آخرین ارسال‌ها

کاور آهنگ جوستریانی - Redshift Riders - (گیتار الکتریک) - Honey_Shababi

Honey_Shababi

هنرمند
19/12/09
271
29
ایران
درود خدمت دوستان عزیز

کاور آهنگ Redshift Riders از استاد Joe Satriani رو آماده کردم. آهنگ بک ترک رو هم از یه سایت دانلود بک ترک های گیتار، دانلود کردم که شامل پارت درامز و گیتار بیس بود. گیتار ریتم و سولو رو به صورت جداگانه رکورد کردم. متاسفانه کیفیت فایل بک ترک که روش گیتار زدم زیاد جالب نبود و دست من برای میکس کامل صدای گیتار بسته بود. امیدوارم راضی کننده باشه.

DAW : FL Studio 10

ویوز & FL plugins for mixing

گیتار الکتریک : Ibanez RG370

آمپ و افکت : پلاگین Guitar Rig 5

لینک دانلود

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

پخش آنلاین

[MP3]
[/MP3]

M.J1991

هنرمند
21/12/11
391
تهران
:smile (10):عالی شده آقا ! عالی! :smile (38):
Waaaah Waaaaaaaah .....

- - - - - - - - - -

چه tappingی میکنه این هانی شبابی!! آقا این آخرشو Tap زدی؟؟ خیلی خوب بود ! :smile (6):

M.J1991

هنرمند
21/12/11
391
تهران
قربانت مسعود جان :)

آره تپینگ هست. البته از نوع Pick Tapping :)
او ینی پیک رو بردی روی کلیف و با پیک کار انگشت پنجم رو انجام دادی؟ :) پیر شدیم وگرنه یه گیتار میگرفتیم دستمون پوزتو میزدیمـــا ! :smile (68): هه هه ...

Honey_Shababi

هنرمند
19/12/09
271
29
ایران
او ینی پیک رو بردی روی کلیف و با پیک کار انگشت پنجم رو انجام دادی؟ :) پیر شدیم وگرنه یه گیتار میگرفتیم دستمون پوزتو میزدیمـــا ! :smile (68): هه هه ...
ههههههه

آره ... خود جو ستریانی این حرکت رو خیلی انجام میده :) با گوشه پیک باید روی فینگربرد یه حالت hammer on - pull off صورت بگیره. خیلی سادست :) فقط باید مواظب نویز های ناخواسته سیم های کناری بود، که اونم با بخشی از کف دست کنترل میشه :)

محمد-بیگوردی

هنرمند
عضو سایت
سلام هانی جان
کارو گوش کردم و خیلی عالی نواخته شده
در مورد نواختنش نمیخوام نظری بدم ولی تو قسمت میکس کار.....
صدای گیتارت یکم از صدای گیتار ساتریانی تیره تر بود و فکر میکنم با یکمی اکولایز بتونی بهترش کنی
در کل عالی بود و دلم خواست بیشتر از یک بار گوش بدم و به نظر من این یعنی کار خوب
موفق باشی
راستی یه تاپیک برای بکینگ تراک بزن و ترک هایی که داریو بذار تا من و دوستان دیگه هم استفاده کنیم:smile (73):

Honey_Shababi

هنرمند
19/12/09
271
29
ایران
سلام هانی جان
کارو گوش کردم و خیلی عالی نواخته شده
در مورد نواختنش نمیخوام نظری بدم ولی تو قسمت میکس کار.....
صدای گیتارت یکم از صدای گیتار ساتریانی تیره تر بود و فکر میکنم با یکمی اکولایز بتونی بهترش کنی
در کل عالی بود و دلم خواست بیشتر از یک بار گوش بدم و به نظر من این یعنی کار خوب
موفق باشی
راستی یه تاپیک برای بکینگ تراک بزن و ترک هایی که داریو بذار تا من و دوستان دیگه هم استفاده کنیم:smile (73):
ممنونم محمد عزیز

نظر لطفته :)

در مورد بک ترک ها ... همه رو از سایت زیر میگیرم.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا