کاور نباشی(از آلبوم حباب) - محسن یگانه - امیر فخیم نیا

شروع موضوع توسط amirpsx ‏21/9/13 در انجمن Other Electronic

تاپیک کاور نباشی(از آلبوم حباب) - محسن یگانه - امیر فخیم نیا تالار Other Electronic در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo
    با سلام و خسته نباشین خدمت دوستاران موسیقی و اهل فن ... انشالله که هرجای جهان هستین شادو خوش و خرم باشین .. آرزوی سلامتی برا همتون دارم در کناره کسایی که دوستشون دارین .. این کاری که براتون آماده کردم شاید آخرین کارم باشه تو زمینه ی الکترو دنس و اینجور سبکا . چون حقیقت دیگه نه حوصلشو دارم نه مجال و فرصت برا انجام این جور سبک ها ... اینجور کارا حسابی روسه آدمو میکشه . و تا وقتی کسی مشوق نداشته باشه یا دلگرمی و دستمایه ای تو این زمینه ادامه دادنش خیلی سخته .. بگذریم این کار رو تقدیم میکنم به آقای یگانه و تموم دوستارانه آقای یگانه و همچنین خواننده های عزیز سایت پرشین ساینر که استفاده ببرن از این کار .. کار تو کیوبیس 5 تمام مراحل ساختش پرودیوس شده .. و تمام مراحل رو خودم انجام دادم .. التماس دعا

DAw: کیوبیس 5

VSTi plugins : نکسوز .. پلاگین های خود کیوبیس . ویو سمپل ها

vst plugins : پک ویو . پلاگین های خود نکسوز

کارت صوت : معمولی آنبورد ..

دانلود اثر بیکلام لینک 1

دانلود اثر بیکلام لینک 2

دانلود اثر بیکلام لینک 3

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. محمد جابر خسروی

محمد جابر خسروی عضو سایت

امتیازات:
    +66 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    پاسخ : کاور نباشی(از آلبوم حباب) - محسن یگانه - امیر فخیم نیا

کاره قشنگی شده بهت تبریک میگم ..
    جای کار 100% داره اما خوبه ...
    بهتر رو افکت گذاری یه کم حوصله و دقت بخرج بدی خیلی بهتر از این خواهد شد..

پیروز باشی و سر بلند

3. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

ممنون کار رو گوش کردی آقا محمد .. بیشتر مد نظرم بود اصله کار رو در بیارم .. زیاد تنظیمش مدرن نبود کار اصلی که بخوام با افکت ها بازی کنم افکت زیادی توش بکار ببرم .. ولی در کل تنظیم و تکنیک های مدرن سبکه الکترو رو خوب بلدم با افکت پرورش بدم .. ولی خوب امتحانم کردم افکت گذاری های متفاوتو به نتیجه رسیدم همین ساده باشه قشنگ تره گندش در میاد زیبایی کار از دست میره همین سره ضرب افکتهای شروع پایان با توجه به اصل ترک کافیه حالا شما اگه تجربه داشته باشی تو کاره تنظیم میفهمی باید حد واسط رو همیشه رعایت کرد و البته در کار کاور دوست دارم اصل کار رو رعایت کنم .. کار نباشی هم جهت استفاده خواننده های اینجا گذاشتم . در کل ممنون از نظرت

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/9/13
  4. milsare%69

milsare%69 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio

مرسی کارت خوب بود
    اما ای کاش فایل اصلی پروژه ( فرمت برنامه ) رو هم میزاشتی تا نیگاه کنیم و تکنیکا رو یاد بگیریم
    گر چه من از اف ال استفاده میکنم
    اگه امکان داره فایل فرمت برنامه رو هم بزارید
    منظورم از فرمت برنامه : مثلاً برای اف ال استودیو فایل project.flp

5. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

سلام .. پروژه رو حقشو دادم یکی از دوستای این سایتم .. باهاش در میون میزارم اجازه داد میزارم واستون استفاده ببرین داداشم هیچ موردی نداره فدات

6. farhadrstaaa

farhadrstaaa عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:

عالی بود دوست من الحق وقت گذاشتی لذت بردم

7. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

سلام آقا فرهاد خوشحالم که پسندیدی .. بله درسته آقا فرهاد بخوای کاره قابل قبولی ارئه بدی باید وقت بزاری روش اگه خوبی در کار هست به خاطر تشویق های شما دوستان بووده . من کوچیکتم

8. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

دوستان پروژه کار خدمت شما .. پسورد داره فایل .. کسانی که پروژه رو لازم دارن .. اعلام کنن که بهشون پسورد رو بدم از طریق پ.خ

nabashi - Download - 4shared

یا حق ...

9. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

دوستان موسیقی دوست ... شاید کسی روش نیاد درخواست بده ... منم تصمیم گرفتم پسورد رو بزارم .. امیدوارم تونسته باشم خدمتی به این سایت کرده باشم .. من کوچیک همتونم .. دوستون دارم

pass :: amirpsxhesam

10. djpopi

djpopi عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase

سلام دوستان به هیچ وجه به این شخص اطمینان نکنین یه شیاده...به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان به این شخص اطمینان نکنید..در مورد تنظیم یا اموزش ...پول منو خورد مدرک قانونی هم دارم ارائه بدم....اگه میخاید باهاش همکاری کنید سریعا منصرف بشید....من بعنوان دوست نمیخام سر هیچ کدومتون رو کلاه بزاره...هر کی مدرک خاست فیش واریزی به حسابش رو براش ایمیل میکنم..این فرد یه شیاده داره از فظای این سایت سوئ استفاده میکنه...پیام رسانی کنید لطفا

- - - - - - - - - -

سلام دوستان به هیچ وجه به این شخص اطمینان نکنین یه شیاده...به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچ عنوان به این شخص اطمینان نکنید..در مورد تنظیم یا اموزش ...پول منو خورد مدرک قانونی هم دارم ارائه بدم....اگه میخاید باهاش همکاری کنید سریعا منصرف بشید....من بعنوان دوست نمیخام سر هیچ کدومتون رو کلاه بزاره...هر کی مدرک خاست فیش واریزی به حسابش رو براش ایمیل میکنم..این فرد یه شیاده داره از فظای این سایت سوئ استفاده میکنه...پیام رسانی کنید لطفا

11. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

آقای پویای پارسا شما از بنده ماهه قبل دو پروژه گرفتید که قرار شد نینتندو دستی رو واسه بچه من بخرید ... اما با ارسال کد رهگیری اشتباه 150 تومن پول رو خوردید .. تمام اس ام اس های رکیکی که برا من فرستادی نگه داشتم پولتم میدم خدمت بزرگترت .. کار با خونوادت دارم الان تموم اس ام اس هایی که واسم فرستادی میدم خدمت آقای محبی و یونس عزیز .. بنده به بدبختی حقه خودم رو از تو شیاد گرفتم ... ولی پولتو میدم دسته بزرگترت فهمیدی ؟ من دزد نیستم خونواده محترمت باید جولوتو بگیرن اونهمه فحش که دادی ازت نمیگزرم فهمیدی >>؟؟؟

12. djpopi

djpopi عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase

دوستان گرامی و هنرمندان عزیز صرفا جهت اطلاع میگم ....اقای amirpsx..یه فرد کلاهبرداره....مواظب باشید ایشون یه شیاده...من با مدرک صحبت میکنم ایشون پول گرفته از من قرار شده پروژه به من تحویل بده الان یک ماه پولم رو که خورد هیچی الان داره بهم میخنده..تو رو خدا واسه سفارش پروژه و یا اموزش به این شیاد اعتماد نکنید من از مدیان تقاضا دارم اطلاع رسانی کنند مدرک فیش پول واریزی به حساب ایشون رو در اختیار مدیران سایت قرار میدم....ممنونم دوستان

- - - - - - - - - -

اقا شما مدارکت رو ارائه بده منم میدم خدمت دوستان....دیگه مدیران میدونن چه جوری و به نفع کی رای بدن......شما شیاد و کلاه برداری...و به عبارتی دزدی اقا من اون پول رو با هزار زحمت دراوردم ولی گول شما که شیاد بزرگی هستید رو خوردم هم مدارکش هم مستندات هم اس ام اس هاتون و هم پیام های یاهو مسنجرتون هست من همه رو به مدیران ارائه میدم...شما ننگی واسه این سایت اسم هنرمند گذاشتی رو خودت پول مردم رو میخوری...من از مدیران استدعا میکنم پی گیری کنند...خواهش میکنم نزارید افرادی مپل ایشون فضای سایت پر بارتون رو خراب کنند هر مدارکی بخاید براتون میفرستم...سپاس گذارم....

13. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,494 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase

قبلا هم عرض کردیم سایت در اینگونه موارد هیچگونه مسولیتی ندارد، همکاری بین اشخاص مسئله ایی شخصی بین خودشون هست
    در این موارد کاری از دست ما ساخته نیست
    شما که مدرک دارید براحتی می تونید از طریق قانون و پلیس فتا اقدام کنید

این تاپیک قفل میشه و پست های اضافی بعد از دیدن شما حذف خواهند شد.

14. amirpsx

amirpsx عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +78 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, cubase, nuendo

آقای پویا پارسا شما 4 ماهه پیش اومده به من زنگ زدی آره سکوت رو شنیدم جای تحسین داره واقعا دمت گرم .. گفتم ممنون داداشم .. به من گفتی بیا منو آموزش بده بهت 400 هزار توومن میدم گفتم داداشم من آموزش اینا انجام نمیدم اسرار کردی زیاد .. گفتم بهت کارگرم وقته آموزش ندارم خودت گفتی بیا یاهو شبی 2 ساعت به من آموزش بده از سره کار برگشتی گفتم با وجود مشکلات شغلی به چشم میام 1000 دفعه بهت گفتم من این کاره نیستم داداشه من اینو هی گفتی آره کادو بهت میدم اینا .. بالاخره منم گفتم باشه موردی نیست ولی خوب من از شما پول قبول نمیکنم به عنوان یاد گاری یه گیتار برام بگیر ندارم از دوستام قرض میگیرم گفتی باشه ولی قرارت بهم خورد گفتی اول تمومه موسیقی رو به من آموزش بده بعد گیتار رو بهت میدم منم شروع کردم اما با مشورت خونواده گفتن امیر جان هیچ جای دنیا این کار رو نمیکنن که شما داری میکنی اگه ایشون صادقه بگو بیاد کرمانشاه تشریف بیاره یادگاریتو گیتارتو بگیره تو هم آموزشش بده .. به خودش گفتم پویا جان اینطوره من نمیتونم بیام در ضمن من کارگرم وقتشو شاید بعضی شبا نداشته باشم ... آره ایشون منصرف شدن تا بعده 2 3 ماه بعد اومد گفت داداش پروژه بهم بده بابتش از خجالتت در میام ... من رو سادگی در خواستشو قبول کردم ولی بهش گفتم پویا جان من ازت پولی دریافت نمیکنم اما یه دستگاهه نینتندو دستی هست کرمانشاه نداره پسرم خوشش اومده برام میگیری دستم تنگه بعدا باهات حساب میکنم .. گفت باشه میرم برات میخرم از دوستم ولی شما اول باید کار رو بدی بعد من برات ارسال میکنم منم گفت چشم میدم خدمتت منم دادم کاره ببار و تنهایی رو این عکس رو نشونم داد Download HAJ AMIR.rar گفتم پویا جان دستت درد نکنه هم خانومم هم پسرم حسام دعا گوتن ... تا فرداش که جمعه میشد کد رهگیری اشتباه داد به من گفت آقا شرمنده این دستگاه گرون بوده 170 تومن بوده ماهه بعد میخرم برات .. گفتم دستت درد نکنه اما خوب سرم کلاه گذاشتی و به یونس جان هم ماهه پیش اطلاع دادم گفت از پلیس فتا اقدام کن .. دیگه یواش یواش شما خواستت اسن شد پروژه سکوت و نباشی رو برات بسازم که شما ماهه بعد برام دستگاه رو بخری کاره منو راه بندازی .. با مشورت خونواده تصمیم گرفتم واسه آخرین بار کار نباشی وسکوت رو براش بسازم ... ساختم دادم ختمتش گفت ندارم بدبختم 100 تومن میدم بورو بخر .. به حر حال بنده حقمو ازت گرفتم .. خودتم قرار بود فقط 2 تا پروژه بگیری ... در ضمن بهتم گفتم پولتو نمیخورم کم کم بهت پش میدم گفتی ماله خودت من مشکلم پول نیست حلالت باشه حلاله پسرت حسام باشه .... در ضمن من به خاطر بی ادبیت بهت آموزش نمیدم اینقده اسمه آلت و فحش های رکیک از دهنت در اومد که ازت دلسرد شدم ... حقه خودمو ازت گرفتم . ناراحت شدی این همه ناراحتی درست کردی از پدره مرحومت بترس که تنشو تو گور لرزوندی ... من باید با خونوادت بحث کنم اگه حرفه قانع کننده ای واسه اینهمه بی احترامی های تو به من داشتن که بعید میدونم داشته باشن پولتو پس میدم از کارم میزنم کله تنظیم و موسیقی رو یادت میدم مجانی ...

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)