کتاب آموزش کامل nuendo

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
سلام دوستان بالا خره انتظار ها تموم شد و امروز صفحات کتاب تهیه ی موسیقی با nuendo رو برای دوستان گلم قرار دادم ..البته این مسئله رو بگم که من هر چی گشتم این کتاب رو پیدا نکردم که بخرم وگرنه حتما می خریدم و این صفحات رو با هزار دوز و کلک گیر آوردم ..ولی عوضش پدرم در اومد تا دونه دونه مرتب کردم و فصل به فصل چیدم...با وجود اینکه بسیاری از کاربران تقاضای این کتاب رو کرده بودند ظاهرا کسی این کتاب رو نداشت تا آپلود کنه و یا شاید هم کم لطفی کردن.. به هر حال امروز فصل اول رو براتون قرار می دم چون حجمش خیلی زیاد شده و من الان اینترنت پر سرعت در دسترسم نیست... اینم هدیه ی سال نو تون .....امیدوارم خوشحالتون کرده باشم....:smile (70):

اینم لینکش:

http://www.4shared.com/file/243159622/e9b0f0b2/fasle_aval_nuendo.html

Persian

عضو سایت
25/1/10
83
5
8
با سلام و تشکر ..فارسی هست یا انگلیسی؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ممنونم محمدجان

فقط اگه توی اپلود سنتر سایت آپلود میکردید بهتر بود که موندگار تر میبود و احتمال خراب شدن و یا پاک شدن اون خیلی کمتر بود.

3/7/09
50
2
0
مشهد
سلام دوست عزیز
بی صبرانه منتظر تمام فصلها هستم کارت عالی هست فقط کاش pdf میکردی تا هم حجم کمتری داشت و هم واضح تر میشد

Persian

عضو سایت
25/1/10
83
5
8
کسی نگفت فارسیه یا انگلیسی:smile (74):

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
چشم دوستان گلم دارم روش کار می کنم تا آماده و درست و حسابی به دستتون برسونم و حتما pdf میکنم....

راستی اینو نگفتم این کتاب در آکادمی هنر صدا که اولین آکادمی صدا برداری در ایران هست تدریس می شه...در کل بگم هیچ جای سوال باقی نگذاشته و هم ادیت صدا وهم ادیت تصویر رو توضیح می ده.....

3/7/09
50
2
0
مشهد
واقعا نمیدونی چه کمک بزرگی به من و خیلیا میکنی. ..واقعا همه چی رو توضیح میده؟؟؟

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
واقعا نمیدونی چه کمک بزرگی به من و خیلیا میکنی. ..واقعا همه چی رو توضیح میده؟؟؟
این وظیفه ی بچه های این سایته که به هم کمک کنن....منم تا چند روز پیش همش از دوستان سوال می پرسیدم و بی دروغ و خدایی بگم یک بار هم نشد که بی جواب بمونم...البته الانم می پرسم

آره دوست خوبم همه چیز رو می گه...حتی بیش تر از کار کردن با نوئندو...
ایشالله اگه خدا بخواد شب عید کل کتاب رو تمام وکمال به دستتون می رسونم...:smile (72):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
ممنون از زحمتی که می کشید دوست عزیز
اما از اونجایی که این کتاب در ایران چاپ میشه لطفا از قرار دادن ادامه فصل ها خودداری بفرمایید
عزیزانی که فکر می کنند این کتاب براشون مفید هست به جهت حمایت از مترجم کتاب رو خریداری کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)