کبوتر کاری از بهروز پایگان و رضا یزدانی در آلبوم 8

شروع موضوع توسط Behrouz Paygan ‏3/5/10 در انجمن Rock

تاپیک کبوتر کاری از بهروز پایگان و رضا یزدانی در آلبوم 8 تالار Rock در persian-music.org.

1. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    کبوتر

ترانه : یغما گلرویی

آهنگساز و خواننده : رضا یزدانی

تنظیم کننده : بهروز پایگان

گیتار الکتریک : میلاد عدل

{username}-{filename}

این کار پارسال و به مناسبت میلاد امام هشتم توسط شرکت تولید کننده جمع شد و قرار بود مجموعه در تاریخ 8/8/88 منتشر شود اما به هر علتی 2 روز پیش منتشر شد !!!

--------------------------------------
    اطلاعات سکوئنس:

Daw : Protools LE8 , Cubase 5 & Logic Studio 9

Instruments Plugins

Drums : Superior Drummer 2 NY Studio SDX

Bass : Trilogy

Electric Piano : Native ELC Piano

Organ : B4II
    --------------------------------------
    اطلاعات ضبط :

Software : Protools LE 8

Vocal Microphone : TLM103 on Presonus Preamp

Compressor : DBX1066

Guitar : Fender Stratocaster Mark Knofler Signature - Gibson Lespaul

Guitar AMP : Line6

Guitar Microphone : 1*SM57- 1*AKG C214

Guitar Effect : Boss GT10

Audio Interface : DIGI003 Rack Factory

البته مدل امپ گیتار یادم نیست ولی تو عکسام هست میتونید ببینید و این کار کلا تو Home Studio خودم بسته شده و مسترینگش هم نرم افزاریه بوسیله ی T-Racks Bundle

2. string

string عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    بسیار زیبا. اما نمیدانم چرا این کار جهاتی شبیه به کارهای دیگرتون نبود استاد. البته بنده در حدی نیستم که کار شما رو نقد کنم یا حتی سلیقه ای رو ابراز کنم اما حس میکنم روی چند کاری که قبلا گذاشتید وسواسی داشتید که روی این کار نبود یک جور شفافیت, انگار صداها کمی گنگ شنیده میشدند یا وکال کمی به گوش بنده بالا شنیده میشه.و یا شاید بنده امروز حس درستی ندارم. که البته دومی محتمل تره.
    جسارت بنده رو عفو بفرمائید:smile (70):

3. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    سلام استاد پایگان عزیز !
    خسته نباشید...
    تبریک عرض میکنم - کارتون بسیار زیبا بود و بنده اصلاً جسارت نمی کنم که بخوام نقد کنم - چون تا جایی که من بلدم همه چیز رعایت شده بود.
    بنده همیشه و همه جا گفتم که آقای یزدانی خواننده ی بسیار توانایی هست و به نظرم رضا یزدانی یکبار دیگه تونسته بخوبی از پس موزیک بر بیاد و همکاری جنابعالی با ایشون واقعاً یکی از بهترین ترکای آلبوم هشت هستش !
    درکل معتقدم که افتخار آفرینی در کنسرتی که با آقای یزدانی داشتین ، یکبار دیگه با آهنگ کبوتر تکرار شده.برای شما و آقای یزدانی آرزوی موفقیت دارم.
    فقط آقای پایگان دوتا نکته خواستم عرض کنم :
    اول اینکه آیا تیتراژ فیلم سینمایی تهران تهران رو هم شما تنظیم کردین ؟(چون اونکار واقعاً زیبا شده ، البته از لحاظ بار موسیقیایی کمی سبک هست اما واقعاً جناب یزدانی با اجرای بسیار عالیشون اونکار رو به اوج بردن - من روزی صدبار گوش میکنم اونکار رو - ترانه ی قویی هم داره...)

دوم اینکه امروز داشتم وبسایت موسیقی ما رو چک میکردم که دیدم از جناب یزدانی راجع به آلبوم هشت و قطعه ی کبوتر پرسیدن ، که چه حسی دارن - دیدم داخل اون سایت از زبان رضا یزدانی نوشتن که تنظیم این تراک با بهروز صفاریان بوده و بنده همون موقع متوجه اشتباه شدم و فکر کنم تشابه اسم کوچیک شما با آقای صفاریان دلیل این اشتباه بوده که از نظر من اشتباه بزرگی هم هست - کارای شما بسیار زیبا و درخور توجه هستن و به نظرم باید اقدامی برای رفع این مشکل صورت بگیره تا مردم با استاد خوب موسیقی ، یعنی بهروز پایگان بیشتر آشنا بشن !

درپناه حق

4. jivinice

jivinice عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت استاد پایگان عزیز وضمن تشکر از کار زیبا و اطلاعات کاملی که ارائه دادید ، باید عرض کنم کار و گوش کردم بسیار زیبا بود و طبق تایید فرمایش دوستان بنده هم در حدی نیستم که از کار شما ایراد بگیرم ، باید خدمتتون عارض بشم که مطابق فرمایشات دوست خوبم استریگ ، بگوش بنده هم وکال کمی بلند آمد و ای کیوی آن کمی جای کار بیشتر داشت ،موسیقی پاور زیادی نداشت و صدای درامز به گوشم زیاد پر حجم آمد و صدای وکال و بیس بعضی جا ها تداخل داشتند .
    جسارت بنده حقیر را پذیرا باشید به خاطر نظر خامی که ارائه داشتم ، بی صبرانه منتظر کارهای زیباتر بعدی شما هستیم .

5. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    مسعود جان عزیز اول ممنون از لطفت ، دوما نه اون کار مال من نیست مال آقای کارن همایونفر هست ، منم اون کارو دوست دارم.

دوست عزیزم ممنون از نظری که دادی حتما توی کارای بعدی پیشنهادات شما رو در نظر خواهم گرفت

بارگذاری...