کارت صدا برای ضبط کنسرت

1/12/09
126
2
18
کارت صدایی هست که بشه در اجرای زنده (کنسرت) تک تک سازها رو در لاین هی جدا ضبط کرد یا نه؟

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
چرا نمیشه استفاده از اینترفیس هایی که تعداد ورودی های مورد نیازتون رو داشته باشه... تعدادی که برای ضبط اجرای زنده نیاز داشته باشید... که مثلا میتونین به لپ تاپ وصل کنید و ضبط کنید یا به ضبط کننده مولتی ترک وصل کنید. تو تاپیکهای اسمبل مخصوصا سه پیشنهاد آخر میتونین نمونه هایی از این تجهیزاتو ببینید. یکی از اینترفیس هایی که برای این روش ضبط ها پیشنهاد میشه Motu Traveller هست.
موفق باشید

1/12/09
126
2
18
ببخشید
آیا میکسر بزرگتری با این قابلیت هست که کانال های ورودی بیشتر هم داشته باشه؟

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
بله چرا نیست! در این مورد تو این تاپیک توضیح دادم. خیلی از میکسرها هستند که ترکیبی از میکسر و اینترفیس صوتی هستن و همینطور اینترفیس فایروایر و یا Usb هم همراهشون هست. مثل نمونه عالی اونها میکسرهای Mackie سری Onyx-i.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
1/12/09
126
2
18
ممنون
شما صحیح می فرمایید اما اگه از 16 ساز بیشتر داشتیم چطوری این دو میکسر رو به هم وصل کنیم؟
اگه id یاهو داشته باشین به من بدین ممنونتون می شم

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
سوال هایی که شما دوست عزیز میپرسین اتفاقا خیلی سوالهای خوبی هستن و توی فروم فعلا پرسیده نشدن. دوست داشته باشین میتونین این موضوع رو تو تاپیک مربوطه دنبال کنید من و دوستان همونجا کمکتون میکنیم. مچکرم

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
ممنون
شما صحیح می فرمایید اما اگه از 16 ساز بیشتر داشتیم چطوری این دو میکسر رو به هم وصل کنیم؟
اگه id یاهو داشته باشین به من بدین ممنونتون می شم
واسه این کار میتونی 16 ساز اول رو به میکسر اول و 16 ساز دوم به میکسر دوم
بعد از خروجی منو اوت میکسر اول به یکی از ورودی های مکسر دوم بزنی
حالا از دو خروجی میکسر دوم واسه پاور یا باند اکتیوت بگیر
البته کمی افت کیفیت هست
ولی در صورتی که از کابل و فیش خوب با طول مناسب استفاده کنی این مشکل به حد اقل می رسه
هر سوالی داشتی همین جا بپرس دوستان کمک می کنن
شاید کمی طول بکشه ولی بقیه هم می تونن استفاده کنن
موفق باشی