موضوع جامع کار با اف ال استودیو FL Studio ( رفع اشکال و سئوالات )

21/1/10
2
0
1
اقا من تو fl تازه کارم :smile (16): بهم نخندیداااااا یه سوال برای اهنگ سازی تو fl وقتی نتهارو تو step sequencer میزنم چه جوری به playlist منتقلشون کنم یا اصلا نباید اینجوری پیش برم و یا......... ممنون میشم کمکم کنید :smile (26):

amir-roli

عضو سایت
28/5/10
628
64
28
مشهد
www.ej-roli.blogfa.com
اقا من تو fl تازه کارم :smile (16): بهم نخندیداااااا یه سوال برای اهنگ سازی تو fl وقتی نتهارو تو step sequencer میزنم چه جوری به playlist منتقلشون کنم یا اصلا نباید اینجوری پیش برم و یا......... ممنون میشم کمکم کنید :smile (26):
دوست من ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه
اما در مورد سوالت.شما تو یه پترن ریتم یا هر چیز دیگه ای رو درست میکنی.بعد میری به پلی لیست.از جایی که میخوای این پترنت شروع بشه کلیک میکنی.همین!!!:smile (31):

8/11/09
3
0
0
سلام دوستان من میخواستم بدونم تو fl میشه صدای خواننده رو حذف و آهنگو ادیت کرد؟
این اولین باریه که من تو این سایت سوال میکنمچندتا سورس آموزشی fl هم میخواستم

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,229
8,520
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
اساتید بزرگوار بنده وقتی پروژمو داخل خود FL پخش میکنم خیلی کیفیتش بالاتر از وقتی هست که Export میکنم
مشکل از چیه؟؟
وقتی که Export میکنم تمامی تنظیمات رو کاملا میبرم بالا که کیفیت خوب شه اما هیچ تفاوتی نمیکنه
ممنون میشم راهماییم کنید
این اشتباهی هست که دیدم اکثرا انجام میدن
ببینید شما هرچقدر تنظیمات رو بالا ببرید موقع export گرفتن جزئیات بیشتری رو از دست می دید چون در نهایت وقتی بخوایید موزیک رو روی CD کپی کنید باید به 44.1 KHz, 16- bit کانورت کنید
کانورتر های سخت افزاری بسیار گران قیمتی به همین منظور ساخته شده که کمترین افت کیفیت رو در هنگام کانورت داشته باشن ولی برای ما که نرم افزاری کانورت می کنیم افت کیفیت بسیار بیشتر میشه

28/6/10
14
1
3
قزوین
سلام به اساتید:چه جوری میشه که افکت هارو به صورت دستی داخل منوی پلی لیست اعمال کرد؟....... مثلا آهنگ پیش فرضی که داخل برنامه هست . اگه مشاهده کنید منظورمو متوجه میشید. من فقط می تونم تنظیم (ولوم با پنینگ)رو به صورت دستی داخل منوی پلی لیست انجامش بدم .

amir-roli

عضو سایت
28/5/10
628
64
28
مشهد
www.ej-roli.blogfa.com
سلام به اساتید:چه جوری میشه که افکت هارو به صورت دستی داخل منوی پلی لیست اعمال کرد؟....... مثلا آهنگ پیش فرضی که داخل برنامه هست . اگه مشاهده کنید منظورمو متوجه میشید. من فقط می تونم تنظیم (ولوم با پنینگ)رو به صورت دستی داخل منوی پلی لیست انجامش بدم .
دقیق تر توضیح بدید.داخل پلی لیست که نمیشه افکت داد.شما کانالها افکت میدید
اگه دقیقتر توضیح بدبد شاید دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنند شمارو:smile (31):

