کارت صدا Creative Audigy Platinum

شروع موضوع توسط bdel ‏24/5/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کارت صدا Creative Audigy Platinum تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. bdel

bdel عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, sonar
    سلام دوستان
    یکسری اطلاعات در مورد کارت صدای Creative Audigy Platinum مثل usb یا pci بودنش, کیفیتش تا چه حد و نزدیک به کدوم کارت صدای شناخته شده هستش, قیمتش و ... میخواستم
    ممنون میشم دوستان لطف کنن و من رو راهنمایی کنن
    اینم عکسشه
    {username}-{filename}
    {username}-{filename}

2. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    این یه کارت اماتوریه که قیمتش هم بالاست و دیگه تولید نمیشه به جای این کارت سری xfx fatality یا یه همچین چیزی جایگزین شده
    قیمتش زمان خودش 200 بود یه سری پلتینیوم هم داشت که مشکی رنگ بود و اون هم قمیتش از این یکی بیشتر بود .
    جفتش هیچ پردازشی روی صدا انجام نمیدهند
    قیمت دست دومش هم حدود 70تا90 تومن بیشتر ارزش نداره
    به جای این کارت میتونید فست ترک رو بگیرید که قیمتش 140 تومنه و دست دومش هم میشه دور و بر همین 70 و اینها تهیه کنید که به مراتب یه سر و گردنم از کریتیو بهتره !
    ولی در کل این کارت کریتیو به تمام کارتهای سری زولتریکس و برندهای دیگه برتری خاصی داره.
    و در مورد اینترفیس این کارت ! این کارت PCIهستش و توسط یه کابل به پنل مربوطه وصل میشه و این پنل در جلوی کیس داخل یک ی از براکتهای درایوها جاسازی میشه .ه شکلش هم گویای همه چیز هست نگاه کنید میبینید دقیقا شبیه یک DVd درایو هست.

3. bdel

bdel عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, sonar
    با تشکر از توضیحات مفیدتون:smile (2):
    یعنی کلا بود و نبودش رو سیستم فرق نداره دیگه؟؟!!:d

4. Ramtin

Ramtin Banned

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    ببینید این کارت از سری audigy هست که من مدل value این کارت رو داشتم فقط خوبی این مدل که شما عکسشو گذاشتی اینه که امکانتش بیشتره مثلا ورودی و خروجی مینی midi داره . درکل اگه میخواید همچین چیزی رو بخرید مدل سبکش رو بخرید که حدود33 تومن قیمتش هست و به جای دست دوم میتونید نو رو تهیه کنید ولی دیگه پنل نداره و رموت کنترل نداره . ولی پردازش 24 بیت رو بصورت انالوگ انجام میده بدون اینکه هیچ گونه پردازش دیجیتالی و یا بهت بگم ضبط دیجیتالی رو انجام بده و فقط برای اماتوری خوبه که نمونه صدایش رو هم میتونید در یک از پروژه های بنده نگاه کنید( پروژه اموزشی UML) صدا رو خوب میگیره و از کیفیت انبرد بهتره فقط همین . و فرقش با این مدلی که عکسشو گزاشتید فقط در اماکنات هست و گرنه در پخش و ضبط فرقی ندارند ! من که توضیحاتمو دادم و گفتم که فست ترک از این بهتر هستش. من چندسال میشه با این کارت audigy خودم کار کردم و تا چند وقت پیش که متاسفانه بر اثر یک اشتباه ساده سوخت ! ولی در کل کیفیت کریتیو نسبت به بقیه یه چیزی بالاتر از تصوره خودتون میتونید امتحان کنید. همین الان کارت صدای انبردم رو روشن کردم ولی ولومی که اون کریتیو داشت این یکی نداره . متاسفانه. شدت صدا خیلی بالاتر از اونی وبد که فکرشو بکنی . در کل برای اماتوری و اشنایی با صدا و انجام سعی و خطا کریتیو خوبه ولی اگه قصدتون تهیه یک کارت برای یک عمر و همیشگی هست به کارتهای حرفه ای فکر کنید چون کریتیو برای رینج 100 تومن به بالا چیزی برای گفتن نداره .

بارگذاری...