آخرین ارسال‌ها

کارت صدا یا میکروفون؟ لطفا راهنماییم کنید.

2/1/16
11
30
سلام ب همه دوستان... بنده در حال حاضر یک کارت صدای اشتنبرگ UR 12 دارم با یک میکروفون Audio AT2020.
تصمیم دارم ی ارتقا ب کیفیت وکالم بدم...تا حدود 10 میلیون ب نظر شما کارت صدام رو عوض کنم یا میکروفون؟ ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید و گزینه پیشنهادیتون رو هم بفرمایید. پیشاپیش سپاسگزارم از زمانی که میزارید.

آخرین ویرایش:

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,807
53
.
سلام ب همه دوستان... بنده در حال حاضر یک کارت صدای اشتنبرگ UR 12 دارم با یک میکروفون Audio AT2020.
تصمیم دارم ی ارتقا ب کیفیت وکالم بدم...تا حدود 10 میلیون ب نظر شما کارت صدام رو عوض کنم یا میکروفون؟ ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید و گزینه پیشنهادیتون رو هم بفرمایید. پیشاپیش سپاسگزارم از زمانی که میزارید.
کیفیت ووکال با میکروفون و آدیو اینترفیس جابجا نمیشه! این ووکالیسته که روی صدای خودش باید کار کنه، که 10 میلیون هم هزینه نداره!

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
80
61
کیفیت ووکال با میکروفون و آدیو اینترفیس جابجا نمیشه! این ووکالیسته که روی صدای خودش باید کار کنه، که 10 میلیون هم هزینه نداره!
البته که حرف اقای (Farhood) درست.
من اگه جای شما بودم 10 میلیون رو صرف اموزش صدابرداری و مباحث اوپراتوری Studio می کردم
چون هم کارت صداتون و هم میکروفون از استانداردهای لازم برخورداره و یه میکروفون با قیمت بالاتر معجزه ای رو براتون رقم نمی زنه

1.میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ

2.محدوده فرکانسی از 20هرتز تا 20کیلوهرتز

3.نویز بسیار پایین

4.الگوی قطبی کاردیود

5.حساسیت بالا

6.دارای SPL 144 دسی بل

2/1/16
11
30
بله حق با شماست... اما من تا حد زیادی از کیفیت خوندن خواننده مطمئنم. مجددا سپاسگزارم

2/1/16
11
30
البته که حرف اقای (Farhood) درست.
من اگه جای شما بودم 10 میلیون رو صرف اموزش صدابرداری و مباحث اوپراتوری Studio می کردم
چون هم کارت صداتون و هم میکروفون از استانداردهای لازم برخورداره و یه میکروفون با قیمت بالاتر معجزه ای رو براتون رقم نمی زنه

1.میکروفن کاندنسر با دیافراگم بزرگ

2.محدوده فرکانسی از 20هرتز تا 20کیلوهرتز

3.نویز بسیار پایین

4.الگوی قطبی کاردیود

5.حساسیت بالا

6.دارای SPL 144 دسی بل
پاسخ قابل تاملی بود... آیا جایی رو برای آموزش سراغ دارید.؟ بنده مشهد هستم ولی امکان تهران اومدن رو هم دارم.

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
80
61
پاسخ قابل تاملی بود... آیا جایی رو برای آموزش سراغ دارید.؟ بنده مشهد هستم ولی امکان تهران اومدن رو هم دارم.
اتفاقا بنده هم مشهد هستم
چیزی که این روز ها همه از اون دم می زنن داشتن مهارت نداشته شون هست به کسی نمی شه اعتمادکنی
به قول قدیمی ها سنگ بزرگ نشانه نزدن هست
اگه اهنگساز حرفه ای خواستی در رابطه با اموزش می تونم اقای کیوان علائی رو به شما پیشنهاد کنم تلفن شون رو دارم در ضمن ایشون ناظر ضبط هم هستند
من خودم سالها پیش خدمت ایشون بودم از اهنگسازهای صدا وسیمای تهران هستند در مشهد.
ولی در رابطه با صدا و استودیو مدعی زیاد هست و نمیشه به کسی اعتماد کرد فقط پول گرفتن شون خیلی ملسه

آخرین ویرایش:

صفحه ما در اینستاگرام

بالا