سرعت تمپو

سلام دوستان یه سئوال داشتم.تو آهنگ سازی عیبی داره تمپو عوض نشه؟؟من آهنگام همیشه از اول تا اخر تمپو رو عوض نمیکنم.آیا بهتره عوض بشه یا نه؟دلیل سادگی و یکنواخت بودن آهنگ همینه؟راستی میشه بگید تمپو برای آهنگهای پاپ حدود چقدره و ترنس چقدره؟ممنون

amir-roli

عضو سایت
28/5/10
628
64
28
مشهد
www.ej-roli.blogfa.com
سلام دوستان یه سئوال داشتم.تو آهنگ سازی عیبی داره تمپو عوض نشه؟؟من آهنگام همیشه از اول تا اخر تمپو رو عوض نمیکنم.آیا بهتره عوض بشه یا نه؟دلیل سادگی و یکنواخت بودن آهنگ همینه؟راستی میشه بگید تمپو برای آهنگهای پاپ حدود چقدره و ترنس چقدره؟ممنون
همون طور که hrm عزیز گفت تمپو عوض نمیشه.
میتونی به جای تغییر تمپو از ریتمهای متنوع تری استفاده کنی
دلیل یکنواخت بودن اهنگ استفاده از اکوردهای تکراری هست.
برای پاپ که خیلی متغیره.اما ترنس:که جا خوندم بین 125 تا 150 اما از نظر خودم 100 تا 140
موفق باشی

28/6/10
14
1
3
قزوین
با سلام خدمت آقای محبی :یه سوال ... میشه درباره این خطوط توضیحی بدین ... من نمیدونم از کدوم قسمت وارد (پلی لیست) میشن!

مشاهده پیوست 345

سلام امیر جان: من با این خطوط مشکل دارم. نمی دونم چه جوری داخل (پلی لیست) میان؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید:smile (74): . شاید این سوال هم برای مبتدی هایی مثل من پیش بیاد :smile (31):

مشاهده پیوست 345[/QUOTE]

28/6/10
14
1
3
قزوین
سلام آقای amir-roli :ظمن تشکر از شما که به فکر ما هستید... من یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که از صبح ساعت 7:00 am تا 6:00 pm سر کار میرم و شب سری به سایت میزنم .
چشم:smile (81): سی میکنم درستش بکنم...

راهی رو میتونید پیشنهاد کنید که من بتونم راحت لینک بزارم :smile (73):.. ازتون منمنون مشم .

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
6/7/10
134
37
28
ماهرویان
این خطوط مربوط به اتومیشن هستش که با راست کلیک روی هر کنترل مقدار " بلندی صدا . پیچ . پن " می تونید اونو ایجاد کنید و بنا به نیاز ازش استفاده کنید

vahab bandari

Producer
هنرمند
25/2/10
173
27
28
A State Of Trance
با سلام خدمت آقای محبی :یه سوال ... میشه درباره این خطوط توضیحی بدین ... من نمیدونم از کدوم قسمت وارد (پلی لیست) میشن!

مشاهده پیوست 345

سلام امیر جان: من با این خطوط مشکل دارم. نمی دونم چه جوری داخل (پلی لیست) میان؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید:smile (74): . شاید این سوال هم برای مبتدی هایی مثل من پیش بیاد :smile (31):

مشاهده پیوست 345
[/quote]

عزیزم اینا اوتومیشن هستند.
و باید از خود برنامه لودشون کنی.

میخوام ریتم های stylus RMX رو به fl وارد کنم ولی نمیتونم ! export میدی هم که ازش میگیرم تیکه تیکه و خرابه ! یکی پیدا بشه آموزشش رو با عکس بذاره !
میخوام همون چیزی که تو آر ام ایکس پخش میشه رو وارد fl کنم !

22/7/10
113
0
16
ABADAN
فونت نامناسب

آقا من هر پروژه ای رو میسازم نمیتونم ذخیره پروژ کنم فکر کنم از ریجستری باشه اگه اینه که چه طور رجیستریش کنم؟:smile (9):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

amir-roli

عضو سایت
28/5/10
628
64
28
مشهد
www.ej-roli.blogfa.com
آقا من هر پروژه ای رو میسازم نمیتونم ذخیره پروژ کنم فکر کنم از ریجستری باشه اگه اینه که چه طور رجیستریش کنم؟:smile (9):
سلام دوست عزیز.
بله مشکل از رجیستر هست.
اف ال چند کار میکنید؟
:smile (13):کرکش رو میتونید از همین سایت دانلود کنید
موفق باشی