آخرین ارسال‌ها

کاور ریتم آهنگ cyanide متالیکا(گیتار الکتریک)

20/11/11
152
25
کرمان
سلام به دوستان عزیز این اولین کاورمه که تو سایت براتون میذارم امیدوارم خوشتون بیاد
cyanide از بند متالیکا.تویه FL studio ریکورد گرفتم plug in هم h.a.r.d..c.o.r.e بود واز همین هم به عنوان افکت استفاده کردم.کارت صدام هم realtek HD آنبرد هست.گیتار هم IBANEZ GRX70 هست.
خودم تقریبا از مراحل ریکورد گیری راضیم با توجه به اولین ریکورد گیریم.ممنون میشم نکته ای در مورد ریکورد گیری به ذهنتون رسید ازم دریغ نکنید برای کاور های بعدیم
ممنون که وقتتون رو برای گوش کردنش میذارید.

چون مدت زمان آهنگ 6:36 بود و همینطور حجم بالا مجبور شدم با دو کیفیت ریکورد کنم که دوستانی که سرعت اینترنتشون هم پایین هست بتونن داونلود کنن

با کیفیت 64kbps و حجم 3.02MB
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

با کیفیت 320kbps و حجم 15.1MB

در ضمن backing track همراه با vocal هست

20/11/11
152
25
کرمان
اول از همه باید از دو نفر تشکر کنم دوستان خوبم End_Up99 و Honey_Shababi که کمکم کردن که این کار رو انجام بدم و همراهم بودن:smile (70):

Honey_Shababi

هنرمند
19/12/09
271
29
ایران
اول از همه باید از دو نفر تشکر کنم دوستان خوبم End_Up99 و Honey_Shababi که کمکم کردن که این کار رو انجام بدم و همراهم بودن
خواهش ميكنم داداش...انجام وظيفه بود...:)

سلام به دوستان عزیز این اولین کاورمه که تو سایت براتون میذارم امیدوارم خوشتون بیاد
cyanide از بند متالیکا.تویه FL studio ریکورد گرفتم plug in هم h.a.r.d..c.o.r.e بود واز همین هم به عنوان افکت استفاده کردم.کارت صدام هم realtek HD آنبرد هست.گیتار هم IBANEZ GRX70 هست.
خودم تقریبا از مراحل ریکورد گیری راضیم با توجه به اولین ریکورد گیریم.ممنون میشم نکته ای در مورد ریکورد گیری به ذهنتون رسید ازم دریغ نکنید برای کاور های بعدیم
ممنون که وقتتون رو برای گوش کردنش میذارید.

خب بريم سر اصل مطلب...:)

درمورد نوازندگي...من واقعا خوشم اومد...بهت تبريك ميگم...آفرين.
يه پيشنهاد...به نظر من هاردكور اصلا صداي خوبي براي گيتار الكتريك نداره.
پيشنهاد ميكنم از Guitar Rig 4 يا Amplitube 3 استفاده كني.
يه مورد درمورد ميكس اين آهنگ هم به نظرم اذيت ميكرد اين بود كه ولوم ريتم گيتار الكتريكت پايين بود و وقتي جيمز داشت ميخوند صداي گيتارت خيلي خيلي كم بود و كم حجم.
دركل بهت خسته نباشيد ميگم.
به اميد موفقيت هاي بيشتر در كارهاي بعدي...:smile (70):

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,248
27
تهران
سلام
ابتدا بابت نوازندگیت بهت تبریک میگم آفرین...
منم با هانی جان موافقم صدای گیتارت زیاد رضایت بخش نبود ولومشم پایین بود...حقیقت از صدای گیتارت خوشم نیومد ولی نوازندگیت خیلی خوبه...
من گیتار ریگو بیشتر پیشنهاد میکنم صدای خیلی بهتری داره...
کلا پیشنهاد میکنم واسه دوستانی مثل شما یه کارت صدای حرفه ای حتما تهیه کنید...
نکته ی خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه...
برات آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم و منتظر بقیه کارات هستم.:smile (70):

hamed_yazdani

عضو سایت
8/10/10
345
مشهد
سلام. دانلود کردم. به نظر من نوازندگیت حرف نداره.تبریک میگم خیلی جالب بود.! به نظر من که نمیشه ازش ایرادی گرفت!

Hamed Sedighi

نوازنده
هنرمند
20/1/11
490
32
کرمان
درود

آفرین ، به لحاظ نوازندگی این کاور هیچ مشکلی نداره . خیلی هم خوب . :smile (13):

فقط یه سری اشکلات میکس و مسترینگ هست . مثلا گیتار بیس کاملا محو شده ، لودنس کار کم هست ... از هارد کُر میشه صدای تقریبا خوبی گرفت ولی در صورتی که روی افکت ها وقت گذاشته بشه و یه صدای قابل قبولی ساخت .

عالی موفق باشی

20/11/11
152
25
کرمان
درود

آفرین ، به لحاظ نوازندگی این کاور هیچ مشکلی نداره . خیلی هم خوب . :smile (13):

فقط یه سری اشکلات میکس و مسترینگ هست . مثلا گیتار بیس کاملا محو شده ، لودنس کار کم هست ... از هارد کُر میشه صدای تقریبا خوبی گرفت ولی در صورتی که روی افکت ها وقت گذاشته بشه و یه صدای قابل قبولی ساخت .

عالی موفق باشی
سلام ممنون از لطفت.میشه درباره ی لودنس توضیح بدی؟چی هست چه کار باید کرد که بهش رسید
در مورد هارد کور هم آره حق با شماست فک کنم بتونم صدایه بهتری ازش بگیرم باید باهاش خیلی ور برم.

Hamed Sedighi

نوازنده
هنرمند
20/1/11
490
32
کرمان
سلام ممنون از لطفت.میشه درباره ی لودنس توضیح بدی؟چی هست چه کار باید کرد که بهش رسید
در مورد هارد کور هم آره حق با شماست فک کنم بتونم صدایه بهتری ازش بگیرم باید باهاش خیلی ور برم.
یور ولکام .

لودنس به میزان بلندی یه کار می گن و تا جایی که من می دونم با RMS سنجیده میشه و برای این کار از پلاگین span voxengo استفاده می کنم . این مقدار حداقل -11 باید باشه . برای این مباحث اگر داخل سایت جستجو کنید مطالب خیلی خوبی رو می بینی مثلا :

این ها رو هم ببینی بد نیست :

M.J1991

هنرمند
21/12/11
391
تهران
اوه ! خیلی نوازندگی خوبی داشت این کاور! این آهنگ ینی از آهنگهای محبوب من تو سبک ترشه !:smile (61):
صدای خالی جیمز رو از کجا گیر اوردی؟
یه مقدار فقط توی Presoloش مشکل داشت کاورت بنظرم البته شاید چون گیتار لید نبود روش اینجوری بنظر میرسید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا