آخرین ارسال‌ها

کتاب و راهنما برای EarMaster

20/1/16
268
35
تبریز
سلام و خسته نباشین . من تازه برنامه earmaster رو نصب کردم و در بکار بردنش مشکل دارم یعنی یکم سردرگمم . دنبال کتابش هم گشتم که متاسفانه لینکش خراب بود (تو این سایت) و از نت هم نیافتم . نیاز به کمک دوستان دارم :happy-43:
[doublepost=1455749398,1455646108][/doublepost]واقعا کسی نمیتونه راهنمایی بکنه ؟؟؟

سلام
دوست عزیز برنامه Ear master رو اطلاعی ندارم اما این آموزشی که اسمش رو خواهم گذاشت دقیقا همون نکات رو آموزش میده و گام به گام پیش میره
آموزش ها به صورت ویدیویی هست و هر چند ویدیو که مبحثی رو آموزش میده دو سطح تمرین با دو ویدیو جداگانه قرار داده شده .
به نظر من اگر بتونی لینک دانلودش رو پیدا کنی و با حوصله جلو بری به اون هدفی که میخوای با برنامه Ear master بهش برسی خواهی رسید .
اسم آموزش ها که در سه موضوع کلی طبقه بندی شده

Ask.Video.Ear.Training.101.Melodies.Intervals.and.Scales.TUTORiAL-SYNTHiC4TE
Ask.Video.Ear.Training.102.Harmony.and.Chord.Progressions.TUTORiAL-SYNTHiC4TE
Ask.Video.Ear.Training.103.Rhythm.and.Listening.Skills.TUTORiAL.REPACK-SYNTHiC4TE

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
714
تهران
سلام به همگی
امروز رفته بودم سایت EarMaster دیدم نسخه 7 ش هم اومده! دانلود کردم دیدم خیلی خوب شده تمریناش هم بیشتر و جذابتر شده. ولی خیلی از بخشهاش قفل شده س. با کرک نسخه قبلی هم کرک نمیشه.
این ورژن 7 هنوز کرک نشده یا نتونستم پیدا کنم؟ کسی نداره کرکشو؟
[doublepost=1513965708,1511022235][/doublepost]
سلام به همگی
امروز رفته بودم سایت EarMaster دیدم نسخه 7 ش هم اومده! دانلود کردم دیدم خیلی خوب شده تمریناش هم بیشتر و جذابتر شده. ولی خیلی از بخشهاش قفل شده س. با کرک نسخه قبلی هم کرک نمیشه.
خبری نیست؟:smuggrin-61:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,285
34
Vengeance Land
سلام به همگی
[doublepost=1513965708,1511022235][/doublepost]
خبری نیست؟:smuggrin-61:
حتی تو سایتای ایرانی نبود؟
ممکنه یکم طول بکشه که پخش بشه روی اینترنت.
شاید چند هفته دیگه یا چند ماه دیگه منتشر بشه...
روی سایتی ایرانی

• عالیه!
واکنش‌ها: Yo3fM

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
714
تهران
حتی تو سایتای ایرانی نبود؟
ممکنه یکم طول بکشه که پخش بشه روی اینترنت.
شاید چند هفته دیگه یا چند ماه دیگه منتشر بشه...
روی سایتی ایرانی
نه اصلا نیست! نسخه 7 رو سرچ هم میکنی فقط سایت خود سازنده رو میاره. توی هیچگونه سایت چه ایرانی و غیر ایرانی هنوز وجود نداره! درسته احتمالا چون به اندازه وی اس تی پلاگینا طالب نداره شاید مدت زیادی طول میکشه تا انجام بشه.

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
714
تهران
نسخه 6 بدون اشکال رو دارین ؟چون من از چند جا دانلود زدم منتهی مشکل کرک دارن.تاریخشم کشیدم قبل 2005 مرورگر ویندوز خطا داد
حقیقتش واسه منم فایل کرک ش خیلی اذیت میکنه ویندوز هی میخواد پاکش کنه خیلی وقتا پاک میشه میرم با بدبختی دوباره گیرش میارم. ولی وقتی کرک میکنم دیگه اوکی هست.
از اینجا دانلود کن:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

امیدوارم این بدون مشکل باشه برات

صفحه ما در اینستاگرام

بالا