آخرین ارسال‌ها

موضوع جامع کار با اف ال استودیو FL Studio ( رفع اشکال و سئوالات )

22/1/20
1
سلام خسته نباشید من وقتی کانتکت ۶ رو توی اف ال ۲۰ .۶.۱ (برعکسه) باز میکنم ارور پروسس میده میگا خود کانتکت disable شده چیکار کنم تنظیمات خاصی داره؟

10/11/17
187
کسی می دونه
آیا در FL studio 20 میشه مثل cubase
Edit in place کرد ؟و چجوری؟

10/11/17
187
خوب سوال قبلیم جوابش خودم پیدا کردم
Fl edit in place نداره باید با piano roll کار کرد
یه سوال دیگه دارم
دوستان یکی توضیح میده چجوری میشه در Fl add marker کرد ؟
من می خوام time signature برحسب زمان داشته باشم نه bar هر کار می کنم نمیاد گزینه
Add time signature

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

یه مشکلی در کار با وی اس تی نکسوز واسم بوجود اومده که نیاز ب کمکتون دارم

قضیه ازین قرار هستش که من نکسوز رو نصب کردم و مشکلی با لود شدن ‍‍‍محتویاتش ندارم فقط هنگامی ک اجرا میشه روی پریست ها ک کلیک میکنم تا توی صفحه ی خود اف ال کلیک نکنم پریست داخل نکسوز صداش نمیاد یعنی به محض لود شدن پریست کار نمیکنه باید یک بار هم توی خود اف ال حالا هرجاییش کلیک کنم تا صدای پریست داخل نکسوز بیاد . من یادم هست یک بار چنین مشکلی داشتم ولی حل شد الان یادم رفته
( اینم بگم توی بقیه پلاگینام چنین مشکلی رو ندارم) ممنون میشم راهنمایی کنید

10/11/17
187
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی

یه مشکلی در کار با وی اس تی نکسوز واسم بوجود اومده که نیاز ب کمکتون دارم

قضیه ازین قرار هستش که من نکسوز رو نصب کردم و مشکلی با لود شدن ‍‍‍محتویاتش ندارم فقط هنگامی ک اجرا میشه روی پریست ها ک کلیک میکنم تا توی صفحه ی خود اف ال کلیک نکنم پریست داخل نکسوز صداش نمیاد یعنی به محض لود شدن پریست کار نمیکنه باید یک بار هم توی خود اف ال حالا هرجاییش کلیک کنم تا صدای پریست داخل نکسوز بیاد . من یادم هست یک بار چنین مشکلی داشتم ولی حل شد الان یادم رفته
( اینم بگم توی بقیه پلاگینام چنین مشکلی رو ندارم) ممنون میشم راهنمایی کنید
این که یک‌کلیک می کنی مشکلت حل میشه خوبه دیگه
گاهی اوقات باید اون presetکه مشکل داره رو هم باید پاک کنی تا بقیه هم صدا داشته باشند

توی صفحه ی خود اف ال کلیک نکنم پریست داخل نکسوز صداش نمیاد
این بخاطر این هستش از نسخه 32 بیت استفاده میکنید
البته ویندوز من 64 خستش و زمانی که از نسخه 32 نکسوز استفاده میکردم این مشکل رو داشتم و با نصب نسخه 64 نکسوز مشکل حل شد حالا فکر کنم اگه از نسخه 32 بیت اف ال استفاده کنید این مشکل پیش نیاد البته مطمئن نیستم و فقط حدس میزنم میتونید تست کنید و اگه دوست داشتین نتیجه شو به اشتراک بذارید
موفق و پیروز باشید

naksoka

عضو سایت
29/12/09
159
این بخاطر این هستش از نسخه 32 بیت استفاده میکنید
البته ویندوز من 64 خستش و زمانی که از نسخه 32 نکسوز استفاده میکردم این مشکل رو داشتم و با نصب نسخه 64 نکسوز مشکل حل شد حالا فکر کنم اگه از نسخه 32 بیت اف ال استفاده کنید این مشکل پیش نیاد البته مطمئن نیستم و فقط حدس میزنم میتونید تست کنید و اگه دوست داشتین نتیجه شو به اشتراک بذارید
موفق و پیروز باشید
سلام دوست عزیز
نکسس 2 نسخه 64 بیتی داره؟
تو اینترنت سرچ کردم میگن فقط نکسس 3 نسخه 64 بیتی داره !
اگه با نکسس 2 کار میکنید ممنون میشم فایل dll 64 بیتی رو واسه دانلود بزارید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا