کارت focusrite liquid saffire 56

Ha-MeD

ice-vocal
29/1/10
156
57
28
ایران - شمال
خیر کارتشون کارت خوبیه..
بگید دست نگه داره یا اینکه با ویندوز ایکس پی کار کنه.. و همیشه سرچ کنه تا اگه درایور 7 اومده بلافاصله دانلود و نصبش کنه.
جناب محبي
من كارت صداي فوكوس رايت ٢٤ پرو رو خويداري كردم
مجبور شدم يه كارت جدا فاير واير بخرم تلاشم كردم كه مدل خوب و قدرتمند تري بخرم
ويندوزم هم ده هست به نظرتون به مشكلي بر ميخورم
از كارت صدا كه هر جا رفتم تعريف شنيدم
[DOUBLEPOST=1440779155,1440353015][/DOUBLEPOST]
كارت بسيار خوبيه و يكي از حسنهاش داشتن پري امپهاي فوكوس رايته كه در دنيا به عنوان يي از پري امپهاي خوب شناخته شده.
جناب محبي
ميتونم بپرسم چه جوري ولوم كلي مانيتور و با كليد خود كارت صدا كم و زياد كنم؟ فقط از رو نرم افزار ميشه صداي كلي موزيك رو كم كرد و ولوم صدا كار نميكنه - منم ميكسر رو از مپ صدابرداريم حذف كردم - كارت صدا فوكوس رايت ٢٤

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,304
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
جناب محبي
من كارت صداي فوكوس رايت ٢٤ پرو رو خويداري كردم
مجبور شدم يه كارت جدا فاير واير بخرم تلاشم كردم كه مدل خوب و قدرتمند تري بخرم
ويندوزم هم ده هست به نظرتون به مشكلي بر ميخورم
از كارت صدا كه هر جا رفتم تعريف شنيدم
بعید میدونم موردی باشه
جناب محبي
ميتونم بپرسم چه جوري ولوم كلي مانيتور و با كليد خود كارت صدا كم و زياد كنم؟ فقط از رو نرم افزار ميشه صداي كلي موزيك رو كم كرد و ولوم صدا كار نميكنه - منم ميكسر رو از مپ صدابرداريم حذف كردم - كارت صدا فوكوس رايت ٢٤
تصور میکنم توی منوی کارت صدا باید انتخاب کنید اگه درست یادم مونده باشه

Ha-MeD

ice-vocal
29/1/10
156
57
28
ایران - شمال
بعید میدونم موردی باشه

تصور میکنم توی منوی کارت صدا باید انتخاب کنید اگه درست یادم مونده باشه
مرسي حل شد
يه چن تا سوال هس كه واقعا جوابي براش ندارم
اگه نشد حلش كنم اينجا مزاحمتون ميشم
[DOUBLEPOST=1440923299,1440869175][/DOUBLEPOST]مفهموم PFL رو منوی کارت صدا چیه - چرا من در این حالت رو مانیتورام موزیک و استریو دارم و چرا غیر این حالت احساس میکنم موزیک دی سورته و من باید از این کلید استفاده کنم ؟

30/12/15
39
13
8
بنده از کارت Focusrite Saffire Pro14 روی ویندوز 7، 64 بیت بدون کوچکترین مشکل استفاده میکنم:smile (73):

از کارت Firewire با چیبست Texas Instruments استفاده میکنم.

مشاهده پیوست 2573
سلام من کارت صدای فوکوسرایت 14 دارم با کارت فایر وایر ان ای سی 400 .... ویندوزم 64 بیت سون ... سیستمم کارت فایر وایر رو میشناسه ولی کارت صدا رو نه ... نرم افزار ش رو دانلود کردم 2.4 ولی بازم نشد ورژن های دیگه رو هم تست کردم نشد ... توی اف ال این ارورو میاد و هیچ جای سیستمم اسم ساف فایر نیست جز اف ال ... not enough asio output channels available . at least 2 channels are needed
[doublepost=1457299766,1457299454][/doublepost]امکان تعویض هم ندارم چون تازه یه هفته هست خریدم ولی نتونستم استفاده کنم... خواهشا راهنمایی کنین مرسی
[doublepost=1457299881][/doublepost]بعد نصب اینجوری میشه2222.jpg
[doublepost=1457300344][/doublepost]
گویا اینجوری که میگن کارتهای فوکوس رایت با ویندوزهای 7 مشکل درایور داره که خیلی ها متعقدن ضعف محسوب میشه.
اما مطمئنا به زودی این مشکل برطرف خواهد شد.

یعنی من ویندوز 8.1 نصب کنم مشکلم حل میشه؟ الان سون هست 64 بیت .. یه هفته هست نتونستم وسایلم رو استفاده کنم ... کارت صدا فوکوسرایت 14 و کارت فایر وایر ان ای سی 400 و اسپیکر اریس 5
اگه راهی هست بگین من کلافه شدم دیگه ...