشتباه کرک کردنه. کرکشو از یه جا دیگه دانلود کن
من از سایت خود imageline نرم افزار رو دانلود کردم نسخه ی Fl Studio 20.1.1 build 795 بعد تویه قسمت About زده شده که نسخه Tarial هست تویه بقیه سایت ها هم گشتم و کرک برای این نسخه نبود لازمه از جایه دیگه دانلودش کنم ؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,361
2,216
113
36
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
من از سایت خود imageline نرم افزار رو دانلود کردم نسخه ی Fl Studio 20.1.1 build 795 بعد تویه قسمت About زده شده که نسخه Tarial هست تویه بقیه سایت ها هم گشتم و کرک برای این نسخه نبود لازمه از جایه دیگه دانلودش کنم ؟
این فایل رو باز کن ببین درست میشه

فایل های ضمیمه