کارت صدای مناسب برای قاری قرآن

شروع موضوع توسط qari ‏9/9/12 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک کارت صدای مناسب برای قاری قرآن تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. qari

qari

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بر دوستان عزیز و هنرمند این انجمن

بنده خواننده یا نوازنده نیستم قاری قرآن هستم

می خوام یک کارت صدای خوب بخرم یک کارت صدا که نیاز های یک قاری رو برآورده کنه فکر نمی کنم نیازی به این باشه که من یک کارت صدای خیلی گرون بخرم چون من فقط صدای خودمو ضبط می کنم

راستش نمی دونم دقت کردید یا نه که آمپلی فایر هایی که در مساجد استفاده میشه خیلی صدا رو تقویت می کنه می خواستم بدونم کارت صدا هم مثل آمپلی فایر کار می کنه یا نه؟؟

و ما قاریان قرآن یک مبحثی داریم به اسم تکنیک استفاده از میکروفون این تکنیک تجربی به دست میاد و نیاز به تمرین زیادی داره در واقع قاری با دور و نزدیک شدن از میکروفون سعی می کنه به صداش یک زیبایی خاص بده مثلا وقتی که زیاد تحریر می زنه کمی از میکروفون فاصله می گیره تا شنونده تحریر ها رو ریز تر بشنوه (مثال زدم تا درخواستم روشن تر بشه)

به نظر شما با یک کارت صدا و یک میکروفون میشه برای یادگیری تکنیک استفاده از میکروفون استفاده کرد

و کارت صدا می تونه مثل آمپلی فایر به صدا اکو بده منظورم این اکو های شل نرم افزاری نیست اون اکو های قشنگی که آمپلی فایر داره رو می گم

نکته:من یک رکوردر داشتم خیلی چیز خوبی بود ولی برای یادگیری تکنیک استفاده از میکروفون اصلا مناسب نبود

خواهشا بگید من دقیقا چیکار بکنم خوبه اصلا کارت صدا بگیرم یا ....

منتظر پاسخ شما دوستان هستم

این فیلم رو هم ببینید خوبه در این ویدیو قاری از تکنیک استفاده از میکیروفون بهره زیادی می بره

قرائتی زیبا از استاد غلوش

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,798 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز خوش امدید.
    قرائت قرآن هم شامل خوانندگی میشه و مقوله ایی جدا نیست. که کارت ویژه ایی براش وجود داشته باشه.
    تاپیک راهنمایی خرید کارت صدا و تاپیکهای مشابه رو جستجو و مطالعه بفرمائید و مدلهایی که معرفی شده رو مناسب با بودجه تون انتخاب بفرمائید.
    موضوع بسته شد.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)