کاور آهنگی معروف با صدای خودم

شروع موضوع توسط pedrambehzadi ‏13/6/13 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک کاور آهنگی معروف با صدای خودم تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. pedrambehzadi

pedrambehzadi عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    سلام دوستان. آهنگ سکوت از محسن یگانه رو با باز خوانی کردم میخوام نظرتونو بدونم از هیچگونه افکت یا تیون هم استفاده نکردم که نمیدونم اشتباه کردم یا نه منتظر نظرات شما هستم .

http://uploadboy.com/brmwnyk1u2jy.html

Sokoot-PedramBehzadinia.mp3 -

2. AmirMehdiKarimi

AmirMehdiKarimi عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    خسته نباشی پدرام جان...
    به هر حال زحمت کشیدی و جای تشکر داره...
    استفاده از افکت کاملا لازمه ی یک وکال خوب هست...اما در شرایطی که خواننده هم تا حد قابل قبولی بتونه اجرای خوبی داشته باشه...
    استفاده از پلاگین اتوتیون و حتی ملوداین,در این وضعیتی که شما خوندید نمیتونه کار ساز باشه...
    کار به طور کامل فالش هست و فقط از عهده ضعیف ترین کسایی که تازه میخوان خوندن و شروع کنن بر میاد...
    چون برای کسی که خوانندگی رو بلد باشه و گوشش استعداده خواننده شدن رو داشته باشه واقعا یه کار سختیه که وقتی فضای گام آهنگ تو گوشش میپیچه انقدر راحت بتونه فالش بخونه...(واقعا سخته)
    اما شما از پسش بر اومدی...چرا؟؟؟چون گوشتون هماهنگی لازم رو هنوز پیدا نکرده که بتونه موزیک رو گوش بده بعد مغز دستور بده که هنجره بتونه کوک بخونه...و دقیقا پخش آهنگ خام هنگام ضبطتون یه کار بی فایده بوده و فقط سعی کردید از ضرب آهنگ نیفتید بدون اینکه گوش بدید تا بتونید کوک بخونید...
    به نظرم حتما سلفژ کار کنید چون اگر میخواستید تا الان کوک خوندن و تا حد قابل قبول یاد بگیرید حتما یاد گرفته بودید...
    در انتخاب آهنگی هم که میخوای خوندن رو روش تمرین کنی دقت کن...محسن یگانه جنس صداش زیر هست و معمولا گام آهنگاش بالاست...همینم میتونه مهمترین علت باشه برای فالش خوندن چون ممکنه وسعت صداتون بهش نرسه و کم بیارید...
    به هر حال خسته نباشید میگم...
    موفق باشید...

3. pedrambehzadi

pedrambehzadi عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    ممنونم از شما دوست عزیز. خودمم به این نتیجه رسیده بودم که آثار محسن یگانه برای صدای من مناسب نیست شاید تمرین کردن آثار قمیشی برای من بهتر باشه. البته یه سری کارها دارم که ترانه و ملودی از خودمه و با گیتار اجرا کردم که کمترین میزان فالشیو داره.

بارگذاری...