موضوع جامع کار با اف ال استودیو FL Studio ( رفع اشکال و سئوالات )

22/1/20
1
0
1
سلام خسته نباشید من وقتی کانتکت ۶ رو توی اف ال ۲۰ .۶.۱ (برعکسه) باز میکنم ارور پروسس میده میگا خود کانتکت disable شده چیکار کنم تنظیمات خاصی داره؟

10/11/17
195
168
43
کسی می دونه
آیا در FL studio 20 میشه مثل cubase
Edit in place کرد ؟و چجوری؟

10/11/17
195
168
43
خوب سوال قبلیم جوابش خودم پیدا کردم
Fl edit in place نداره باید با piano roll کار کرد
یه سوال دیگه دارم
دوستان یکی توضیح میده چجوری میشه در Fl add marker کرد ؟
من می خوام time signature برحسب زمان داشته باشم نه bar هر کار می کنم نمیاد گزینه
Add time signature

mehrdadsaghi

عضو سایت
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

یه مشکلی در کار با وی اس تی نکسوز واسم بوجود اومده که نیاز ب کمکتون دارم

قضیه ازین قرار هستش که من نکسوز رو نصب کردم و مشکلی با لود شدن ‍‍‍محتویاتش ندارم فقط هنگامی ک اجرا میشه روی پریست ها ک کلیک میکنم تا توی صفحه ی خود اف ال کلیک نکنم پریست داخل نکسوز صداش نمیاد یعنی به محض لود شدن پریست کار نمیکنه باید یک بار هم توی خود اف ال حالا هرجاییش کلیک کنم تا صدای پریست داخل نکسوز بیاد . من یادم هست یک بار چنین مشکلی داشتم ولی حل شد الان یادم رفته
( اینم بگم توی بقیه پلاگینام چنین مشکلی رو ندارم) ممنون میشم راهنمایی کنید

10/11/17
195
168
43
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

یه مشکلی در کار با وی اس تی نکسوز واسم بوجود اومده که نیاز ب کمکتون دارم

قضیه ازین قرار هستش که من نکسوز رو نصب کردم و مشکلی با لود شدن ‍‍‍محتویاتش ندارم فقط هنگامی ک اجرا میشه روی پریست ها ک کلیک میکنم تا توی صفحه ی خود اف ال کلیک نکنم پریست داخل نکسوز صداش نمیاد یعنی به محض لود شدن پریست کار نمیکنه باید یک بار هم توی خود اف ال حالا هرجاییش کلیک کنم تا صدای پریست داخل نکسوز بیاد . من یادم هست یک بار چنین مشکلی داشتم ولی حل شد الان یادم رفته
( اینم بگم توی بقیه پلاگینام چنین مشکلی رو ندارم) ممنون میشم راهنمایی کنید
این که یک‌کلیک می کنی مشکلت حل میشه خوبه دیگه
گاهی اوقات باید اون presetکه مشکل داره رو هم باید پاک کنی تا بقیه هم صدا داشته باشند

توی صفحه ی خود اف ال کلیک نکنم پریست داخل نکسوز صداش نمیاد
این بخاطر این هستش از نسخه 32 بیت استفاده میکنید
البته ویندوز من 64 خستش و زمانی که از نسخه 32 نکسوز استفاده میکردم این مشکل رو داشتم و با نصب نسخه 64 نکسوز مشکل حل شد حالا فکر کنم اگه از نسخه 32 بیت اف ال استفاده کنید این مشکل پیش نیاد البته مطمئن نیستم و فقط حدس میزنم میتونید تست کنید و اگه دوست داشتین نتیجه شو به اشتراک بذارید
موفق و پیروز باشید

naksoka

عضو سایت
29/12/09
160
122
43
این بخاطر این هستش از نسخه 32 بیت استفاده میکنید
البته ویندوز من 64 خستش و زمانی که از نسخه 32 نکسوز استفاده میکردم این مشکل رو داشتم و با نصب نسخه 64 نکسوز مشکل حل شد حالا فکر کنم اگه از نسخه 32 بیت اف ال استفاده کنید این مشکل پیش نیاد البته مطمئن نیستم و فقط حدس میزنم میتونید تست کنید و اگه دوست داشتین نتیجه شو به اشتراک بذارید
موفق و پیروز باشید
سلام دوست عزیز
نکسس 2 نسخه 64 بیتی داره؟
تو اینترنت سرچ کردم میگن فقط نکسس 3 نسخه 64 بیتی داره !
اگه با نکسس 2 کار میکنید ممنون میشم فایل dll 64 بیتی رو واسه دانلود بزارید

24/2/20
1
0
1
سلام بچه ها کسی میدونه گزینه clone در اف ال استدیو چجوری فعال میشه هرکار میکنم گزینش سفیده

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
137
110
43
61
مشهد
اگه منظورت Clone در قسمت سکوئنسر هست اون خودش فعال هست کدوم Clone رو می گی

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
137
110
43
61
مشهد
من نمیدونم این صدای منو به چه کار شما میاد
شما هر نوع صدای منو هم که به FL بدید باز هم استریو تحویل می گیرید
به نظر من تنها راه این هست که بعد از خروجی گرفتن از Wav مورد نظرتون اون رو در نرم افزاری مثل Adobe Audition باز کنید بعد از کات کردن یکی از کانالها اون رو روی کانال بعدی Paste کنید سپس کانال جدید رو جایگزین کانال پاک شده کنید هر چند در اکسپورت به شما استریو خواهد داد اما در عمل شما یک صدای منو خواهید داشت
در ضمن اگه خواستی از این روش استفاده کنی گین صدا رو مقداری کم کن که صدا دیستورشن نشه

فایل های ضمیمه

• 10.7 مگابایت نمایش‌ها: 2

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
137
110
43
61
مشهد
هم می تونی از پست 4032 . 4033 . 4037 . 4038

هم می تونی توی کانالی که دوست داری منو باشه از Fruity Stereo Enhamcer استفاده کنی ولوم Sterero SEP
رو به طرف منها تا انتها بچرخونی
در کل همه راهها به یه جواب میرسه
Capture.JPG

naksoka

عضو سایت
29/12/09
160
122
43
من از ورژن 12 استفاده میکنم این قسمت رو نداره؟راه دیگه ای هم هست؟
سلام دوست عزیز
روش های مختلفی هست که میتونی استفاده کنی من 3تاشو میگم که نیاز به نرم افزار جانبی ندارید و با نسخه های قدیمی اف ال هم میشه انجام بدی
به عکسهایی که برات آپ میکنم نگاه کن
1- تو قسمت پایین هر کانال میکسر یه چرخنده یا ناب هست به اسم stereo separation که اگه به سمت راست ببریش صدای اون کانال میکسر مونو میشه و اگه به سمت چپ ببریش پنهای استریو بیتر میشه
2- هر پلاگینی که جلوش نوشته mono رو تو کانال استفاده کنی اون کانال مونو میشه صداش
3- تو ادیسن اف ال فایل ویو رو وارد کن تو قسمت Channel با یه کلیک ساده فایلتو میتونی به مونو تبدیل کنیUntfgfgitled.jpgUntditled.jpgUntitled-1.jpg