کدام برنامه بهتر است ابلتون لایو یا اف ال استودیو

کدام برنامه بهتر است ابلتون لایو یا اف ال استودیو

• تعداد رای دهندگان
    12
  • Poll closed .
25/9/17
7
2
1
24
Telegram.me
سلام درود:smile: و عرض خسته نباشید ببخشید کدام برنامه بهتر است ابلتون لایو یا اف ال استودیو (برای میکس,اجرای زنده,رکورد... ممنون با تشکر

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,207
113
35
Vengeance Land
نرم افزار بسیار کاربر پسندی هستش .
+ همراه خودش بانک صدا های باکیفیت داره و همینتور پروژه فایل های اموزشی.

25/9/17
7
2
1
24
Telegram.me
نرم افزار بسیار کاربر پسندی هستش .
+ همراه خودش بانک صدا های باکیفیت داره و همینتور پروژه فایل های اموزشی.
به نظر من ابلتون لایو اوکی باشه بذار چند تا نظر دیگه هم ببینم شاید بهتر باشه...

واکنش‌ها: Dr.Noise و Soheil Monfared

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
389
286
63
تهران
سلام درود:smile: و عرض خسته نباشید ببخشید کدام برنامه بهتر است ابلتون لایو یا اف ال استودیو (برای میکس,اجرای زنده,رکورد... ممنون با تشکر
به نظر من کار با ابلتون ساده تر از اف ال هستش
برای ساخت بیت ابلتون بهتره امکانات دم دست تر و بهتری داره
ولی یکی از ضعفای ابلتون پک هایی هست که نصب میشه رو برنامه. خیلی کند میکنه برنامه اگرم بخوای سمپل وارد برنامه کنی خیلی وقتا بیخود ارور میده از دهتا سمپل 5 تاش باز نمیشه
اف ال ولی اچار فرانسه نرم افزارهای موسیقیه به نطر من تا جایی که من تجربه دارم. هر جا توی هر چیزی گیر میکنم میرم تو اف ال یه راهی براش پیدا میکنم
من که از هر دوتاش کنار هم استفاده میکنم.

25/9/17
7
2
1
24
Telegram.me
به نظر من کار با ابلتون ساده تر از اف ال هستش
برای ساخت بیت ابلتون بهتره امکانات دم دست تر و بهتری داره
ولی یکی از ضعفای ابلتون پک هایی هست که نصب میشه رو برنامه. خیلی کند میکنه برنامه اگرم بخوای سمپل وارد برنامه کنی خیلی وقتا بیخود ارور میده از دهتا سمپل 5 تاش باز نمیشه
اف ال ولی اچار فرانسه نرم افزارهای موسیقیه به نطر من تا جایی که من تجربه دارم. هر جا توی هر چیزی گیر میکنم میرم تو اف ال یه راهی براش پیدا میکنم
من که از هر دوتاش کنار هم استفاده میکنم.
سلام درود ممنون بایت پیشنهادت موفق باشی

20/7/16
30
29
8
22
خمین
درود
دوست عزیز این دو daw از پرطرفدارترین ها هستند ، اما هر کدوم ویژگی خاص خودش رو داره ،من برای ساخت ( الکترونیک ) با اف ال و پاپ و راک و میکس و ضبط با ابلتون راحت ترم.
اما هر کس با هر کدوم راحت تره بهتر میدونه ، اما به نظر من برای شروع اف ال مناسب تر و ابلتون به دلیل پردازش بهتر و با کیفیت تر برای سطح متوسط به بالا .
به هر حال هر آهنگساز باید با 3-4 تا از daw ها مسلط باشه تا بتونه ایده هاشو بهتر و قوی تر پیاده کنه.

موفق باشید