چگونگی ساخت اینترو در آهنگ

شروع موضوع توسط alizamany ‏2/12/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک چگونگی ساخت اینترو در آهنگ تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. alizamany

alizamany عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    با سلام
    من به تازگی وارد عرصه اهنگسازی شدم و هنوز خیلی از موارد اهنگسازی رو بلد نیستم الان یه آهنگ درست کردم نمیدونم چجوری هست میکس هم آنچنان جالب نشد فقط میخواستم بدونم نظرتون در موردش چی هست و اینکه برای آموزش کامل من باید چیکار کنم ؟

ممنون

فایل های ضمیمه:

• azaz.mp3
      اندازه فایل:
      2.9 MB
      نمایش ها:
      43
  2. saeedttt

saeedttt عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    بنظرم قدم اول انتخاب سبک مورد نظر هستش.سبک مورد علاقتون رو شناسایی کنید و در قدم دوم گوشتون رو قوی کنید تو همون سبک.ببینید از چه ساز های استفاده شده و اینترو هاروشون اوتروهاشون چطوریه. در کنارش یاد گیری تیوری و هارمونی و ... کارتون جالب بود برام اما سبکتون رو متوجه نشدم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. armaniagasht

armaniagasht

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    چه جالب.

4. alizamany

alizamany عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    ممنون عزیز مشکل منم تو همین هست نمیدونم چه سبکی رو انتخاب کنم از لحاظ اهنگ گوش کردن خیلی زیاد اهنگ گوش دادم از ترنس گرفته تا داب استپ اونم بادقت .
    الان مشکل بنده این هست که نه پایان خوب دارم نه اغاز خوب و نمیدونم باید چیکار کنم پروژه اماده هم هر چی تو سایت های ایرانی سرچ کردم چیز جالبی نبود و ساده بوند ولی بازم ممنون بابت راهنمایی

5. saeedttt

saeedttt عضو سایت

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    خب باید ببینی به مزاجت چی خوش میاد دیگه.منم عاشقه ترنس هستم و سبک های الکترونیک دیگه هم خوشم میاد.فعلا که علاقه شدیدی پیدا کردم به old skool trance دارم دربارش تحقیق میکنم.ممکنه که بعدا سلیقم تغییر کنه و این برام طبیعیه.مهم این که تا تهشو برم. خودت میگی که تازگیا شروع کردی به این کار.خب طبیعیه با مشکلاتات فراوون روبرو شی.خود منم چار ساله دارم آزمون و خطا میکنم و هنوزم احساس میکنم چیز زیادی بلد نیستم.اول سعی کن که اطلاعاتت بره بالا زیاد عجله نکن.جاش اگه وقت داری تمرین کن. پس اول سعی کن سبک مورد نظرتو پیدا کنی ببین چه سبکی بوده که تورو تحریک کرده بیای آهنگسازی کار کنی

بارگذاری...