آخرین ارسال‌ها

کدام نرم افزار نت نویسی؟

22/3/14
64
65
دوستان ازبین این نرم افزارهای نت نویسی کدام بهترو امکانات کاملتر و استفاده بیشتر دارن؟
1- سیبلیوس
2- فینال
3- notion
4- pizzicato
5- capella professional
اگر دوستان نرم افزار دیگری سراغ دارن معرفی کنند

AliRezA Nasehi

کاربر با تجربه
عضو سایت
6/1/12
1,080
30
تهران
دوستان ازبین این نرم افزارهای نت نویسی کدام بهترو امکانات کاملتر و استفاده بیشتر دارن؟
1- سیبلیوس
2- فینال
3- notion
4- pizzicato
5- capella professional
اگر دوستان نرم افزار دیگری سراغ دارن معرفی کنند
درود بر شما.
به نظر من بهترین برنامه ی نت نویسی سیبلیوس هست و بعد از اون فیناله.
البته خیلی ها نسخه ی جدید notation رو قوی تر از نرم افزارهای دیگه می دونن.
ولی طبق آمار تا جایی که من دیدم در سایت های خارجی سیبلیوس بالاترین کاربر رو در جهان داره.
موفق باشید.

samandar

عضو سایت
23/3/11
775
ایران
1-سیبلیوس
2-فاینال
3-نتیشن
بقیه بعد اینا قرار میگیرند..البته تا 5 6 سال پیش قضیه فرق میکرد ولی با ظهور قدرتمند سیبلیوس و امکانات جدید اضافه شده به فاینال ورژن جدید ورق برگشت.

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
212
22
mydreams
سلام دوستان من فینال رو نصب کردم ولی با کرکش مشکل دارم وارد برنامه میشه مشکلی نداره ولی خوب کرکش مشکل داره این ارور رو میده ممنون میشم راهنمایی کنین .

فایل های ضمیمه

آریا فیضی

عضو سایت
5/4/14
202
33
سنندج
سلام دوستان من فینال رو نصب کردم ولی با کرکش مشکل دارم وارد برنامه میشه مشکلی نداره ولی خوب کرکش مشکل داره این ارور رو میده ممنون میشم راهنمایی کنین .
سلام.یه فایل با اسم UT32.dll هستش تو اون سی دیه هر چیه که نرم افزار فاینال رو ازش نصب می کنی اونو پیدا کن یا اصلا همه فایل های با پسوند dll. که هستن همه رو با هم کپی کن، برو تو قسمت مربوطه ی محل پوشه گذاری فاینال نصب شده در سیستمت،اونجا paste کن.مشکل حل میشه
یه احتمال کوچیک هم هست اینکه بستگی به ویندوز32 بیتی یا 64 بیتی شما داشته باشه.چون سیستم های قبلی وقتی ویندوز 64 بیتی روشون نصب می شد بعضی از نرم افزارها نصب نمی شدن یا قابل کار نبودن و باید ویندوز رو عوض می کردند به 32 بیتی.اما یه سالیه که این قضیه تو تولید کامپیوترها حل شده

14/4/10
74
گیلان
سیبلیوس بهتره...
من چند وقت پیش final 2012 رو گرفتم هرکاری کردم آخرش نفهمیدم سکوت هاش کجاست برای استفاده کردن...تو این سایت هم یه پست گذاشتمو سوال کردم اما کسی جواب نداد..دیگه آخرش رسیدم به همین سیبلیوس.

آریا فیضی

عضو سایت
5/4/14
202
33
سنندج
سیبلیوس بهتره...
من چند وقت پیش final 2012 رو گرفتم هرکاری کردم آخرش نفهمیدم سکوت هاش کجاست برای استفاده کردن...تو این سایت هم یه پست گذاشتمو سوال کردم اما کسی جواب نداد..دیگه آخرش رسیدم به همین سیبلیوس.
دوست عزیز من میدونم سکوتهای فاینال کجاس.درخواست شما رو تو سایت اگه می دیدم در خدمتتون می بودم و توضیح میدادم.

درود بر دوستان، آیا از سیبلیوس و فینال هم میشه برای نت نویسی سازهای ایرانی مثل بربط، قانون، سنتور، دیوان و تنبک استفاده کرد یعنی سُری و کُرُن و نشانه گذ اری های ساز ایرانی را نیز دارن؟ ممنون میشم کسی که کار کرده راهنماییم کنه. سپاس

درود، دوستان سیبلیوس را نصب کردم، فایل کرک را هم در محل نصب نرم افزار کپی کردم، اما وقتی اجرا می کنم پیام زیر میاد و میگه ویندوز نمیتونه این برنامه را اجرا کنه، البته باید بگم هنگام دانلود نرم افزار سیبلیوس چند بار نت قطع و وصل شد. نرم افزار را پاک کردم و دوباره نصب کردم اما باز همون خطا میاد. ممنون میشم که Erorr.jpgکسی راهنماییم کنه

بالا