کاور ماندگار شادمهر-حسین فاران

شروع موضوع توسط shadmehr00 ‏26/4/12 در انجمن Pop

تاپیک کاور ماندگار شادمهر-حسین فاران تالار Pop در persian-music.org.

1. shadmehr00

shadmehr00 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    • خوشم اومد خوشم اومد x 4
  2. shadmehr00

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    واقعا واسه مدیریت این بخش متاسفم که 4 روز یه بارم به همچین سایتی سر نمیزنن که یه دفه 50 تا کار رو همزمان منتشر کنن و 3 نفرم از تاپیک ما دیدن نکنن.کاری که 3 هفته روی 4 ساعت رو کاورش کار کردی اینجوری مثل یه زباله باهاش برخورد بشه.واقعا آدم میبینه تو فضای هنری از هر جای دیگه کمتر قدر میشناسن.

من کار رو دقیقا 3,4 روزه گذاشتم توی این سایت و ایشون واسه یه تاییدیه انقدر طول میکشه.

ببین آقای مدیر این اسمش ضایع کردن حقوق کاربره.میگیری؟ کاش آقای محبی یا light عزیز نضارت بیشتری روی کاره این مدیرها داشته باشن.

من اینو گفتم که به حقوق اعضا ازین به بعد احترام گذاشته شه.جتی به قیمت خورده شدن حق خودم.

بازم متاسفم وبسیار دلگیر از وظیفه نشناسی.

خدانگهدار.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. HECTRUM

HECTRUM مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +2,038 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, wavelab
    درود.
    ببینید حسین جان من هم بخشی از حق رو به شما میدم و هم بخشی رو هم نمیدم.
    از این جهت حق رو به شما میدم که کار رو گذاشتید و توقع دارید که نظرات دوستان رو در موردش بدونید. در حقیقت کار اصلا گذاشته میشه که نظرات و انتقادات دوستانو با ایده های مختلف ببینیم.
    طرف دیگه قضیه خیلی چیزها میتونه باشه.
    برای مثال: بسیاری از افراد چون در این رشته فعالیت نمیکنند(منظورم موسیقی پاپ یا پاپ کلاسیک هست نه صرفا کاور کردن)اکثرا نظراتشون رو نمیگن.شاید فکر میکنن که مفید واقع نمیشه.
    افرادی مثل من که محدودیت زمانی دارند (به دلایلی یا دانشجو هشتند یا شاغل و ...)که از اینترنت ذغالی هم برخوردارند تا بیان سایت و Gmail و Facebook و Yahoo و ... شونو چک کنند خودش چند ساعت طول میکشه!
    از بسیاری از افراد باید درخواست بشه.(هر کسی دلیل خاص خودش رو داره)
    یکی هم تراکم بالای کارهای دوستان هست که ماشالله من هر چند وقت یکبار که میام نوار کناری صفحه رو میبینم کاملا کارهای جدید جایگزین قبلی ها شدن.
    اما به هر حال دلگیر نشو و بهتره که این قضیه رو به شخص نسبت ندیم.

بگذریم اما خود کار
    بسیار کاور زیبایی شده حسین جان
    اکثر افراد با این آهنگ ها خاطره ی خوبی دارند.در مورد ملودی که بحثی نمیمونه و تنظیم و سازبندی شما بسیار خوب بود فقط کمی حس کردم که بهتره بود کار یکم treble تز بود و یا صدای Hat کمی بلند تر بود.
    بقیه اجزا و میکس و مسترینگ هم خوب بودند.
    با آرزوی موفقیت برای شما

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/4/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 4
  4. thevoice

thevoice عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +111 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    حسین جان ممنون بابت این کاور زیبا
    من همیشه کارهای شما رو دنبال میکنم . چون واقعا کارهای زیبایی میسازید .
    منم به شما حق میدم . امیدوارم سایر دوستان قدر همچین کارهایی که روش وقت میذارید و روی سایت میگذارید رو بدونن .
    ولی از یک طرف شاید تاپیک شما دیده نشده که دوستان نظر بدن مثلا خود من تازه دیدم .
    -------------
    خسته نباشید
    کار خوبی بود .
    تنظیمش همونی بوده که میخواستید و عالی شده . فقط اسلاید بیس اینترو خیلی میتونست بهتر باشه
    صدای گیتار یه خورده خشکه و رنگ نداره . پیشنهاد میکنم از Ilya Efimov Nylon Guitar استفاده کن عالیه .
    2:20 صدای پیانو و بیس فکرکنم تداخل فرکانسی دارند . و یکمی تیره صدا میدن .
    کلا صدای پیانو واضح شنیده نمیشه .اگه از جنس صدای هارد تر استفاده میکردی بهتر بود
    کیک هم فکر کنم زیادی نرمه . اگه یخوره توی فرکانسهای مید تقویت میشد عالی میشد .
    البته اینا نظر شخصی بنده هستش امیدوارم ناراحت نشده باشی.
    به امید کارهای بهتر از شما

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  5. shadmehr00

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    ممنون از دوستان عزیز بابت نظرات.حامد عزیز من از کاربرا گله مند نیستم.هر کسی میتونه بیاد کارو ببینه و نظر خودش رو در صورت تمایل بده.ازین ناراحتم که چرا کار باید 4 روز واسه یه تایید بمونه ویه دفه 8 تا کار همزمان....

این مسئله فقط مربوط به شخص بنده نمیشه.این کار رو مدیر بخش انجام میدن و به هر حال باید روزی یک بار به سایت سر بزنن.

این کار مثل چراغ راهنمایی میمونه که مرتب کار میکنه و هر کسی به موقعش از مسیر رد میشه.

ما که استاد میکس و تنظیم بالاسرمون نیست.کلی وقت میذاریم و کار میکنیم که اینجا ایرادای همو پیدا کنیم.

به هر حال امیدوارم نظارت به موقع باشه و مدیران جواب پیغام خصوصی کاربران که صرفا برای بر طرف کردن مشکل ارسال میکنن رو بدن.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...