کارت صدای پشنهادکنید تاچشم بسته برم سراغش

شروع موضوع توسط فردا ‏19/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک کارت صدای پشنهادکنید تاچشم بسته برم سراغش تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شمادوستان زحمتکش که واقعا لطف بپایان دارید . من مدت زیاداست که تصمیم دارم یک استدیو خانگی بزنم ولی بدلیل وسایل زیاد موسیقی دربازار موندم که کدام وچه را انتخاب کنم که همین دلیل باعث شده که حدود یک سال است نتوانستم تصمیم بیگیرم ودرین سایت زیبا هم همه چه تقربا بیان شده ولی منباب احتیاط خواهشمندم که بنده راراهنمای قاطع بفرمایید تا چشم بسته بیروم واین مورید ازقبیل کارت صدا ومیگرافون وهدفن راکه شمادوستان پشنهادبدید خریداری کنم البته هتمند کارت صداازخانواده tc باشد شاید بپرسید که برای چه کار من هم برای وکال وهم برای اهنگ سازی یعنی میخام همه کاره اش خودم باشم باانکه تجربه کافی درضمینه مستر وغیره ندارم اما درموریدخوانندگی ونوازندگی تجربه کافی وکامل دارم و ارگ وگیتارمنوازم ومیخوانم میخواهم باگیتارهم بتوانم اهنگ بدم فکرکنم خیلی نوشتم عذرمیخام چون مجبورم ونیازجدی به راهنمای اساتید محترم دارم لطف نموده ادرسنمایندگیهارا که بتوانم راحت ومطمئین خریدارکنم راهم بفرمایید هزینه این مورید حدودیک تایک پانصد باشد خوب است ولی چزی که برام خیلی مهم است کیفیت صداهست فقط کیفیت معذرت بابد پرحرفی که کردم ممنون

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    تعداد ورودی و خروجی مورد نیاز رو هم مشخص کنید.
    اگه بالای 4 تا نیاز دارید با این بودجه من digi design 003 rack رو پیشنهاد میکنم.

3. Saman Niknezhad

Saman Niknezhad عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    من تو این رنج قیمت کارت صدای Motu 896HD MK3 از خانواده موتو که قیمتش یک ملیونو پونصد هستش و این مدل از تی سی الکترونیک T.C Electronic Sound Card Konnekt 48 Without Remote قیمتش هم یک ملیونو دویست و هشتاد تا سیصد هزار تومن هستش رو پیشنهاد میکنم البته 003 که استاد امید فرمودند هم واقا کارت صداییه خوبیه و من بهه شخصه باهاش کارکردم و با میکروفن های numan & blues فوق العاده مچ میشه . اما من به شخصه اگر تا حد 5/1 پول داشته باشم میرم موتو میخرم چون جوابشونو پس دادن.باز سلیقه و مورد استفادش با شماست که کدومو انتخاب کنید.
    دوست عزیز فقط به این توجه کن که هر چیزی میخری سعی کن خروجی خوبی بهت بده

4. Mobin Taffakh

Mobin Taffakh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +90 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    بنده كارت هاي برند PreSonus رو پيشنهاد ميدم، به خاطر داشتن پري امپ هاي كلاس A. با قيمت كمتري ميتونيد يكي از كارت هاي اين برند رو تهيه بفرماييد متاسب با نيازتون به تعداد ورودي و خروجي .
    براي اطلاعات بيشتر به وبسايت PreSonus مراجعه كنيد.

5. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باتشکرازشما عزیزان من همنطورکه قبلاگفتم خیلی وارید نستم امامیخوام که بایک ملیون پانصد کارت صدا میکرافن وهدفن هم بیگیرم ولی دوستان فقط کارت صداروپشنهاددادند من باانکه میخام باگیتار اهنگ داشته باشم وهم باموسیقی مثل ارگ نمیدانم کارت که بیگیرم چندتاورودی داشته باشدتاکارمو درست باکیفت خروجی عالی عالی جواب بده فقط میخام خروجی واقعا عالی داشته باشم ممنون میشم اگر بشترمنوروشن و این موریدهارااگرممکن است باقمت برام لطف کنید ظمنا ادرس نمایندگی هاشوهم بدید

6. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    خوب در این حالت شما میتونید یه کارت صدای tc electronic impact twin با قیمت حدود 550 و هدفون beyerdynamic dt 770pro دقیقا نمیدونم فکر میکنم زیر 300 باشه. و باقی پول هم واسه میکروفون خرج کنید که من آشنایی خوبی ندارم دوستان راهنماییتون میکنند.

7. shahab47

shahab47 عضو سایت

امتیازات:
    +450 / 2 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools, StudioOne
    کارت صدا Digidesign MBox2
    میکم NT2-a

بقیه پولتم یه کمپرسور با هدفون بگیر

8. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسپاس فراوان منم همین کارتtc electronic impact twin راخیلی ازدوستان برام پشنهادداده اند وخودم هم پنسدیده ام امااگرسایردوستان تائیدش کنند واگرنمونه ازش بزارین که واقعاممنو ن میشم ولی میمونه مایک وهدفن که میخام بااین کارت مچ بشن من نمیدونم چگونه ازتون تشکرکنم اخ میدونیددارم کم کم به ان چزی که مخام باهمکاری شما خوبانواساتید محترم میرسم بازم جهانسپاس که منو یاری مرسانید

9. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    دوست عزیز یه کارت صدای 003 به قول استاد محبی بگیر خیال خودتو راحت کن بعدا یواش یواش بقیه رو با صبر و حوصله بگیر حالا که خرج میکنی بهترینها را بگیر

10. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    همونطوری که دوستان هم پیشنهاد کردن من توصیه میکنم انتخابتون از بین این سه مدل باشه :
    003
    T.C Electronic Sound Card Konnekt 48 Without Remote
    Motu 896HD MK3
    و یا اگه محدودیت بودجه دارید :
    MOTU MK ULTRA LITE

من با کارتهای پریسونوس کار نکردم اما گویا اونها هم کارتها خوبی هستند.
    سه کارت اول میتونن حالا حالا و برای آینده هم جوابگوی کارتون باشند.

11. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    امید خان این دوستمون به نظر میخان با یک میلیون و پونصد هم میکروفون هم هدفون هم کارت صدا بگیرن واسه همین کارت صدا تا 600 یا 700 فکر کنم نباید بیشتر خرج کنن، وگرنه 003 شکی توش نیست. گفتم شاید پست بعدشون رو شاید نخوندید ;-)
    دوست عزیز من به شما هدفون beyerdynamic dt770 pro رو توصیه میکنم جزء بهترین هدفون ها تویه این رنج قیمت هاست. و کاملا جواب میده.
    کارت صدا هم impact twin خوبه ولی اگه بتونید MOTU ULTRALITE mk3 رو با قیمتای 800 اینا نمیدونم حالا دقیقشو بتونید بگیرید که خیلی خوبه.
    میکروفون رو هم که باز دوستان حتما کمک میکنن

12. Saman Niknezhad

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    سلام
    شما فمودید یک کارت صدا تنا حد یک و نیم وگرنه من و بقیه دوستان هم بهتون مدل های مختلفی از میکروفن ها و کارتصدا هارو پیشنهاد میدادم

من در ضمینه هدفن اطلاع انچنانی ندارم اما اینقدری میدونم که برند Akg واقا بهترین هدفن هارو مزنه (طبق گفته ی سه دوست استودیو دارم)

من به شما کارت صدای T.C Electronic Sound Card Konnekt 24 رو پیشنهاد میکنم که دارای فانتوم پاور و ورودی خروجی های خوبی هستش قیمتش هم 660 هزار تومانه

این هم توضیحات این کارت صدا

Firewireنوع کارت صدا
    24-bit/192kHzنرخ نمونه برداری
    4 + 2 Insert
    ورودی آنالوگ
    4
    خروجی آنالوگ
    2ورودی میکروفن
    داردفانتوم پاور
    داردورودی میدی
    داردخروجی میدی
    2خروجی هدفونداردSPDIFداردAC Power

و میکروفن Baby Bottle از خانواده ی blue رو با قیمت 740 هزار تومان
    و یا Rode مدل K2 با قیمت 720 هزار تومان رو پیشنهاد میکنم

موفق باشید

13. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام وقدرداني اززهمات وهمكاري شمااساتيدعزيز خصوصاجناب استادمحبي ازانجايكه من برداشت كردم موريدتائيد جنابعالي 003 هست اكرلطف كنيدقمت ونمايندكي شوبرام بكيد ممنون ميشم ويك مايك وهدفن هم اكرزحمت نست بازم جهان قدرداني رادارم

14. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام وتشكر ازاساتيد عزيز من موافقم بااستادمحبي وحميد جان همون 003 ولي اكرقمت وادرس نمايندكي رابدين ممنون ميشم من قصدداشتم كه مايك وهد هم يكجا بيكيرم ولي حالامجبورم كه اول يه كارت خوب بيكيرم بعدا كه هزينه جورشد هد و مايك بيكيرم ولي من دوست دارم هميشه اخرش باشه ايااين كارت عالي عالي هست ؟؟يعني من خيلي وسواس دارم ميخام خاطرجمع بشم تاخطا دركارنباشد كه ميدونم جبران نميشه بازم ممنون ممنون

15. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من دوتابست دادم ولي نميدانم جرابه صفحه دو رفت!!!!!

16. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام عزیزان من منتظیر جواب شما هستم !!!

17. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام وتشکرزیادازاساتیدمحترم من چندتا پست دادم نمیدانم چرادرصفحه دوانتقال یافت بنابراین دوستان نتونستند بخوندش وجواب دریافت نکردم لطفا انها بخونید وجواب برایم بدید فقطقمت دقیق 003 واگرلطف کنید یک مایک وهدفن برایم راهنمای کنید خیلی ممنون میشم چون میخام وقتی ازکرمان میام تهران یه بارگی این دوتاراهم بیگیرم حالاهزینه شو یه جوری باید جورکنم بازم جهان سپاس...

18. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خب دوست عزیز مشخصه وقتی تعداد پست های یک تاپیک از یه حدی بالاتر بره بقیه ی پست ها میرن صفحه ی 2
    حالا اگه چند بار دیگه پست بدید احتمالاً برن صفحه ی 3
    برای خرید کارت صدا من Motu Ultra Lite mk3 رو پیشنهاد میکنم
    در مورد میکروفن و هدفون هم قبلاً توی سایت بحث شده

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏29/3/11
  19. Saman Niknezhad

امتیازات:
    +188 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    قیمت 003 در بازار تهران الان 1.740.000 هستش و یک مدل دیگش که دارای ورودی خروجی بیشتر هستش 1.890.000 است

این قیمت روز این مدل از کارت صدا هست که اگر بخواین بخرین میتونی 20-30 تومن هم تخفیف بگیرید و بخرید.

20. فردا

فردا عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام مجدد میخواستم نظراساتید درمورید این کارت صداکارتtc electronic impact twin رابدونم خصوصا کسانیکه بهاش کارکردندچون یکی ازدوستان خریدن ومیخان بفروشند. جهان سپاس ازلطف دست اندرکاران این سایت وزین

بارگذاری...