آخرین ارسال‌ها

چی داری تو دستات

bagher2g

هنرمند
عضو سایت
25/5/14
86
22
دامغان
مغرورم اما باز
گفتم که خاطرخوام
سکوت کافی نیست
جواب ازت میخوام

این لحظه حساسه
حس میکنم اینو
من تو رو میبینم
تو اما پایینو

گیر توئن هر دو
امروز و آینده م
عجیبه غمگینم
عجیبه میخندم

این لحظه که رد شه
برزخ تموم میشه
چی داری تو دستات؟
گله یا آتیشه؟

این لحظه حساسه
سکوتتو بشکن
یا آره رو میگی
یا ... بی خیال اصلا

مکثای طولانی
بغض و غم و اندوه
طوفان رسید اما
کشتی نداره نوح

از تو جواب نه
از من یه دنیا غم
‌ناراحتم اما
ول میکنم میرم

sparrow

مدیر تالار شعر و ترانه
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/09
561
شیراز
سروده های شما را همیشه بیش از یک بار میخوانم. زیبا توصیف میکنید، هنرمندانه از آرایه ها استفاده میکنید و امیدوارم همچنان ادامه دهید.
حس کردم ( من تورو میبینم / تو اما پایینو ) اندکی اسیر قافیه بوده، هرچند که فقط احساس منست.
میروم که برای بار سوم بخوانمش.

frrr2

عضو سایت
26/2/10
19
راستش از اونجایی که ارتباط فوق العاده قوی ای با شعرتون برقرار کردم ، در همین راستا با گیتار یه بداهه خونی+نوازی روی آهنگی که همون لحظه اومد تو ذهنم رفتم.
اگه نظر منو قابل بدونین یه جاهاییش به موزیک نمیشینه ، مثلا "ول میکنم میرم" رو نمیشه خیلی خوب تو پاپ یا راک جا کرد ، نه اینکه بگم به شعر نمیاد ، اگه بخواد رو موزیک بیاد زیاد جالب در نمیاد ، یه قسمت دیگش هم که دوست عزیزمون گفتن "تو اما پایینو" با اینکه خیلی هنرمندانه ست و حس رو یه جور عجیبی منتقل میکنه ولی بازم تو موزیک ممکنه شنونده رو غافلگیر کنه...میشه بهترش کرد،
دوسش دارم

bagher2g

هنرمند
عضو سایت
25/5/14
86
22
دامغان
سروده های شما را همیشه بیش از یک بار میخوانم. زیبا توصیف میکنید، هنرمندانه از آرایه ها استفاده میکنید و امیدوارم همچنان ادامه دهید.
حس کردم ( من تورو میبینم / تو اما پایینو ) اندکی اسیر قافیه بوده، هرچند که فقط احساس منست.
میروم که برای بار سوم بخوانمش.
واقعا باعث افتخارمه که همچنین حسن نظری دارید راجع به بنده؛ نظرتون کامل درسته حالا که خارج از فضای سرودن به اون مصرع نگاه میکنم متوجه منظورتون شدم. حتی اسیر وزن هم شدم گاهی.
راستش از اونجایی که ارتباط فوق العاده قوی ای با شعرتون برقرار کردم ، در همین راستا با گیتار یه بداهه خونی+نوازی روی آهنگی که همون لحظه اومد تو ذهنم رفتم.
اگه نظر منو قابل بدونین یه جاهاییش به موزیک نمیشینه ، مثلا "ول میکنم میرم" رو نمیشه خیلی خوب تو پاپ یا راک جا کرد ، نه اینکه بگم به شعر نمیاد ، اگه بخواد رو موزیک بیاد زیاد جالب در نمیاد ، یه قسمت دیگش هم که دوست عزیزمون گفتن "تو اما پایینو" با اینکه خیلی هنرمندانه ست و حس رو یه جور عجیبی منتقل میکنه ولی بازم تو موزیک ممکنه شنونده رو غافلگیر کنه...میشه بهترش کرد،
دوسش دارم
سلام؛ خیلی دوست دارم کارتون رو بشنوم.
جدا از مسئله ای که گفتید - بعضی از مصرع ها روی اهنگ نمیشینه - متوجه نکته ی دیگه ای شدم که گاها توی روون خوندن شعر هم مشکل ساز شدن و از این منظر کاملا حق با شماست.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا