آخرین ارسال‌ها

پروژه خوانندگی کاور سیامک عباسی اجرای لایو پیانو

6/6/16
21
20
اراک
سلام دوستان گلم یک کار تمرینی تقدیم به شما اساتید
سلام خدمت آقای پاشا;)

صدا و اجرای پیانو بسیار خوب و امیدوار کننده بود.صدای وکال هم بسیار خوب بود.فقط در بعضی قسمت ها نفس کم اوردین.آهنگ خوبی رو انتخاب کرده بودین.صدای سیامک عباسی هم به صدای شما میخوره.ی سری اشکالات ریز بود که اونم به خاطر اجرای زنده هست:thumbsup:
تمرین تمرین تمرین.......راه رسیدن به موفقیته:angelic:

21/8/11
11
danmark
صدای خوبی‌ داری، و تحریرهاتون قشنگ و خوب. در ضمن پیانو هم زیبا. موفق باشید

24/8/16
39
37
تشکر و سپاس از نظراتتون به امید موفقیت تک تک شما وعزیزان

سلام
دوست عزیز من اهنگ اصلی رو گوش دادم و انتظار ی اجرای خوب از سیامک عباسی رو داشتم و متاسفانه ناامید شدم.من اگه ب سیامک عباسی نمره ی ۵ رو بدم شما قطعا لایق نمره ی بیست هستین.
سربلند و پیروز

6/6/16
21
20
اراک
سلام
دوست عزیز من اهنگ اصلی رو گوش دادم و انتظار ی اجرای خوب از سیامک عباسی رو داشتم و متاسفانه ناامید شدم.من اگه ب سیامک عباسی نمره ی ۵ رو بدم شما قطعا لایق نمره ی بیست هستین.
سربلند و پیروز
دوست عزیز. اینی ک میگم تعصب الکی نیست.قطعه ای ک آقای پاشا از سیامک عباسی اجرا کردن رو خود سیامک بسیار هنرمندانه خونده.فقط شما آهنگ رو ب چشم یک سروصدا گوش نکن.خیلی جزئی تر گوش کن تا بفهمی بنده چی میگم.سیامک یکی از با سواد ترین موزیسین های ایرانه.

24/8/16
39
37
کارهای سیامک عالیه و از کارهای اول تا الانش واقعا پرقدرت و هنرمندانه پیش رفته انشالله بتونم برای استودیو شخصیم میکروفون خوب تهیه کنم کارهای زیباتری به اشتراک میزارم

دوست عزیز. اینی ک میگم تعصب الکی نیست.قطعه ای ک آقای پاشا از سیامک عباسی اجرا کردن رو خود سیامک بسیار هنرمندانه خونده.فقط شما آهنگ رو ب چشم یک سروصدا گوش نکن.خیلی جزئی تر گوش کن تا بفهمی بنده چی میگم.سیامک یکی از با سواد ترین موزیسین های ایرانه.
سلام.دوست عزیز من اهنگای اقای عباسی رو اصلا گوش نداده بودم.تا اجرای اقا پاشا رو گوش دادم وبغد تصمیم گرفتم اهنگ اصلی رو گوش بدم اصلا من یه انتظار خیلی بیشتری از خوندن ایشون داشتم و بر اورده نشد.من فقظ نظرم رو راجع ب خوندنشون گفتم وگرنه منکر سواد موسیقی ایشون نشدم.
موفق باشید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا