کابل Midi به Usb

12/7/11
42
15
8
RaShT
سلام من یک کیبورد yamaha psr 170 که میدی میخوره میخوام یک کابل Midi به Usb بگیرم تا به کامپیوتر وصلش کنم اما شنیدم که صدا تاخیر داره آیا درسته ؟ یک کابل Midi به Usb که استفاده شده و تاخیر نداره بهم معرفی میکنید ؟ ممنون

ДŁi

عضو سایت
16/9/11
131
236
43
کـــــــرج
درود بر شما
من هم از کابل میدی کاملا معمولی استفاده میکنم...

والا اگر کارت صدا داشته باشید ، این تاخیر تقریبا" به 0 میرسه
اگر کارت صدا نداشته باشید ، وقتی Daw رو اجرا میکنید ، نرم افزارASIO4ALLبطور اتوماتیک اجرا میشه و تاخیر رو تا مقدار قابل قبولی کم میکنه.

بازم نظر بقیه دوستان خوندنیه

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,276
1,723
113
تاخیر که معروف به "Latency" هست رو نمیتونی زیاد کاریش بکنی. Buffer رو میتونی کم کنی ولی اگه اون هم زیاد کم کنی audio شورو میکنه به کلیک کردن.
بهترین راهش همینه که ی کارت صدا بگیری که "Zero Latency Monitoring " داشته باشه که تقریبن همه کارت های ارزون خونگی اینو دارن . اینجوری خیالت راحت میشه.

12/7/11
42
15
8
RaShT
درود بر شما

اگر کارت صدا نداشته باشید ، وقتی Daw رو اجرا میکنید ، نرم افزارASIO4ALLبطور اتوماتیک اجرا میشه و تاخیر رو تا مقدار قابل قبولی کم میکنه.

تاخیر که معروف به "Latency" هست رو نمیتونی زیاد کاریش بکنی. Buffer رو میتونی کم کنی ولی اگه اون هم زیاد کم کنی audio شورو میکنه به کلیک کردن.
بهترین راهش همینه که ی کارت صدا بگیری که "Zero Latency Monitoring " داشته باشه که تقریبن همه کارت های ارزون خونگی اینو دارن . اینجوری خیالت راحت میشه.
میشه لطفا مدلش زو بفرمایید.
من کارت صدای یو اس بی دارم که کاملا معمولیه و فقط سوکت سبز و صورتی داره
چون کارت صدای مادربوردم خرابه یک کارت صدای معمولی هم داشتم که فقط 32بیت میخوند .
همین کابل های میدی به یو اس بی داخل نت دارن معتبره و خوبه ؟

.0%20Card%20-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-4%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84-400x400.jpg

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
773
705
93
گیلان
عزیز این کارت صدا ها نمدونم برای کار اهنگسازی نیستند. شما باید کارت صدا ی که برای این کار ها استفاده میشه رو تهییه کنید که ورودی و خروجی میدی داشته باشه تا کار شما رو راه بتدازه. البته اگه .اقعا احتیاج دارید. شما اول یه میدی به یو اس بی تهییه کنید و تست کنید

12/7/11
42
15
8
RaShT
درود بر شما

شما از میدی به یو اس بی استفاده میکنید ؟ مشکلی ندارید ؟
میشه عکس و مارکش رو برام بزارید مرسی

ДŁi

عضو سایت
16/9/11
131
236
43
کـــــــرج
شما از میدی به یو اس بی استفاده میکنید ؟ مشکلی ندارید ؟
میشه عکس و مارکش رو برام بزارید مرسی
درود بر شما
همرا دیگر سیم ها ، داخل داکت هست . شرایط عکس گرفتن میسر نیست
اما
این تصویر همون کابلیه که بنده استفاده میکنم :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
773
705
93
گیلان
عکسی که جناب ati فرستادند یک سیم یو اس بی هست که ملقب به سیم پرینتر هست. در میدی کنترلر ها یا کیبرد هایی که سوکت یواس بی دارند از این کابل استفاده میشه برای ارتباط با سیستم.من فکر کنم سیمی که دوست ما احتیاج دره یک سیم دوسر میدی در صورت داشتن کارت صدا و یا یک سیم مبدل میدی به یو اس بی هست.
[doublepost=1460616798,1460616746][/doublepost]این یک میدی به میدی هست که در صورت داتشتن کارت صدایی که سوکت میدی داشته باشه میتونید استفاده کنید.
[doublepost=1460616900][/doublepost]و این یک سیم مبدل مید به یو اس بی هست که میتونید مستقل از کارت صدا ازش استفاده کند
[doublepost=1460629548][/doublepost]
یه سوال ؟ میدی اصلا تاخیر داره؟
با نصب asio4all میشه تاخیر رو خیلی کم یا حتی به صفر رسوند

فایل های ضمیمه