کتاب تکنیک آواز لارابرانینگ هندرسون

شروع موضوع توسط مهدی میرحسینی ‏4/10/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک کتاب تکنیک آواز لارابرانینگ هندرسون تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. مهدی میرحسینی

مهدی میرحسینی عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کتاب تکنیک آوازلارابرانینگ هندرسون کجا باید تهیه کنم بنده ساکن یزد هستم آیاکتاب بهتری در زمینه سلفژهست که من تهیه متشکرم از دوستان هنرمند وهنر دوست

2. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    شما کتاب در مورد آواز می خواید یا سلفژ؟

چون این دو موضوع جدا از هم هستن.

کتابهای "خودآموز تمرین های تکنیکی آواز" و "باز هم آواز" از مرتضی سرآبادانی و بهداشت حنجره و آواز از دکترممر ندواری کتابهای مناسبی برای تکنیکهای آواز هستند.

3. Fate changed

Fate changed Banned

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    من به واسطه این که گیتار میزنم و میخونم نیازی به سلفژ ندارم (اولا این درسته؟)
    برای همین می خواستم تکنیک آواز را یاد بگیرم کتاب باز هم آواز را دارم ولی قبل از شروع می خواستم بدونم کتاب هانسون چیه؟ حالا طبق گفته شما باز هم آواز را باید کار کنم.درسته؟

4. مهدی میرحسینی

مهدی میرحسینی عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون ازتوجه شما دوشت عزیز!کتاب سلفژمی خوام برای اینکه گام صدام را ارتقابدم ودرست بخونم

5. arsam

arsam عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز
    برای خرید اینترنتی این کتاب میتونی به سایت آدینه بوک یا سایت آهنگسرا مراجع کنی.

6. مهدی میرحسینی

مهدی میرحسینی عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ببخشید در مورد تحریر و ویبراسیون (چهچه) توضیح دهید(اساسی) کتابی آهنگی هم اگر سراغ دارید معرفی کنید {قربان وفایت جانم به فدایت }

7. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    باز هم من متوجه نشدم شما اطلعات در مورد سلفژ می خواید یا آواز؟

8. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    سلام به دوستان گلم :
    خوب شاید هنوز بعضی از دوستان بگن سلفژ چیه ؟؟
    بینینین سلفژ ادا کردن درست نت که برمیگرده به نت خوانی و.................هست که باید نت رو درست ادا کنید (برای مثال چی ؟شما اگر میخواین ببینین سلفژتون خوبه یا نه یه دستگاه دیاپازوم یا همون Tuner که تو نرم افزار ها هم موجود هست رو بردارید و جلو دهانتون بگیرین و نت ها رو ادا کنید دوووووووووو با آوا باید بگین سییییییی و........همون طور که مستلزم هستید رویه دستگاه دیاپازوم یه سری نت نوشته میشه از جمله (C - D - E - F - G - A - B) نمایش میدهد شما وقتی میگین دو باید اونجا C رو نشون بده اون هم با آوا باید گفته بشه انقدر این عمل رو انجام بدین تا تلفظ نت ها براتون قابل درک بشه و دیگه با ادای کلمات مشکلی نداشته باشین.

ببینین آواز بحثش جداست میشه تکنیک های خوندن مثل تحریر ویبراسیون و.....................حالا تو هر سبکی یکی سنتی کار میکنه یکی جز بلوز یکی پاپ یکی هم سوپرانا

دوست عزیز شما ساز میزنید درست ولی تا حدودی به شما کمک میکنه ساز زدنتون ولی باید سلفژ کار کنین تا قدرت ادای نت و صحیح و درست خوندنتون افزایش پبدا بکنه و بعد اگه بخواین حرفه ای کار کنین به کلاس آواز و صدا سازی بپردازین.

برای ارتقاع و گام صداتون باید اول سلفژ کار کنین و بعد از فراگیری یک سری از تکنیک های آوازی و کنترل صدا به ساختار صدا افزایش گام صدایی و صدا سازی بپردازین.

