1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

کبریت را تو کشیدی

شروع موضوع توسط محمود فراهانی ‏7/4/13 در انجمن اشعار کاربران

تاپیک کبریت را تو کشیدی تالار اشعار کاربران در persian-music.org.

1. محمود فراهانی

محمود فراهانی هنرمند - ترانه سرا هنرمند عضو سایت

امتیازات:
    +46 / 0 / -0
    خواب بودم !/ خوابم را ،تو آشفتی/ به بیداری/ در لحظه ی مشوش آن رویا/ رویای پلنگ و زخم نگاهش/ آیا من، آهویی بودم ؟!/ یا، خرگوشی؟!/ در محاصره ی صیادان گرسنه/ نامت را ،چگونه فریاد بودم؟/ نمی دانم!/ خواب بودم !/ خوابم را تو آشفتی/ به بیداری/ بیداری مثل آب/ روی بیهوشی/ مثل زخم/ روی نمک/ ذهنم را/ از هذیان واهمه و تنهایی/ به سوی تو آورد/ تو برایم چای آوردی/ و سیگاری/ که گفتی نکش/ و کشیدی/ کبریت را تو/ سیگار را، من/ و شمع های تولدم را / هابیل روشن کرد/ خواب بودم!/ خواب خواب/ ومثل کودکی که کابوس خشک شدن پستانهای مادرش را/ ـــ مک می زند/ می لیسیدم/ انگشت شصت پای چپم را/ که یادم رفته بود/ در یک سالگی ،مکیده بودمش یا نه؟!/ خواب بودم!/ خوابم را تو آشفتی/ به بیداری/ که گفتی:/ چرت و پرت می گویی/ دنیا/ همیشه اش زیباست/ حتی وقتی/ وقت نمی کنی/ وقتی/ برای دیدن زیبایی هایش داشته باشی/ و گفتی:/ آدمها/ تادنیا را از آنها/ و آنهارا از دنیا ،نگیرند/ دست وپا می زنند/ و تو توی این مرداب/ تنها/ به پایین رفتن می اندیشی؟!/ و من/ خواب بودم/ و خواب تو را/ وقتی بر گورم می گریستی/ خواب می دیدم/ که کبریت را، تو کشیدی/ سیگار را ،من/ وشمع های تولدم را/ قابیل خاموش کرد./

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - کبریت را تو
  1. daryadell
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    18
  2. daryadell
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها: