کاربران عزیز صبور باشند

شروع موضوع توسط Hamidreza Mehrfar ‏12/4/13 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک کاربران عزیز صبور باشند تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

1. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    درود به تمامی کاربران عزیز این تالار گفتگو
    جدیدن پست هایی از طرف بعضی کاربران ارسال میشه که من و مجبور به ایجاد این تاپیک کرد
    تصمیم گرفتم چند خطی دوستانه بنویسم که امیدوارم باعث بشه دیگه از این پست ها نبینیم!
    پست هایی مثل:
    من منتظرما
    اووووووووووووووووووووف نظر بديد ديگه بااااااا واسه تماشا نذاشتم كه گذاشتم نظر خواهيييي كنم
    نه انگار پشه پر نميزنه
    و ...

همه میدونن که تا چند سال پیش اینترنت نبود،کسی میخواست جواب سوالش رو بگیره مجبور بود کلی هزینه کنه و وقت بزاره،کسی رو پیدا کنه که جواب سوالش رو بدونه تا شاید جوابش رو بده
    خودم رو مثال میزنم،تقریباً 14-15 سال پیش میخواستم کار سکوئنسینگ و انجام بدم
    سوال بزرگی که داشتم این بود که چطور میشه کیبورد رو به کامپیوتر وصل کرد،بدون اغراق تقریباً 1 سال طول کشید جواب این سوال رو پیدا کردم
    یک کابل میدی 15 پین
    همین 4 تا کلمه 1 سال وقت من و گرفت،ولی الان هر کسی این سوال رو بپرسه کمتر از 1 ساعت طول میکشه که به حوابش برسه
    بعد از اومدن اینترنت هم وضعیت تقریباً همین بود،فقط چند تا فروم خارجی بود که میشد از اونها استفاده کرد(البته فقط برای کسانی که زبان انگلیسیشون قوی بود)
    ولی الان این سایت رو داریم
    یک تالار گفتگوی فارسی که تمام کاربران و مدیرانش بدون هزینه و بدون منت هر کمکی از دستشون بر بیاد انجام میدن
    یک فضای دوستانه که تا همین چند سال پیش در حد رویا هم نبود،کسی فکرش و هم نمیکرد چنین فضایی ایجاد شه

تمام این هایی که نوشتم برای این بود
    کاربران صبور باشند...!!!
    جدیداً میبینم عزیزی یک سوالی و مطرح میکنه،هنوز نیم ساعت از ارسالش نگذشته شروع میکنه به ارسال پست هایی مثل:چرا کسی جوابم و نمیده و ...
    دوستان تمام کسانی تو این سایت زحمت میکشند به خاطر عشق و علاقه ای هست که به این کار دارند و دوست دارند به بقیه کمک کنند
    هیچکدموشون هم از این سایت درآمدی ندارند؛همونطوری که شما برای استفاده از سایت هزینه ای نمیدید
    تمامشون هم مشغله و گرفتاری های خودشون رو دارند و تعهدی برای پاسخ دادن به سوالات و نظر دادن در مورد آهنگ های بقیه ندارند و تمام زحماتی که میکشند از روی لطف و حس کمک به بقیه هست

این نوع برخورد و شاکی شدن یک سری از کاربران نهایت بی انصافی هست
    یادمون نره تا چند سال پیش امکان پرسیدن این سوال ها نبود،الان که این امکان رو داریم بهتره قدرشو بدونیم و کم لطفی نکنیم

موفق و صبور باشید...

• خوشم اومد خوشم اومد x 34
  2. erf_hs

erf_hs عضو سایت

امتیازات:
    +51 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools
    والا ما برای استفاده از سایت هزینه میدیما

3. Omid Molavi

Omid Molavi مدیر تالار آهنگسازی و استودیوها تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    دوست عزیز... این هزینه ها ی وی آی پی برای راحتی خودتون بوده و مربوط به این پست نیست... کجا قید شده شما هزینه VIP میپردازید که ما به وظیفه آموزش در سایت بپردازیم؟ ...

در ضمن ...خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر میکنید Light عزیز هزینه کردند تا شما و همه کاربران این سایت رو با این حجم زیاد سر پا نگهدارند...حتی VIP....
    حضور شما در VIP باعث خوشحالیست .. و ما ممنونیم... اما توجه داشته باشید... دقیقاً خدمات VIP چی هست :)

حمید رضای عزیزم ..مرسی... کاملاً حرف دل خیلی ها رو زدی
    امید وارم.. احترام متقابل ..حداقل تو رشته ای که اسمش رو گذاشتیم رشته هنری...رعایت بشه...

این رو هم بگم... کاربران زیاد و خوبی رو هم داریم... که واقعاً مودب... با احترام ... صبور.. کوشا . هستند... که تو این سالها با همین صبوری و دونستن این که این رشته نیاز به تجربه - صبر... کوشش-- علم داره.... هر روز پیشرفتشون رو میبینیم....و واقعاً هم خوشحالیم

• خوشم اومد خوشم اومد x 16
  4. Ramy

Ramy عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    حمید رضا جان فکر میکنم یادتون باشه مدتها پیش سوالِ منو راجب وصل کردن کیبرد به کامپیوتر فکر کنم کم تر از نیم ساعت جوابمو از شما گرفتم!
    امیدوارم دوستان صبور باشن توی موسیقی کلا هنر" صبر خیلی ارزشمنده به نظرم
    همینجا هم تشکر میکنم از تمامی میدیران سایت بابت زحماتشون ...

- - - - - - - - - -

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  5. SuShiaNT

SuShiaNT عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +381 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    همگی خسته نباشید.
    لایت عزیز سپاس گذاریم ازت واقعا مسئولیت سختی رو بر عهده داری و اینو همه درک میکنن.

از تمامی اساتیدی که در این سایت شرکت دارن و تمام دوستان و هنرجویان عزیزمون رو راهنمایی میکنن قدردانی میشه و
    نیاز به نام نیست همه میشناسن.

عجول بودن نشانه ی کودکی هست و............ اگر میخواین پستتون آپ بشه و بیاد بالای لیست نیازی به پست گذاشتن نیست
    سیستم سایت طوری طراحی شده که مطلبتون رو همه میخونن اصلا نیازی به پست مجدد نیست چند روزی صبر کنین اگر به جواب نرسیدین
    یه پست برای آپ شدن پست قرار بدین که بعید میدونم به جواب نرسین اینجا مدیران زیادی داره غیر از اون اساتیدی هستن
    جوابتون رو میدن اگر در اون زمینه معلوماتی داشته باشن و یه سوال تخصصی باشه و.............
    اصلا نیازی به لحن های کودانه و این حرفای زشت نیست و...... شخصیت خودتون رو خراب نکنین و.....
    فقط کافیه که بگین خواهشن اساتیدی که در این رابطه اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن همین کافی هست ولی
    درصورت چند روز به جواب نرسیدن از پست های بیهوده خواشن جلوگیری کنین.

حمیدجان از این تذکر شما هم سپاس گذاریم . ( کم پیدایی نیستی ؟؟ دوست داشتی یه پیام بهمون بده :smile (72):)
    امید جان این لفظ قلم حرف زدنت تو راحت الحقومم :smile (8): عزیز ما بودیو هستی....

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  6. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    شما برای استفاده از سایت هزینه نمیدید، شما برای استفاده از بخش ویژه سایت هزینه میدید

معمولا تنها جواب من در قبال این صحبت ها تا وقتی که فقط در مورد شخص ِ من باشه، سکوت ِ
    اما به هیچ وجه اجازه نمی دم زحمت سایر عزیزانی که دارن بدون هیچ چشم داشتی اطلاعاتشون رو با شما اشتراک می زارن زیر سوال ببرید
    در کدوم بخش از سایت برای جواب دادن به سوالات کاربران هزینه ایی گرفته میشه؟

قبلا هم عرض کردم هیچ اجباری در پرداخت هزینه vip نیست، این بخش صرفا برای این راه اندازی شده که کاربران به منابع خوب و با کیفیت دسترسی ساده ایی داشته باشن
    شما دقیقا به خاطر موارد زیر هست که عضوی گروه ویژه می شید نه بیشتر و نه کمتر
    740 ویدئو آموزشی تا این لحظه، بیش از 125 ساعت آموزش تصویری به حجم کلیه 27 گیگ
    و بیشتر از 20 گیگ لینک مستقیم از نرم افزار های کاربردی تا این لحظه

اگر فکر می کنید 5 هزارتومن در ماه برای مواردی که بالا عرض شد زیاده من همین الان مبلغی که پرداخت کردید رو بهتون میگردونم
    اینها رو نگفتم که بحث رو ادامه بدید
    فقط کاش کمی با انصاف باشیم

• خوشم اومد خوشم اومد x 17
  7. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    با کسب اجازه و احترام به نظرات اساتید گرامی ...

به شخصه برای خود بنده این مکان مجازی یک دانشکده ی موسیقی بسیار گسترده و خوبی بود .. و طیف گسترده ای از ابهامات و سوالات خود بنده رو به خوبی پاسخ داد ../

وقتی خود من پیش بهترین نوازنده ، بهترین آهنگساز و یا بهترین خواننده که برم و سوالاتم رو بپرسوم تا محدوده ی اطلاعات خودشون من رو راهنمایی میکنند ..
    ولی وقتی جایی قرار بگیرم که جمع بزرگی از نوازنده ، آهنگساز ، تنظیم کننده ، شاعر ، خواننده و... دور هم جمع شده باشند ( مثل همینجا ) :

1- به سوال خودم بهتر و زود تر میرسیم 2-محدودیتی برای سوالاتم وجود نداره 3- تجربیات مختلف رو محک میزنیم و بهترین راه رو انتخاب میکنم....

صحبت از هزینه شد.. ، دوست عزیز اولا که رایگانه و قسمتیش هزینه .. اونم ناچیز .. دوما یه سری به سایت های خارجی بزن تا ببینی برای اشتراک ناچیز چقدر باید هزینه کنی ...!

امیدوارم که این همکاری و همدلی بین همه ماها هر روز بهتر و پر رنگ تر بشه ..

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏12/4/13
    • خوشم اومد خوشم اومد x 9
  8. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    با تشکر از مهندس مهرفر عزیز که بحث خوبی رو شروع کردند
    من اگه بخوام داستان علاقه مندیم و شروع کار موزیک و مشکلاتی رو که در اون سالها اولیه داشتم براتون بازگو کنم. تصور میکنم یه بسته دستمال کاغذی رو صرف پاک کردن اشکهاتون میکنید. !
    روزهایی که من موزیک رو شروع کردم ( هر چند هیچی نمیدونستم ) روزهایی بود که نمیشد یک ارگ کاسیو sa20 رو از خونه بیرون برد. !! و در جا بازداشت میشدیم ! چندین و چند بار لوازممون روتوقیف کردند خدا میدونه !
    حرف از سالها 67 و 68 هستش.
    روزهاییکه دنبال یه استاد بودم.. روزهایی که میخواستم یک نفر بهم بگه این کیبورد رو چه جوری میشه ریتم سازی کرد !
    وقتی که نرم افزار اومد کسی به ما نگفت mp401 رو از کجا بخریم و چطوری کیبورد رو به کامپیتور بدیم !
    اون موقع نه اینترنتی داشتیم و نه همچین منبعی.
    قدر بدونید دوستان. این روزها هر چیزی رو که بخوانی میشه از توی اینترنت و سایتهای تخصصی پیدا کرد.
    خیلی راحتتر و بهتر میشه موسیقی الکترونیک رو یاد گرفت.

• خوشم اومد خوشم اومد x 15
  9. rapdar

rapdar عضو سایت

امتیازات:
    +286 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, studio_one
    یه مشکل که هست اینه که یه سری از دوستان اصلا از جستجو استفاده نمیکنن و کلی تاپیکای تکراری یا تاپیکاشونو جاهای نامربوط میذارن!من خودم حداقل 50 تا سوال و مشکل داشتم و واسه هیچ کدومش هم تاپیک نزدم چون از قبل جوابش تو سایت موجود بوده!بدون شک اگه تاپیک ها تکراری نباشن و تو تالار مناسب سوالات پرسیده بشن دوستان اگه راه حل مشکل رو بدونن سریعا جواب میدن!من یادمه اولین تاپیکی که تو سایت زدم درخواست سریال نامبر نصب یه بانک کانتکت بود لایت عزیز خیلی زود جواب دادن(هر چند اون موقع منم صبور نبودم :دی)!واقعا زحمتای مدیرای این سایت قابل ستایشه!

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
بارگذاری...