موضوع جامع کار با اف ال استودیو FL Studio ( رفع اشکال و سئوالات )

Sina-NS

عضو سایت
5/8/19
9
0
1
سلام
من آخرین نسخه flstudio نصب کردم اما هر کاری می کنم هایپرسونیک توش بزرگ نمی شه. قبلا یک روشی بود که می تونستیم وی اس تی هایی مثل هایپرسونیک رو مثل نسخه های قبلی بزرگ کنیم ولی الان کار نمی کنه و وی اس تی ها توی یک پنجره کوچیک نشون داده می شه

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
94
84
18
61
سلام
من آخرین نسخه flstudio نصب کردم اما هر کاری می کنم هایپرسونیک توش بزرگ نمی شه. قبلا یک روشی بود که می تونستیم وی اس تی هایی مثل هایپرسونیک رو مثل نسخه های قبلی بزرگ کنیم ولی الان کار نمی کنه و وی اس تی ها توی یک پنجره کوچیک نشون داده می شه
ظاهرا این مشکلات با نسخه های جدید به وجود اومده امتحان کنید با نسخه های قدمی تر اگه جواب گرفتین مشکل از کرک نرم افزار هست

Palizam

عضو سایت
31/7/19
23
1
3
احتمال نرم
متخصصا همه تو خونه حبص شدن :banghead-46:
نه فکر نمیکنم سخت افزار باشه،،، همه شواهد گواهی میده که مربوط به نرم افزاره
متخصصا همه تو خونه حبص شدن :banghead-46:
نه فکر نمیکنم سخت افزار باشه،،، همه شواهد گواهی میده که مربوط به نرم افزاره
اونم میتونه باشه شما چندتا کار بکن اول مشخصات سیستمتون را بگید لطفا دوم وقتی پروژه را باز میکنی تو اف ال چقدر رم استفاده میشه؟سوم اون تیکه که میگید تیک هنگی میخوره وضعیت سیپیو در چه حاله و چند درصده و اینکه آیا حین کار با اف ال از برنامه دیگه ای استفاده میکنید؟یا دانلودی دارید که صد در صد بوده باشه و...
چهارم وضعیت هارد درایو در task manager

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
426
329
63
22
Sweet Spot
احتمال نرم

اونم میتونه باشه شما چندتا کار بکن اول مشخصات سیستمتون را بگید لطفا دوم وقتی پروژه را باز میکنی تو اف ال چقدر رم استفاده میشه؟سوم اون تیکه که میگید تیک هنگی میخوره وضعیت سیپیو در چه حاله و چند درصده و اینکه آیا حین کار با اف ال از برنامه دیگه ای استفاده میکنید؟یا دانلودی دارید که صد در صد بوده باشه و...
چهارم وضعیت هارد درایو در task manager
موقتا حل شده،، مشکل ورژن بعضی پلاگینهاست

Palizam

عضو سایت
31/7/19
23
1
3
دوستان سوالی داشتم بعضی کارها را ک با هدفون گوش میکنم پلاکت ها در جلو مثلا دوتا بالا راست و یکی مثلا چپ پایین و یکی دوباره چپ بالا میخوره چطوری میشه به این استریو دست پیدا کرد؟

Palizam

عضو سایت
31/7/19
23
1
3
دوستان من با اف ال کار میکنم کاری که ۲۴ بیت ریت میکس شده در mp3 16 بیت،استریو ایمیجش نزدیکتر میشه حالا سوال پیش میاد که آیا منی که میخوام خروجی mp3بگیرم درسته که کارم را با عمق ۲۴ میکس میکنم؟مخصوصاه میکس استریو ایمیج ممنون میشم اساتید و اعضای محترم جواب سوال من را بدهند ممنون از شما

ما در شبکه‌های اجتماعی