چگونه و با چه ابزاری یک صدای حرفه ای بگیریم؟

29/12/09
37
11
0
اروميه
و Presonus Bluetube ديگه چه امكاناتي داره
البته مشكل من جداي از آهنگسازي اينه كه براي يه برنامه آموزشي به ضبط صدا احتياج دارم و كارت صوتي آنبوردم ديسيبل شده و نمي تونم همزمان دوتاشم رو سيستمم داشته باشم
اگه راهي باشه كه بتونم همزمان از دو تاشونم استفاده كنم ممنون ميشم بهم بگين

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
بله خب پری امپ تعریفش تو سایت هست یه پیش تقویت کننده سیگنال میکروفنه که لول سیگنال رو به حد قابل استفاده ای میرسونه که خب کارتتون اونو نداره ولی بهرحال اون راهی هست واسه استفاده از میکروفن داینامیک. از پورت یو اس بی هم بخواین استفاده کنین باید میکروفنتون یا کلا میکروفن Usb باشه مثل میکروفن m-audio producer و یا اینکه از تبدیل های xlr به usb آستفاده کنی مثل اینها:
CEN-MICPORTPRO.JPG
blue-microphone-icicle-xlr-to-usb-converter.jpg

29/12/09
37
11
0
اروميه
نميدونم تو بازار اروميه بشه پيدا كرد فكر كنم بايد سفارش بدم ممنون از راهنماييت من اين تايپيكو دنبال ميكنم :smile (2):

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
bluetube فقط یک پری امپ tube دو کاناله هست شما نیاز به پروسسور دیگه ای مثل کمپرسور کنار پری امپ دارین؟
برای ضبط صدا چرا میخواین از کارت انبوردتون استفاده کنی؟

29/12/09
37
11
0
اروميه
من پري آمپليفايرو نمي خوام از اينجا بخرم چون واقعا قيمت سخت افزار آهنگسازي تو ايران گرونه مثلا من كارت صوتيمو(e-mu0404) تركيه 106 تومن در اومد در حالي كه اينجا 180 كمتر كسي قيمت نداد تا آخر ماه هم قراره برم يه دوري بزنم پري آمپليرو هم ميزارم واسه اون موقع حالا موندم تا اون موقع چجوري كارمو تموم كنم واسه همين ميخوام از كارت صوتي آنبوردم استفاده كنم

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
حالا موندم تا اون موقع چجوري كارمو تموم كنم واسه همين ميخوام از كارت صوتي آنبوردم استفاده كنم
میتونید یه میکروفن ارزون داینامیک بخرید که اکثرا فیش اتصالشون 3.5 میلیمتری هست و به پورت 3.5 میلیمتری کارت انبوردتون وصل میکنین اگرهم فیش اتصال trs داشت از تبدیل استفاده میکنین.