کارت صدای قابل حمل

parsa_maker

عضو سایت
4/1/10
18
0
1
تهران
من یه کاربر تازه کارم.میخواستم بدونم آیا کارت صدایی هست که قابل حمل باشه(به لب تاپ یا pc جدید متصل بشه)؟

parsa_maker

عضو سایت
4/1/10
18
0
1
تهران
آیا اتصال این کارت ها وقت گیر هست یا نه؟

وسوال دیگه هم اینکه مناسب ترین کارت usbکه شما پیشنهاد میکنید برای میکس و میسترینگ چی هست؟میخوام قیمت کمی هم داشته باشه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نه دوست عزيز اتصال و يه نصب ساده براي بار اول و بعدا در موقع حمل و نقل و موقع استفاده كافيه كه اونو به سيستم كانكت كنيد.

parsa_maker

عضو سایت
4/1/10
18
0
1
تهران
آیا برای رکورد کردن وکال هم مناسبه؟مثلا برای من که یک میکروفون c1 behinger دارم ؟

23/12/09
50
9
8
teh
سلام من برای رکردر که قیمت پایین چیزی گیرم نیومد ... کارت صدای قیمت پایین که فقط و فقط ورودی 3تا ساز داشته باشه بدون فانتوم و میکرفن چطور؟؟؟
یه چیزی تو این مایه ها

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام من برای رکردر که قیمت پایین چیزی گیرم نیومد ... کارت صدای قیمت پایین که فقط و فقط ورودی 3تا ساز داشته باشه بدون فانتوم و میکرفن چطور؟؟؟
یه چیزی تو این مایه ها
سایز این عکس تغییر یافته است. برای دیدن سایز اصلی اینجا کلیک کنید. سایز اصلی عکس 700x525.
كارت بدي نيست اما مدل 4 اون بهتره و فانتوم هم داره.

9/1/11
3
0
0
صارقيه
سلام شما مي توانيد كارت صدا اينترنال بگيريد با يك ميكسره 10 كانال كه قيمتش همان اندازه كارت صدا دو كاناله اكتسرنال براي راهنمايي بيشتر --------------------------------- در ضمن مايا 44 تعداد وروديش 2 استريو است كه براي وصل 3 ورودي مجزا با كنترل level مشكل است

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: