آخرین ارسال‌ها

کاور اهنگ Flight of the Bumblebee

Ehsan.SalehiN

عضو سایت
20/7/19
9
سلام :happy-43:
این کاور من از اهنگ Flight of the Bumblebee هست
برا این کاور از fl studio و پلاگین amplitube 4 استفاده شده
خوش حال میشم نظراتتون راجب این ویدیو و جهت بهبود کارم بدونم
برای دیدن این ویدیو میتوانید
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

یا همچنین میتوانید از
تماشا کنید

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
634
29
مشهد
سلام :happy-43:
این کاور من از اهنگ Flight of the Bumblebee هست
برا این کاور از fl studio و پلاگین amplitube 4 استفاده شده
خوش حال میشم نظراتتون راجب این ویدیو و جهت بهبود کارم بدونم
برای دیدن این ویدیو میتوانید

یا همچنین میتوانید از
تماشا کنید
اقا با تیشرت ریک اند مورتیت خیلی حال کردم یه دونه هم واسه ما بفرست :frown:
فکر کنم هنوز واسه این تمپو زود بود احسان جان.جا داره خیلی بهتر بشه با توجه به توانایی سرعت انگشتات.تجربه من اینه که تو این جور کارای سرعتی روی هر سازی باید حوصله به خرج داد و مدت ها با تمپوی پایین تمرین کرد و به قول جوزف هوفمان گاهی هم سریع نواخت که دستمون عادت نکنه به اروم نواختن اون قطعه.
دم شما گرم و امیدوارم بچه ها بیشتر کلیپ بزارن و مثل شما دل و جرات به خرج بدن:happy-43:

Ehsan.SalehiN

عضو سایت
20/7/19
9
اقا با تیشرت ریک اند مورتیت خیلی حال کردم یه دونه هم واسه ما بفرست :frown:
فکر کنم هنوز واسه این تمپو زود بود احسان جان.جا داره خیلی بهتر بشه با توجه به توانایی سرعت انگشتات.تجربه من اینه که تو این جور کارای سرعتی روی هر سازی باید حوصله به خرج داد و مدت ها با تمپوی پایین تمرین کرد و به قول جوزف هوفمان گاهی هم سریع نواخت که دستمون عادت نکنه به اروم نواختن اون قطعه.
دم شما گرم و امیدوارم بچه ها بیشتر کلیپ بزارن و مثل شما دل و جرات به خرج بدن:happy-43:
ممنون محمد رضا عزیز ❤
فعلا اولین فردی هستید که متوجه تیشرت ریک اند مورتی من شدید حتی خودمم حواسم بهش نبود 🤣
راجب تمپو کاملا حق با شما هست و یه جا هایی توی اهنگ یه خورده سرعتم از تمپو میزنه بالاتر باید بگم پروژه این اهنگ کلا یادگیری تا رکوردش فقط سه روز برای من زمان برد و مسلما اگر بیش تر وقت میزاشتم نتیجه بهتری میتونستم بگیرم ولی به خاطر مشکلی که با گیتارم و این اهنگ داشتم فقط میخواستم این اهنگ زودتر رکورد کنم تموم بشه بره چون واقعا خستم کرده بود و صدای گوش خراش گیتارم و خود این اهنگ واقعا روم تاثیر منفی گزاشته بودن و احساس بدی داشتم 😤 بزودی زود یک گیتار جدید می خرم (تا چند روز اینده) و بعد با قدرت بیش تری ویدیو های جدید میزارم و بدون شک کار های با کیفیت تر و تکنیکی تر و لول بالاتر و البته تمیز تر و با خطا های کمتری را خواهم گزاشت تا هم خودم و هم دوستانی که گوش میدن لذت بیش تری ببریم

بالا