ُSushiant Bund

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/10/10
  9. mohamadkaro

mohamadkaro عضو سایت

امتیازات:
    +76 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    دوست عزیز کتاب لارا برانینگ هندرسون صرفا یک کتابه و به نظر من اون چیزی نیست که شما و تمام علاقه مندان به فراگیری تکنیک صحیح آواز دنبالش میگردید...هر وقت یک استاد پیدا کردی که به کار و علم و تجربه اش اطمینان داشتی و به ایشون اعتماد کامل پیدا کردی بهش بگو این کتاب رو بهت عملی تدریس کنه...میدونی چرا؟؟چون بنده 5 بار کامل این کتاب رو خوندم و بعد از روزها تمرین کردن بخش های مختلف تازه به اینجا رسیدم که نکنه یه وقت درست تمرین نکرده باشم و به صدام آسیب وارد کرده باشم یا یک عادت اشتباه رو تمرین کرده باشم!!!!!!!منظورم اینه که باید یه کسی باشه تا تمرین های شما رو مرتبا چک کنه که درسته یا نه؟؟ممکنه شما از نوشته های کتاب اشباه برداشت کنی و این خیلی بدتر از بلد نبودن تکنیکه....

شما اول بگید چه سبکی رو می خواید بخونید؟؟

10. مهدی میرحسینی

مهدی میرحسینی عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سنتی سنتی سنتی !!!! ولی نمی دونم چرا ولی بعداز دو سه ساعت خوندن صدام می گیره وگلوم درد می کنه ولذا می خوام یادبگیرم درد بخونم ودرست تحریر بزنم (صدام تاحدودی تحریر داره)من وقت کلاس رفتن را ندارم می خوام تئوری بخونم وخودم عملی تمرین کنم ممنون می شم اگه کمکم کنید درضمن برنامه صداسازی که برادانلود گذاشته بودید را دانلود کردم !

11. hamidbarari

hamidbarari

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام مهدي جان

كتابي تو اين زمينه وجود نداره.. بهترين كار اينه كه كلاس بري و ياد بگيري كه تو هر دستگاهي چطوري تحرير بزني.. اما اگه بخواي تا اندازه اي بدوني بايد اولش حنجرتو قوي كني. مثلا يه تمرين اينجوريه : بايد با صداي بلند بگي "هاه" بطور مقطع و سريع.. بعد اينو تويه يه اكتاو اجرا كني. بعد بگي مثلا" هاه - هاه و الي اخر.. بعد كه حنجرت قوي شد ديگه صداتو كنترل مي كني. نكته مهم هم اينه كه هيچوقت از حلق نخوني... صداتم نباس بره توي بينيت. سرتو بده بالا دستتو بزار زير تيرويدت تا حس كني كه صدا از حنجرت مياد. بعد كه ياد گرفتي كه صداتو از حنجره در بياري ديگه سر بايد موقع خوندن روبرو باشه... مطالب زياده اگه دوس داشتي بازم برات مينويسم.
    با تشكر

12. hamidbarari

hamidbarari

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه
    تحرير تو هر دستگاهي فرق داره. ولي اولش بايد حنجرتو قوي كني.. مثلا بايد با صداي بلند بگي "هاه" سريع و مقطع يا بگي "هاه آ " بعد اينو تو يه اكتاو اجرا كني بعد هم تمرينهاي "هاه ها ه" و الي آخر.. بعدش كه حنجرت راه افتاد و قوي شد ديگه صداتو كنترل مي كني. از دستگاه شور بايد شروع كني كه تحريرش آسونتره..
    واسه همه همينطوره.. نباس اينقدر پشت سر هم بخوني.. اگه 1 ساعت مي خوني فقط 15 دقيقه اوج بخون. هميشه آب ولرم موقع خوندن بخور. بخور آب داغ هم معجزه ميكنه. باز هم اگه دوس داشتي برات مينويسم.
    شاد باشي.

13. majdodin

majdodin عضو سایت

امتیازات:
    +171 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ableton, reason, StudioOne
    کتاب تکنیک آوازلارابرانینگ هندرسون رو کسی از دوستان داره یا میتونه برام گیر بیاره ؟هزینشم + دسترنجشم تقدیم میکنم!اخه توی رهام مارکت تمام شده

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. دانلود کتاب تکنیک آواز نوشته لارا برانینگ هندرسون

,
  2. دانلود کتاب تکنیک آواز

,
  3. کتاب تکنیک آواز نوشته لارا برانینگ هندرسون

,
  4. دانلود کتاب تکنیک آواز هندرسون,
  5. کتاب تکنیک آواز هندرسون دانلود,
  6. تکنیک های راجرلاو و آواز